Od Barana po Ryby v predveľkonočnom upratovaní v sebe

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 8.4.2017 o 11:28 | Karma článku: 1,96 | Prečítané:  629x

Z akého dôvodu upratovanie? No predsa z veľkonočného! Je čas na jarné upratovanie v dome, byte, záhrade i v sebe. Etikoterapeutické horoskopy našepkajú ako a kedy. Nech sa páči. 

BARAN. Apríl tohto roku nesie v sebe deväť dní, ktoré majú svoje špeciálne mená. Čaká nás tzv. pašiový „týždeň“ začínajúci Kvetnou nedeľou, pokračuje Sivým utorkom, Škaredou stredou, Zeleným štvrtkom, Veľkým piatkom, Bielou sobotou, Veľkonočnou nedeľou a končí Veľkonočným pondelkom. Týmito dňami končí aj predveľkonočný 40-dňový pôst, ktorý má u nás svoju tradíciu. Čo ste obetovali v pôste? Sladkosti? Mäso? Kávu? Alkohol? Ak nič, ešte máme od začiatku mesiaca niekoľko dní do Veľkej noci, keď vzdaním sa, obetovaním niečoho, môžeme niečo posilniť, uvoľniť, vyčistiť. Na čom môžete v tomto skrátenom pôste popracovať ešte vy? Napríklad na všetkých svojich vzťahoch. Vzdáte sa napríklad sladkostí v prospech kvality svojich vzťahov. Samozrejme, potrebujete sa nielen niečo vzdať, ale intenzívne so správnym zámerom budovať zmenu. Zámer si zadefinujeme v aprílovej meditácii a spojíme s karmickou úlohou Barana. Všimnite si však, že spln 11.4. vo Váhach padol na Sivý utorok. Podľa tradícii sa v tento utorok má upratovať. Zoberte to doslova a upracte si vo vzťahoch. Viete sa pustiť tých, ktoré vás oslabujú? Tlačíte na pílu  v partnerskom vzťahu? V pohode sa otvárate novým vzťahom či zmenám vo vzťahoch? V týchto dňoch sa môže stať, že nie všetko pôjde podľa vašich predstáv. Ešte raz – netlačte na pílu. Naučte sa prijímať a prebrať zodpovednosť za všetko, čo vás v živote stretá. Uznávam, Baranovi takéto pošepkania nemusia byť po vôli, ale niekedy je čas stiahnuť sa a nejsť hlavou proti múru. Hlavu potrebujete mať v poriadku najmä v čase novu 26.4. a v dňoch okolo novu. Ten je totiž v Býkovi a Býk upozorňuje na financie.  

 

BÝK. Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok, Škaredá streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok – pašiový „týždeň“ v apríli, ktorý má deväť dní. Spln pripadne na Sivý utorok 11.4. a bude vo Váhach. Podľa pohanských zvyklostí treba v tento utorok upratovať, tak poupratujte si aj vy najmä vo vzťahoch a pripravte sa na zmeny. Upratovanie vo vašom prípade môže znamenať čistenie cez poďakovania a odpustenie. Každý deň pašiového týždňa sa hrdí svojou tradíciou. V súvislosti s Býkom sa pozrieme na Zelený štvrtok, nielen preto, že býk má rád zelenú, bohatú pašu. Zelený štvrtok je totiž dňom odpustenia. Prečistite si vzťahy prebratím zodpovednosti za ne a v duchu či nahlas sa ospravedlňte za všetko, čo ste na vedomej či nevedomej úrovni všetkým bytostiam spôsobili. Poproste o odpustenie, odpusťte iným i sebe. Prečo? Posilnite seba i svoje vzťahy. Na Zelený štvrtok večer podľa povery odlietajú zvony do Ríma, v kostoloch zavládne až do Bielej soboty ticho. I vy máte možnosť stiahnuť sa do ticha a v meditácii ukončiť všetko, čo vás oslabuje, čo vás oberá o silu, čo vám nevyhovuje. Koncom mesiaca vás totiž čaká najdôležitejší nov tohto roku. Bude 26.4. v Býkovi, teda vo vašom vlastnom znamení a Čierna Luna, karmický bod horoskopu, otvorí vzorce duše vášho rodu. Môžu sa týkať hodnôt, priorít a financií. Čo nezvládli vaši predkovia, nejakým spôsobom sa prejavuje v našich životoch. Odkaz predkov však teraz môžete zvládnuť. Ak ste sa v prvých dňoch mesiaca vnútorne nastavili na zmeny, teraz môžete žať. 

 

BLÍŽENCI. Apríl ponúka zaujímavé predveľkonočné dni. Určitým spôsobom sa vám uľaví, končí totiž pôstne obdobie. Vo vás sa už možno ozýva túžba zabávať sa, oslavovať, spájať sa s priateľmi vo veselých chvíľach. Treba však ešte prejsť deviatimi dňami, ktoré majú svoje špeciálne mená. Čaká nás tzv. pašiový „týždeň“ začínajúci Kvetnou nedeľou, pokračuje Sivým utorkom, Škaredou stredou, Zeleným štvrtkom, Veľkým piatkom, Bielou sobotou, Veľkonočnou nedeľou a končí Veľkonočným pondelkom. V tomto týždni bude i spln 11.4. vo Váhach a na Sivý utorok. Podľa tradícií by sme mali v tento utorok upratovať, a tak si upracme vo vzťahoch  a otvorte sa tvorivosti. Čo škrípe, vyčisťme, uvoľnime. Vždy je v týchto prípadoch vhodné prijať vlastnú zodpovednosť, napríklad za problémy vo vzťahoch, a hovoriť s partnerom o tom, čo nás bolí, trápi, zraňuje. Ak začneme tým, že ukazujeme prstom na jeho správanie, ak ho z niečoho obviňujeme, môžeme veľmi rýchlo vkĺznuť do kolesa útokov a obrán. Koleso je koleso, ťažko sa z neho vystupuje.  V oblasti tvorivosti, ak niečo tvoríte, je čas bilancovania. Čo prestalo dávať radosť, je čas to pustiť. Čo prináša veľkú radosť, treba rozvíjať a posilňovať. Navyše, nov 26.4. v Býkovi vám môže silno otvárať vzorce duše vášho rodu a prebudiť nečakané túžby, zámery, postoje. Skúste všetko, čo k vám prichádza, vyhodnotiť cez svoje pocity, možno zapojíte aj rozum a potom sa rozhodnite. Môže sa stať, že sa nebudete vedieť rozhodnúť, choďte do pozície pozorovateľa a všetko, čo sa deje okolo vás i vo vás, pozorujte. Všetko sa raz zmení. 

 

RAK. Apríl dáva ďalšie možnosti na úpravy v dome, byte, okolo domu. Navyše, prichádza predveľkonočný týždeň, ktorý vám môže hrať do karát i tým, že svoje hniezdočko môžete vyzdobovať, čistiť, zdokonaľovať. Domov, rodina, rod sú totiž vaše témy. Čo takto sa zahrať s farbami predveľkonočných dní? Kvetná nedeľa ponúka kvetinovú výzdobu, Modrý pondelok výzdobu do modra či modrofialova, Sivý utorok, v tento deň 11.4. je spln vo Váhach, a tak poupratujte nielen domov, ale naštartujte i upratovanie, detox vo svojom tele. Je na to čas až do novu. Škaredá streda hovorí v pozadí svojho pomenovania o úsmevoch. Tradíciu tejto stredy pred stovkami rokov „založil" Judáš Iškariotský, ktorý sa v tento deň škaredil na Ježiša, aby ho neskôr bozkom zradil. Takže milí Raci, v stredu ráno si spočítajte svoje požehnania, poďakujte a vykročte s úsmevom do dňa. Zelený štvrtok podporte zelenou farbou i zelenými potravinami, telo sa vám poďakuje zdravím. Veľký piatok je pripomienkou Ježiša na kríži, pre nás to môže byť čas stíšenia, meditácii. Silný deň. Biela sobota pre našich predkov okrem iného znamenala i prípravy obradného jedla na Veľkú noc. Ak chcete podporiť svoju výživu od koreňov rodu, načrite do receptov starých mám a niektorý z nich pripravte. Veľkonočná nedeľa i Veľkonočný pondelok nech sú pokojné a šťastné dni. Nov bude 26.4. v Býkovi a prinesie plody vašej práce v oblasti sebapoznávania. Ak ste popracovali na svojom sebavedomí, intuícii, sebaúcte, úcta sa z okolia dostáva aj vám. Minulý mesiac mali Raci karmické zadanie napojiť sa na múdrosť predkov, teraz z nej čerpajte. 

 

LEV. Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok, Škaredá streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok – pašiový „týždeň“ v apríli, ktorý má deväť dní. Spln pripadne na Sivý utorok 11.4. a bude vo Váhach. Podľa pohanských zvyklostí treba v tento utorok upratovať, tak poupratujte si aj vy a pripravte sa na zmeny. Upratovanie vo vašom prípade môže znamenať posvietenie si na túžby a hodnoty. Najprv túžby. Kým budete po niečom len túžiť, bude to pred vami utekať ako myš pred mačkou. Pozrite sa na túžbu jasne a prehodnoťte, či naozaj chcete, aby sa vám splnila. Ak áno, zmeňte ju na potrebu. Napríklad hovorievate: „Túžim ísť v lete k moru.“ Vetu zmeňte: „Potrebujem ísť v lete k moru si oddýchnuť, zrelaxovať, poznávať, ozdravieť...“ Dosaďte si akékoľvek sloveso podľa svojej potreby. Ak zistíte, že vlastne ani nechcete, aby sa daná túžba splnila, prepustite ju zo svojho života. Apropo. Plánovať dovolenku teraz sa Levom oplatí, len si ujasniť kam a kedy chcete ísť a začať robiť buď mentálne, alebo i reálne kroky. V dňoch okolo splnu sa zamerajte aj na vzťah vo vzorci – ja a ostatní ľudia. Práve v splne vo Váhach môže viac vyskakovať vaše ego a ostatní vás môžu brať ako namyslených, rozkazujúcich a nepríjemných Levov. Ak vznikne akýkoľvek problém, zoberte zaň zodpovednosť a zistite, čo má povedať vám. Ak nepreberieme za niečo zodpovednosť, zvyčajne vtedy ukazujeme na druhých, že oni sú vinní. Chceme vtedy zmenu od iných, hoci zmenu môžeme urobiť my.  Nov 26.4. v Býkovi bude od vás chcieť, aby ste sa pozreli na svoje prostredie – ako bývate? Ste spokojní s bytom, domom? Máte kde bývať? Je čas postarať sa o stabilné bývanie. Býk v splne u vás totiž bude chcieť stabilitu, istotu, uhniezdenie sa na konkrétnom mieste.  

 

PANNA. Apríl tohto roku prinesie dni, ktoré majú svoje špeciálne mená. Čaká nás tzv. deväťdňový pašiový „týždeň“ začínajúci Kvetnou nedeľou, pokračuje Sivým utorkom, Škaredou stredou, Zeleným štvrtkom, Veľkým piatkom, Bielou sobotou, Veľkonočnou nedeľou a končí Veľkonočným pondelkom. Týmito dňami končí aj predveľkonočný 40-dňový pôst, ktorý má u nás svoju tradíciu. Verím, že vy ako správna Panna ste počas pôstu urobili všetko pre svoje zdravie. Pozor však na preháňanie. Keď sa už vaši blízki budú zadivene pozerať do šuplíkov, kde máte nepreberné množstvo výživových doplnkov, zavrite šuplík a hybáj do prírody. Spln tohto roku je na „upratovací“ Sivý utorok (podľa tradícií sa malo vtedy upratovať) 11.4.  vo Váhach, a tak upratujte v sebe. Napríklad v prírode. Ako? Hlbokým dychom, bystrou chôdzou, čistými myšlienkami, posvietením si na svoje hodnoty... Minulý mesiac ste viac riešili okolo splnu vzťahy, teraz prídu na rad i financie. Vlastne - financie sú pre vás témou na celý tento rok, tak si vytvorte k nim láskavý vzťah. S láskou ich prijímajte i uvoľňujte. Uvoľnite najmä všetky bloky a bludy, ktoré ste si smerom k peniazom nazbierali. Bludy sú myšlienky, ktoré vás oslabujú a brzdia tok financií k vám. Napríklad:  peniaze smrdia mafiou, peniaze môžu za zlý život mojich rodičov, na peniaze sa ťažko robí, peniaze sú špinavé... Nov 26.4. v Býkovi vám stále ponechá tému peňazí a ak financie, najmä ich nedostatok, cítite ako tlak, je čas sa vážne zamyslieť, ako túto tému spracovať. Možností je mnoho. Svojim klientom navrhujem najmä karmický a etikoterapuetický rozbor horoskopu, lebo v ňom jasne vidieť súvislosti v rode, ktoré danú tému blokujú a život v súčasnosti oslabujú. Samozrejme, sú aj iné cesty, len si vybrať tú svoju. 

 

VÁHY. Apríl práve vám ponúka najsilnejší, najdôležitejší tohtoročný spln vo vašom vlastnom znamení. Navyše, bude spojený so zaujímavými predveľkonočnými dňami. Hurá na ne! Čaká nás tzv. pašiový „týždeň“ začínajúci Kvetnou nedeľou, pokračuje Sivým utorkom, Škaredou stredou, Zeleným štvrtkom, Veľkým piatkom, Bielou sobotou, Veľkonočnou nedeľou a končí Veľkonočným pondelkom. V tomto týždni bude i „Váš“ spln 11.4. vo Váhach a na Sivý utorok. Podľa tradícií by sme mali v tento utorok upratovať. Hviezdy sa vám o upratovanie postarajú. Slnko bude totiž v konjukcii s Uránom. Urán vždy pripravuje prudké zmeny v tom zmysle, čo vám už prestalo slúžiť, berie, rúca, aby mohlo prísť niečo nové. To nové a pravdepodobne veľmi výživné pre vás, príde v podobe obrovských možností, ktoré vám ponúkne planéta Jupiter a Luna. Je však vhodné pripraviť sa na zmeny, otvoriť sa možnostiam. Ako sa dá pripraviť na zmeny? Napríklad aj tak, že si ich zakomponujete do svojho života. Vedome ich budete robiť a tešiť sa, čo nové vám prinášajú. Zmeníte cestu do práce a tešíte sa novým podnetom. Zmeníte niečo v byte a vytvoríte novú atmosféru, Zmeníte niečo v práci a pripravíte si nové podmienky pre ňu. Možností je veľa, zmena je pohyb, pohyb je život. Dynamické koleso života ste roztočili vlastnou silou, ste silné bytosti. Nov 26.4. v Býkovi upriami vašu pozornosť na vlastnenie. Býk je už raz taký – chce mať istoty v šťavnatom pozemku, vlastnom bývaní, v materiálnom ukotvení sa. Ako ste na tom vy? Aký je váš pevný hmotný bod v živote? Ak nie je, možno je čas riešiť ho. 

 

ŠKORPIÓN. Aké sú vaše pracovné vzťahy? Akých spolupracovníkov si vyberáte? Akí spolupracovníci si vás priťahujú do svojho života? Máte rovnocenné a transparentné vzťahy? Práca a spolupráca môžu byť vašimi témami v apríli. Ale čaká aj zaujímavé predveľkonočné obdobie, pre vás možno i s odhaľovaním tajomstiev. Čo už. Škorpión má v tejto oblasti otvorené dvere, alebo ak chcete, čierne skrinky. Vidí do nich. V takzvanom pašiovom týždni, ktorý má však deväť špeciálne pomenovaných dní, bude v apríli aj spln. O aké dni ide?  Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok – vtedy bude spln vo Váhach, Škaredá streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa, Veľkonočný pondelok. Každý z nich má svoju legendu, svoje odkazy, splnový utorok 11.4. je „upratovací“. V čom potrebujete upratať? Čo potrebujete uvoľniť, aby mohlo prísť niečo nové? Môžete si posvietiť  na niekoľko zdanlivo rozdielnych oblastí: vzťahy, tajomstvá, fyzické i psychické zdravie, financie, ale všetko so všetkým súvisí. Pohnete jednou kockou v skladačke života, pohnú sa všetky. Od prvých dní apríla môžete ešte ostať v pôste.  Napojíte sa tak na predkov svojho rodu cez tradíciu predveľkonočných pôstov. Pôstne obdobie pre nich znamenalo jedno jedlo denne, nekonzumovali mäso, ryby, vajcia a mlieko. Nov je  26.4. v Býkovi, Býk prináša témy stability a dobrej pohody v hmote. Jednoducho – potrebuje mať šťavnatú pašu a pevné miesto. Preložené do ľudského konania pre Škorpióna – bdelo a transparentne pripraviťnové zmluvy, dohody i nové projekty, aby ste aj cez úradné záležitosti šli do hmotnej hojnosti. Dôverujte, že to tak je. 

 

STRELEC. Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok, Škaredá  streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok – pašiový „týždeň“ v apríli, ktorý má deväť dní. Spln pripadne na Sivý utorok 11.4. a bude vo Váhach. Podľa pohanských zvyklostí treba v tento utorok upratovať. Upratovanie vo vašom prípade môže znamenať upratovanie vo vzťahoch s najbližšími v rodine i s priateľmi. Ak cítite týmto smerom nespokojnosť, obráťte pozornosť do seba. Zistite, kde korení a vedome ju ukončite. Napríklad slovami: „Ukončujem svoju nespokojnosť, nemá viac na mňa vplyv v prítomnosti ani v budúcnosti. Som najmilovanejšie božie dieťa, a tak to je.“ Strelec má rád kvalitu a kvalitu  vo vzťahoch upevnite vtedy, keď preberiete za ne zodpovednosť a urobíte vy všetko pre slnko, teplo, svetlo vo vzťahoch. Aprílový spln vo Váhach a s Jupiterom v nich vám ponúknu zlepšenie mnohého, čím žijete. Sú to vaše priaznivé energie. Keby však prišli do vášho života akoby zvonku závisť, ohováranie, podrazy, uvedomte si, že ich v nejakej podobe máte v sebe a popracujte na ich pretransformovaní do kvalít, ktoré vám vyhovujú. Čo je vonku, je i vo vnútri. Inak by ste na to nezareagovali. Určite však neignorujte nič, s čím sa stretávate. Ignorácia je jasné nie životu, je to smrť. Dňa 26.4. je nov v Býkovi a je najmä o hmote, pre vás o hmotnom tele. Jasné, že všetko so všetkým súvisí a hmotné telo nemožno oddeliť od ostatných tiel. Cez fyzické telo však môžeme posilniť a ozdraviť všetky svoje telá. Vyberte si svoj zdravý životný štýl, choďte do svojho stredu, jarná príroda vás podporí, pobyt v nej vyčistí.  

 

KOZOROŽEC. Apríl tohto roku nesie v sebe deväť dní, ktoré majú svoje špeciálne mená. Čaká nás tzv. pašiový „týždeň“ začínajúci Kvetnou nedeľou, pokračuje Sivým utorkom 11.4., v ktorom bude spln vo Váhach, Škaredou stredou, Zeleným štvrtkom, Veľkým piatkom, Bielou sobotou, Veľkonočnou nedeľou a končí Veľkonočným pondelkom. Môže to byť pre vás týždeň stíšenia a nasmerovania do svojho vnútra. Najmä pre ženy je možno takáto rada nepredstaviteľná vzhľadom na predveľkonočné upratovanie, ale čokoľvek robíte, môžete robiť s vnútorným dialógom. Čistím okná? Vyčistím si pohľad a rozpustím v ňom všetko, čo mi nedovolí správne vidieť dianie okolo mňa. Čistím kuchyňu? Cez poriadok v nej sa napojím na všetky ženy rodu a posilním i vyčistím vzájomné vzťahy. Ako som na tom s mamkou, starkou, sestrou, svokrou, dcérami, vnúčatami? Čistím, čistím, čistím. V prvom polroku 2017 sa Jupiter pohybuje vo Váhach a pre Kozorožcov je v tom odkaz, aby posilnili svoju pozíciu v práci. Ak však cítite potrebu zmeny, je čas vystrčiť anténky a nastaviť sa na príjem nového zamestnania, prípadne po zrelom zvážení za a proti začať podnikať. Verím však, že Kozorožec sa len tak bezhlavo do ničoho nepustí. Zváži každý krok. Niekedy však je hrozba, že ostane v zabehaných hlbokých koľajách, ktoré mu nedovoľujú povyskočiť z nich. Kde ste vy? Skúsite problémy brať ako výzvy na zmeny? Nov bude 26.4. v Býkovi, ktorý tak rád hmotu, istoty, pôdu, vlastnenie. Dôležité veci i pre vás. Dôležité je mať svoje zázemie, ale nevisieť, nepripútavať sa silno k hmote. Niekedy je čas držať, inokedy pustiť, odpoveď  - kedy a ako – vám môže dať vaše vnútro. Ono vie. Navyše, nov vám otvorí aj tému detí a vzťahov s vlastnými deťmi. 

VODNÁR. Apríl vám otvára dvere do riešení vzťahov v rodine. Môže pomôcť a podporiť vás aj špeciálny predveľkonočný týždeň, ktorý má deväť dní J Pašiový týždeň: Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok, Škaredá  streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok. Spln pripadne na Sivý utorok 11.4. a bude vo Váhach. Podľa tradícií je to upratovací utorok, tak poupratujte v sebe i okolo seba,  a pozvite svojich blízkych. Čo myslím upratovaním v sebe? Skúste si vyriešiť vo vnútri vzťahy so svojimi súrodencami, ak v nich čokoľvek pokrivkáva. Súrodencov si v tomto živote nevyberáme, dostávame ich darom, tak ich ako dar berme. A k darom sa treba správať s rešpektom. Je za nimi láska toho, kto dáva. Kto nám dal súrodencov? Dostali sme ich od Boha? Je v nich láska Boha? Spoločnou akciou posilníte vzťahy v rodine a upevnite si v nej svoje miesto. Občas sa totiž o Vodnároch hovorí, že sú ako vietor. Viete ukázať  svoju pokojnejšiu a prístupnejšiu rodinnú tvár? Je to možné aj v práci? Usmejte sa na seba. Otvorte si dvere do nových možností. Plánujte dovolenku, relaxačný víkend či hodiny jogy. Nielen oddychom je Vodnár živý. Je čas plánovať aj vzdelávanie či akékoľvek rozširovanie si vedomostí. Aj cestovaním získavame poznanie. Možností je veľa. Možno vás v rozlete trochu pribrzdí nov 26.4. v Býkovi. Bude chcieť od vás pozrieť sa na majetok a hmotné zabezpečenie. Ako ste na tom? Viete sa postarať o svoj majetok, o svoje peniaze? Viete poskytnúť spoľahlivé  materiálne zabezpečenie svojej rodine?  Viete podržať partnerku, partnera? Ako pevne stojíte nohami na zemi a ako zľahka máte hlavu v nebesiach? 

 

RYBY. Kvetná nedeľa, Modrý pondelok, Sivý utorok, Škaredá  streda, Zelený štvrtok, Veľký piatok, Biela sobota, Veľkonočná nedeľa a Veľkonočný pondelok – pašiový „týždeň“ v apríli, ktorý má deväť dní. Spln pripadne na Sivý utorok 11.4. a bude vo Váhach. Podľa pohanských zvyklostí treba v tento utorok upratovať. Upratovanie vo vašom prípade môže znamenať upratovanie v rodine. Samozrejme také, aby ste si svoje vzťahy navzájom vylepšili. Ryby niekedy pôsobia na svojich blízkych, ale i priateľov a spolupracovníkov nemastno-neslano. Akoby sa vo vás nevyznali. Akoby nevedeli, čo chcete. Akoby nevedeli, že máte teplé srdce. Občas šírite okolo seba jemný chlad. Skúste prebrať za situáciu zodpovednosť a dajte si zámer, samozrejme, ak chcete, že ukážete láskavo teplé srdce. Bolo by vhodné, aby ho precítili najmä vaši blízki. Čo takto urobiť jarné rodinné stretnutie? V pracovnej oblasti tiež ukážte svoju snahu o skvalitnenie vzťahov. Možno sa vám naskytne spoločenská príležitosť, tak ju využite. V tomto období je pre vás vhodné dať o sebe vedieť. Zviditeľniť sa. Na pretras dní po splne môže prísť aj téma peňazí a majetku. Posilní ju ešte  nov  26.4. v Býkovi. Býk je totiž o vlastnení, pôde, majetku, istote. Ako ste na tom s majetkom, ktorý s niekým vlastníte? Ako ste na tom s dlhmi či vyrovnanými účtami? Čistiť, usporiadať, vyrovnať, čistiť a čistiť. Vzťahy, dlhy, majetky a možno príde aj kúzelník. Aký? Vo forme lásky – Venuša v Rybách totiž láske žehná. Vrátim sa však k vete na začiatku tohto rybieho pokecu – Ryby okolo seba občas šíria chlad. Láska je však oheň, spojenie, energia tepla. Viete ju v sebe nájsť a vyplniť ňou svoje vyžarovanie? Držím palce. 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Štát v službách smerákov: najprv prídu hrubokrkí, po nich grófka Rošková

Farmári z východného Slovenska hovoria o bezpráví a o strachu. Šíriť ho má organizovaná skupina za asistencie policajtov a štátnych úradov.

EKONOMIKA

Ceny bytov sú vysoké. Oplatí sa ešte nehnuteľnosť kúpiť?

Ak človek zvažuje kúpu nehnuteľnosti, mal by zvážiť viacero faktorov.


Už ste čítali?