Od Barana po Ryby, od hviezd k sebe vo februári

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 9.2.2017 o 3:58 | Karma článku: 3,27 | Prečítané:  850x

Dary dvanástich znamení zvieratníka máme po celý život v sebe. Odkedy som sa na ne začala pozerať etikoterapeutickým pohľadom, uvedomujem si ich požehnania, uvedomujem si možnosti, ktoré nám ponúkajú. Čo hovoria vo februári?

BARAN. Viete si predstaviť, aké silné sú dva ohne, ktoré sa spoja do jedného a výdatne žijú? Nie? Áno? Vôbec si to nepotrebujete predstavovať, vy to budete hneď začiatkom tohto mesiaca žiť. Váš baraní oheň bude podporovať aj ohnivý Mars, ktorý sa usadí vo vašom znamení. Čo to znamená? Nové možnosti na celej čiare baraních vlastností a vlastností Marsu. Baran i Mars majú totiž  v sebe líniu od odvahy cez tvrdohlavosť až po agresivitu, od strachu ísť do nových možností až po bezmocnosť a necnosti ohňa. Kde ste v tomto spektre vy? Baran má teraz obrovské možnosti ísť do nových projektov. Kultivovaný využíva silu životaschopnosti svojich energií a podľa úslovia - odvážnym šťastie praje – začne robiť zmeny, aktívne pôjde do situácií. Menej kultivovaný sa nechá hádzať divokosťou oboch ohňov, tu sa môže popáliť, tam naraziť na stenu, tu vyvolá hnev či boj, tam zabudne na lásku. Aj to sú možnosti spojenia Barana a Marsu. Každému podľa vnútorného nastavenia a chuti na sebe pracovať. Pošepkám ešte, že u vás je stále otvorená aj téma zdravia. Rozpoznané a spracované ohnivé energie veľmi výrazne korešpondujú s tretím energetickým centrom človeka, s manipura čakrou, a hovoria jasné ÁNO životu. Spln 11.2. je v Levovi. Ako ste na tom so svojím vnútorným dieťaťom, ako v pozícii dieťaťa svoje matky, ako vo vzťahu k deťom? Široké spektrum možnosti na tému dieťa sa otvára. Je vaše vnútorné dieťa hravé a tvorivé? Prestrihli ste aj na energetickej úrovni pupočnú šnúru so svojou matkou – prípadne ona s vami? Rešpektujete svoje vlastné deti, dávate im slobodu a zároveň hranice? Nov 26.2. v Rybách môže priniesť výrazne zmeny do vášho života. V hre je totiž aj Uran, planéta rýchlych zmien. Ste na ne pripravení? Že neviete, v ktorej oblasti očakávať zmeny? Neočakávajte, prijímajte a na základe plynutia sa rozhodujte.

BÝK. Február nás ešte drží pri „teplej peci“, a tak sa v stíšení a bezpečí svojho vlastného priestoru môžete pozrieť na pocity nespokojnosti či spokojnosti v sebe. Nespokojný Býk je zlým býkom s obrovskou silou sebapoškodzujúcich emócií a myšlienok. Spokojný Býk vytvára silne bezpečné prostredie pre seba i svojich blízkych. Hovie si v hojnosti vonkajšej i vnútornej. Takže poďme sa spolu pozrieť, kde je predpoklad vzniku ohnísk nespokojnosti. Rozpoznanú situáciu totiž môžeme vedome spracovať a pretransformovať v prípade potreby do býčích kvalít. Ste spokojní so vzťahmi v rodine? Máte či nemáte výhrady k jednotlivým jej členom? Ktorými pohŕdate? Ktorých nemusíte?  Ako sa máte vy radi? Bliklo niečo? Šups do čistenia, uvoľňovania toho, čo vzťahy poškodzuje. S rodinou súvisí bývanie. Máte pocit bezpečia v byte, dome? Ste spokojní s tým, ako bývate? Čo sa dá zlepšiť, upraviť v tejto oblasti? Ako podporujete v zdraví svoje telo, ktoré je domom vašej duše? Ako udržujete v čistote tento „dom“?  Spln 11.2. je totiž v Levovi, a tak môže leví spln vyvolať silnejšie emócie ohľadom všetkých spomínaných oblastí.  Ak nájde takýto spln vo vás pohodu, nechá vás v nej. Ak nájde rozbúrený emočný oceán, popohadzuje si vás, ponamáča vás v mnohých nespracovaných témach. To nie je ani dobré, ani zlé. Je to tak. Bodka. Je však na vás, či cez vnútorný pokoj budete rásť do býčej hojnosti, či cez vnútornú nespokojnosť budete otĺkaní na ceste k rastu. Tak či tak sa môžete posunúť, no každá cesta má svoje výhody alebo nevýhody. Nov 26.2. v Rybách je o intuícii. Viete o tej svojej? Spolupracujete s ňou? Dobre, dobre, pripúšťam, že ste skôr do materiálneho sveta zahľadení, no je čas práve na nov urobiť zmenu a obrátiť pozornosť k svojej intuícii. Hviezdy vám prajú.

BLÍŽENCI. Čo ste investovali v minulých mesiacoch do svojho rastu, to prinesie plody. Šli ste cez spracovávanie svojich negatívnych emócií a vlastností? Prichádzate do radosti. Rozpoznali ste v sebe smútky a sebaklamy? Idete do pokoja a tvorivosti. Šli ste cez sebapoznávacie programy? Prichádzate k múdrosti a pravde. Každá cesta má svoje dary. Každé obdobie má svoje dary. Stačí celý život brať ako velikánsky dar, a potom všetko v ňom je šťastím. Ako na to, ako necítime dar života? Spočítať si svoje požehnania, milovať ostatných ako seba samého... Že sa málo milujete, prípadne nemilujete? Ako vás potom môžu ostatní milovať, keď lásku nedokážete zobudiť v sebe? Šupi-dupi zistiť, aká ste úžasná, jedinečná a originálna bytosť. Oplatí sa. Budete si vedomí svojich silných stránok a spln, ktorý je 11.2. v Levovi, vám otvorí dvere do nových možností. Úspešných. Čo spln otvorí, to nov potvrdí 26.2. v Rybách. Trochu pozor na zahmlievanie. Môžete zahmlievať vy alebo sa so zahmlievaním môžete stretať vo svojom okolí. Pripomínam – nepostrehli by ste ho, keby nebolo vo vás. Takže znovu – všetko, čo sa deje okolo vás a vy to vnímate, naciťujete sa na to, prípadne vás to rozhadzuje, máte to v sebe. Okolitý svet je vaším zrkadlo, ako je moderne teraz konštatovať. Inak by ste nereagovali. Zahmlievanie mnohokrát súvisí s manipuláciou. Preskúmajte aj túto vlastnosť. Prípadne sa pozrite na iné svoje neresti, bludy a sebaklamy, ktoré vás odvádzajú do slepej uličky. Samozrejme, keď si na ne posvietite, skúste ich pochopiť, poďakovať im za „spoluprácu“ a prepólovať do posilňujúcich kvalít. Oplatí sa – február vám najmä v pracovnej oblasti ukazuje usmiatu tvár.

RAK. Udržujete teplo rodiny aj v chladnejšom februári? Je to dôležité pre vašu spokojnosť. Fyzicky môžete napríklad priložením polienok do pece, ak túto možnosť máte. Moderná technika však vymyslela aj elektrické kozuby a všelijaké oheň pripomínajúce vyhrievadlá, takže si ich môžete pokojne zobrať na starosť s tým, že udržiavate teplo rodiny. Byť vedomým udržiavateľom rodinného tepla. Spln je 11.2. v Levovi, Lev môže tiež priniesť ohnivejších emócii, a nielen do vzťahov. Samozrejme, teplo sa dá prebudiť aj farbami a február vám pomôže i prineseným valentínskym sviatkom. Čo tak využiť jeho červené srdiečka pre srdiečkové teplo v partnerskom vzťahu? Je to na vás, no „investícia“ do vzťahov je pre vás veľmi dôležitá. Netýka sa len partnerského vzťahu, ale i ostatných rodinných a pracovných vzťahov a vzťahu k sebe samému. Spokojné a pokojné vzťahy vás podporia i v kariére, dajú vám silu do nových možností a rastu. K sile pribudne na nov 26.2. v Rybách aj intuícia, môžete ju počúvať, spoľahnúť sa na ňu, dať sa ňou viesť. Pravdepodobne vás povedie k mnohým sebavzdelávacím aktivitám, možno otvorí dvere i do ďalšieho školského vzdelávania. Pozor si však dajte na to, aby ste rozlišovali intuíciu od vnútorného pnutia až závislosti na niečom, čo vás nepovedie k rastu. Často býva pýcha prezlečená do ovčieho rúcha – ja nič, ja muzikant – a vedie do slepých uličiek. Dobrým spôsobom na rozlíšenie môže byť stíšenie, stiahnutie sa do svojho vnútra a preskúmanie typu: aké dôsledky bude mať, keď sa rozhodnem pre... ? Odpoveď Rakovi vždy príde. Možno nie v sekunde položenia otázky, ale dôjde k nemu hocijakým iným spôsobom. Aj obyčajnou informáciou z televízie, „náhodným“ obrazom, poznámkou. Takže, Raci, šťastlivo, nové príležitosti čakajú na vaše úspešné kroky. 

LEV. Viete, ktorý spln, prípadne nov je pre vás najdôležitejší? Predsa ten vo vašom vlastnom znamení. Vo februári je taký významný práve spln - 11.2. v Levovi. Je vhodné fakt sa naň pripraviť a daný deň prežiť aspoň čiastočne s vnútorným monológom a v pôste. Navyše, ak viete, na aké témy sa môže otvoriť, pripraviť sa aj na ne. Najdôležitejšiu tému vašich niekoľkých mesiacov asi tušíte – sú to vzťahy, najmä partnerské. Ak ste doteraz na nich vedome pracovali, posilňovali ich a s rešpektom partnera navonok i vo vnútri prijímali, máte vyhrané. Rešpekt súvisí s prijatím. Ak však partnerom v akejkoľvek situácii pohŕdate, nepodporujete partnerský vzťah. Oslabujete ho, a tak ešte stále na domácej úlohe na tému vzťahy budete pracovať. Domáca úloha sa totiž nestratí, keď pred ňou zavrieme oči. Môže sa presunúť do tieňa, ale si buďte istí, že pre vás v tú najnečakanejšiu chvíľu zvyčajne z tieňa vyskočí. Takže partnerský vzťah. Ste Lev, Levica, máte kráľovské konanie v sebe, a to predpokladá, že rovnako dobre viete konať, ako aj slúžiť. Skúste udržať v rovnováhe službu a vodcovstvo, slúžte vedením. Do vzťahu dajte čo najviac bezpodmienečnej lásky a slobody. Buďte láskou, vyžarujte lásku, nehrajte sa na ňu. Toto nastavenie vás podporí i v situáciách bežného života, pretože láska vždy vie, ako má konať. Láska vám otvorí dvere aj do nových možností, ak ju spojíte so svojou kreatívnosťou a v nove, ktorý bude 26.2. v Rybách, aj s intuíciou. Nov totiž bude o intuícii a s ňou vy máte vlastné skúsenosti. Viete, že je to kráľovská reč vašej duše. Viete, že je to váš vnútorný sprievodca a poradca. Dovoľte mu prehovoriť, počúvajte ho a počujte.  

PANNA. Viete, čo by podporilo Panny vo februári v oblastiach, do ktorých si priniesli najviac domácich úloh v tomto živote? Úsmev. Jednoduchý, úprimný, zo srdca vyvierajúci úsmev. Taký plný vnútornej múdrosti a pochopenia. Úsmev má totiž obrovskú silu nielen vytvárať pohodu, spriechodňovať mosty medzi bytosťami, ale podporuje i zdravie. Panny, čo tak poslať uzdravujúci úsmev k svojmu tráviacemu traktu?  Strávite tak ľahšie nielen fyzickú potravu, ale aj situácie, do ktorých sa dostávate. Rovnako úsmev môžete poslať do všetkých orgánov v tele, kde cítite oslabenie. Úsmev ich podporí v správnej činnosti. Február, najmä jeho začiatok, totiž môže priniesť do života viac stresu, napätia, nepokoja. Môže, ale nemusí. Záleží to od spracovania vašich domácich tohtoživotných úloh a od postoja, ktorý k nim zaujmete. Stíšenie, prijímanie a pochopenie všetkého, čo vám do života prichádza, oceníte najmä v dňoch okolo splnu 11.2. v Levovi. Spln totiž môže rozvlniť hladinu života a vyhodí vám na oči nespracované témy. Vaša reakcia? Pokoj a nohy na stôl. Na riešenie si radšej počkajte na koniec mesiaca, alebo ho nechajte len tak vyplynúť. Horúca hlava vám v splne nepomôže. Udržať pokoj v sebe i kolo seba bude aj úlohou do dní okolo novu. Ten je 26.2. v Rybách a vyplaví znovu vzťahy. Najmä pracovné a osobné. Partnerský osobný vzťah môžete podporiť v dňoch pred novom – 14.2. je Valentína a nič na tomto sviatku nemení ani to, že nie je „náš“. Láska je vždy naša, je vždy v nás a každá príležitosť na jej podporu je dobrou príležitosťou ju posilniť. Spôsob prejavu máte v rukách vy.

VÁHY. Krása, rovnováha, vnútorná spokojnosť budú motiváciou, aby ste vo februári upratali všetky nerovnosti v práci i v osobnom živote. Hovorí sa síce, že Váhy sú váhavé, ale keď na sebe pracujú, váhavosť dokážu pretransformovať na vyrovnanosť. Potom sa často stávajú dobrými „bútľavými vŕbami“ pre svoje okolie alebo vodcami. Ľudia im veria, dôverujú, je na ne spoľahnutie. Ste také, Váhy? Ak sa ešte stále prezentujete ako váhavé Váhy, rozpusťte túto mantru a nahraďte ju napríklad slovami – som Váha v rovnováhe. Rovnovážna Váha je potom obklopená priateľmi, blízkymi ľuďmi a je v centre diania. Nie vždy však veľa priateľov znamená veľa dôvery a lásky. Vy si však viete vybrať, viete upútať koho chcete. Túto vašu črtu ešte podčiarkne aj spln 11.2. v Levovi. Vaša vnútorná i vonkajšia krása môžu vyniknúť s kráľovským šarmom Leva. Dovoľte jej upútať, vytrysknúť na svetlo februára. Môže vás podporiť aj Valentín 14.2., skúste sa na tento prinesený sviatok pozrieť ako na príležitosť otvoriť srdce láske, nehe a porozumeniu. Láska nielen hory prenáša, ale podporuje okrem iného imunitu, a to sa ráta, však? Najmä v chladnom období, keď imunitu potrebujeme posilniť. Liek na to máme v sebe, vo svojom srdci. Podporiť všetky orgány v tele môžete vedome i tak, že v stíšení k nim pošlete svoj vnútorný úsmev. Je to silné cvičenie.  Nov 26.2. v Rybách bude o silnej intuícii, môžete s ňou rátať. Pozor si však dajte na sľuby, ktoré vyslovujete alebo si len tak v duchu dávate sami sebe. Vždy totiž ide o dohody, ktoré neradno brať na ľahkú váhu. Dohody treba plniť. Ak nevieme splniť, čo sme sľúbili, treba sľub vrátiť alebo ďalšou dohodou zrušiť.

ŠKORPIÓN. Už takmer deväť mesiacov je vo vašom znamení, teda v Škorpiónovi, Čierna Luna, karmický bod horoskopu. Možno ste si už na jej prítomnosť zvykli a viete očakávať jej odhalenia. Ona totiž veľmi často odkrýva to, čo nechceme vidieť, čo máme v tieni. Škorpión je tak trochu tajnoskársky typ. Alebo veľký tajnoskár? Tak či tak, Škorpióni sa radi zahaľujú do nepriehľadnosti, radi schovávajú tajomstvá a radi pôsobia tajomne. Takže Čierna Luna si môže posvietiť a vytiahnuť na svetlo vaše vlastné tajomstvo alebo sa vy môžete dotýkať tajomstiev iných. V tomto období je však vhodné, aby ste konali transparentne, priehľadne a čisto. K okoliu i k sebe samému. Ak máte v pláne otvoriť nové tvorivé obdobie, teraz je čas. Podporí vás v ňom aj spln 11.2. v Levovi – dajte o sebe a svojich schopnostiach svetu vedieť. Čaká na to a čaká i na splnenie životnej úlohy smerom k deťom. Už ste si vzťahy s vlastnými deťmi urovnali, vyčistili, zaláskaveli? Pomôže vám i valentínsky deň 14.2., ale máte možnosť i v dňoch okolo novu 26.2. v Rybách. Vtedy budete mať zvlášť napojenie na svoju intuíciu, svojho vnútorného radcu, takže započúvajte sa do jeho hlasu a konajte tak, ako hovorí. Intuícia je sila a práve vy viete s ňou narábať, pozor však na manipuláciu. K nej máte tiež blízko. A čo sny? Máte už zavedený svoj osobný snárik – zápisníček, do ktorého každé ráno zapisujete svoje sny? Zvyčajne i keď máte pocit, že si sen nepamätáte, niekedy stačí chytiť pero do ruky a spomeniete si. Ak si však už večer dáte zámer sny si pamätať a porozumieť im, budete s nimi kamarát. 

STRELEC. Voľnosť, cesty, vzdelávanie a „vzdelávanie“. Povedali ste si v minulých týždňoch, že už dosť zmien, pohybu, že potrebujete chvíľu oddychu? Možno vás doň „nasilu“ a na chvíľu dostala choroba či úraz. Vďaka za ne. Možno vám choroba   ukázala, že aj vy máte svoje fyzické hranice a že ich treba rešpektovať. Ak ste to doteraz nebrali do úvahy, je čas aspoň sa zamyslieť nad tým a rozdeliť si čas na oddych a aktivity. Vy však už viete, že vaše znamenie vás stále bude nútiť do pohyb, akcie, ciest, bude vám otvárať stále novšie a príťažlivejšie možnosti, no mali by ste sa naučiť určiť si priority. Mali by ste sa naučiť sami v sebe rozhodnúť – toto áno, toto nie. Bez ľútosti a sebaspochybňovania. Svoju aktivitu môžete otočiť do rodiny a so svojimi milými si naplánovať oddychové aktivity. Aj to je cesta. Navyše, posilníte rodinné vzťahy, prípadne prečistíte dobrými vzťahmi s blízkymi karmu rodu. Zamerajte sa napríklad na ženy vášho rodu. Prečistite svoj vzťah s mamkou, sestrou, starou mamou, dcérami a potom spomínajte na všetky ženy rodu. Poproste o odpustenie za všetko, čo ste im na vedomej či nevedomej úrovni spôsobili. Potom dovoľte, nech ony odpustia vám. Spln 11.2. v Levovi možno nastaví nejaké hranice či prekážky, no chvalabohu za ne. Trochu sa zastavíte, načriete do svojho optimizmu a hurá ďalej. Všetko sa mení, choďte v prúde, v prúdení vás výrazne podporuje aj vaša intuícia. Hľadajte teda odpovede v sebe, nie vo vonkajšom svete. Vy najlepšie viete. Nov 26.2. v Rybách vás podporí práve aj cez intuitívne vnímanie. Jednoducho – viete. 

KOZOROŽEC. Viete, akú silu má strach z nedostatku? Viete, z akého dôvodu som položila túto otázku? Tušíte, však? Kozorožec sa totiž potrebuje veľakrát zabezpečiť v hmotnom svete. Potrebuje sa uistiť, že má aj na horšie časy. Čo však signalizuje rozmýšľanie „na horšie časy“? Že horšie časy čakáte, a tak akú objednávku dáte vesmíru, takú vám ju splní. Strach z nedostatku, strach z horších časov, strach, že vás nikto nebude milovať, strach, že nie ste dosť spirituálna bytosť... Všetky strachy oslabujú, znižujú kvalitu života, takže ich skúste preskúmať, prijať, pretransformovať. Strach sa rodí zvyčajne v prvej koreňovej čakre a potom prestupuje smerom k ďalším. Treba ho však „liečiť“ v koreni, v tomto prípade preskúmať v rode, rodine strachy. Vhodné by to bolo do splnu 11.2. v Levovi, pretože spln do týchto tém tiež pichne. Pôjde najmä o financie, investície a opozíciu hmotné – nehmotné hodnoty. Posvieťte si na svoje hodnoty a keďže ste dosť materiálna bytosť, môžete si ich vypísať, prípadne vykresliť na papier. Potom sa meditatívne nad nimi stíšiť a skúsiť, ktoré viete pustiť, rozpustiť, vypustiť bez bolesti.  Nov 26.2. v Rybách podporí u vás tak ako takmer pri všetkých znameniach zverokruhu intuíciu, živé sny. Ak viete pracovať so zámerom - učili sme sa to vlani takmer celý rok v týchto horoskopoch – dajte si zámer, aby ste aj cez sny spracovali svoje strachy. Zázraky sa môžu diať, pretože v spánku je odstavený rozum a obrazy, symboly, náznaky východísk sa môžu naplno prejaviť. Ak stále neviete, ako pracovať so snami, stačí si ich na začiatok písať do osobného snára a postupne pochopíte, čo vám vaše sny rozprávajú.

VODNÁR. Máte za sebou mesiac, v ktorom sa pravdepodobne vyhrotil vzťah medzi matkou a dieťaťom, medzi rodičmi a deťmi. Čo s tým? Ostať vo svojom strede, to znamená v pokoji, ostať vo svojom srdci s otázkou – ako by túto situáciu vyriešila láska? Odpoveď veľmi rýchlo príde. Zvyčajne však môže zaúradovať rozum s „múdrosťami“ typu – to sa neodpúšťa, to oni sú na vine, nemôžem ich slová stráviť... Môžete, všetko môžete, treba sa však dostať do priestoru lásky a z neho konať, alebo v ňom prijímať, alebo odpúšťať. Momentálne rada ostať v láske či s láskou konať je in, počuť ju z mnohých strán. Ako to však v praxi vyzerá? Objímať s láskou každého? Sladko sa usmievať? Byť láskavo poddajnou bytosťou? Aj tak sa dá. Mne vyhovuje veľmi veta – láska je spojenie. Tam, kde je spojenie, pochopenie, tam je láska. Tam, kde sa odpájam, idem do odporu, som teda odporná bytosť, a tak tam láska nie je. Jednoduché, však? Som v spojení = som v láske. Som v odpojení = láska mi uniká. Navyše, Vodnári, ste v uplynulých týždňoch spracovávali svoju túžbu, možno až bytostnú potrebu po voľnosti. Ide láska a voľnosť spolu? Áno, ak máme spracované obe témy v sebe ako cnosti. Spln 11.2. v Levovi dá možnosť vyniknúť práve vašim danostiam, darom, cnostiam, tvorivosti, novým nápadom. Jednoducho – máte možnosť zažiariť, otvoriť si dvere do zaujímavých možností. Zároveň si hýčkajte partnerský vzťah, dávajte doň dôveru, rešpekt, kráľovskú pokoru. Nov 26.2. v Rybách bude aj o intuícii, aj o zahmlievaní nejakých situácií, aj o financiách. Momentálne - dobrá rada nad zlato, však? Jednu mám:  ostať znovu vo svojom strede v úlohe bdelého pozorovateľa a rozhodnutie odložiť. Nechať čas i udalosti plynúť bez zasahovania do nich. Predpokladám, že nikto vás do rozhodovania nútiť nebude a keby aj, vy máte vlastnú hlavu, vlastnú slobodu, vlastné možnosti. Hlavne nevytvárať na seba tlak zo svojho vnútra. Vravím – ostať v pokoji.

RYBY. Zaujímavý mesiac na obzore, Rybičky. Na jednej strane sa k vám hlásia všetky neukončené situácie, vzťahy, problémy, a tak treba ukončovať, uzavierať, sľuby splniť alebo vrátiť. Navyše k tomu, posilňovať imunitu, zdravie, rozdeliť si čas na oddychový a pracovný. Podľa možnosti eliminovať stres, netlačiť na pílu.  Tlaky a stresy idú ruka v ruke s chorobami či úrazmi. Lepšie je byť pripraveným ako prekvapeným či zaskočeným človiečikom. Na druhej strane sa rodia nové možnosti, najmä okolo splnu. Spln je vo februári 11.2. v Levovi a Lev vám dáva kráľovskú silu vyniknúť, upozorniť na seba pracovne, prípadne si pripraviť nové zámery či plány. Máte nejaké odložené osobné túžby? Hurá ich teraz premeniť na potreby. Kým je túžba túžbou, pokyvkáva sa pred vami ako otiepka slamy pred oslíkom. Keď však túžbu premeníme na potrebu, keď ju začneme zreálňovať v živote aspoň drobnými krôčikmi, ukážeme vesmíru, že o ňu stojíme a on môže našu objednávku plniť. Upozorňujem však, že čokoľvek si vymyslíme, má svoje dôsledky. To nie je dobré, ani zlé. Je to tak. Všetko čo urobíme či neurobíme, má svoje dôsledky. Viete, že vás čaká najdôležitejší nov v roku? Je totiž 26.2. vo vašom vlastnom znamení, teda v Rybách, a tak je dobré ho podporiť napríklad pôstom s vnútorným dialógom. Podporíte tak svoje nové plány, projekty, zámery. Navyše, februárový nov je silno spojený s intuíciou, ktorá vás veľmi dobre môže usmerniť. Trochu karty zamieša Neptún, ktorý môže niektoré situácie skresliť alebo vás poslať do slepej uličky. To však vás úplne pokojne môže obísť, ak ostanete vo svojom strede a napojení na intuíciu.  Tá vás povedie aj v prúde diania a podporí vás v napojení na svoj zdroj.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poukázali na spornú Foraiovu poľovačku, úrady im nechcú vrátiť revír

Okrem bývalého šéfa Všeobecnej zdravotnej do revíru chodí strieľať aj Róbert Veselka, konateľ jednej z firiem zo zdravotníckej skupiny Medirex.

PODCAST DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Niektoré automobilky zase podvádzali, teraz pri hybridoch

Ako hybridy nešetria palivo.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Prípad poľovníkov ilustruje, aké ťažké je byť smelým zajkom

Byť odvážnym kritikom je ako kráčať po povrchu Mesiaca.


Už ste čítali?