Prázdninové "domáce úlohy" aj vo vzťahoch pre jednotlivé znamenia

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 6.7.2017 o 10:28 | Karma článku: 3,17 | Prečítané:  1002x

Ukazovať na partnera, iných ľudí i na situácie, že sú také či makové, hovorí o nás. Čo? ...že máme veľký potenciál niečo v sebe zvládnuť, že máme tie ukazujúce prsty obrátiť na sebe a v sebe nájsť odpovede i odvahu na zmenu. 

Baran. Práca a oddych. Postup a pokles. Priatelia a rodina. Tak nejako „hviezdy“ namiešali akoby v protikladoch dvojice prežívania Baranom do júla. Keďže barania energie je nasmerovaná na jeden cieľ, skúste si odpovedať, na ktorej strane dvojíc slov sa cítite viac? Vždy totiž máme všetko v rukách my, a tak na nás záleží, do akých postojov ideme.  Spln 9.7. je v Kozorožcovi a tieto témy sa môžu ešte viac otvoriť. Barani však potrebujú v prvom rade veci riešiť. V polovici júla sa pridá pravdepodobne i ďalšia téma, a tou budú vzťahy v rodine. Chystáte nejaké zmeny? Pravdepodobne planéty „pichnú“ do toho, čo nemáte v oblasti vzťahov vyriešené, a ak sa nerozhýbete vy, budete cítiť tlak z vnútra i od okolia. Je celkom možné, že sa zdvihnú aj emócie. Každému tlaku i silným emóciám však možno predísť tak, že veci riešime vtedy, keď sú aktuálne.  Vezmite v týchto dňoch na vedomie, že čoho sa bojíte, čo nemáte spracované, čo nechcete ani vidieť, pritiahnete do svojho života. Ako ste na tom s partnerským vzťahom? Nov 23.7. v Levovi naznačuje emočné vzplanutie aj v osobnom živote. Buď nový vietor do vášho súčasného vzťahu alebo novú lásku, ak ste sám/sama. Ak však žijete v partnerskom zväzku, skúste doň naplánovať viac vášne, ohňa, romantiky a nehy – vyberte podľa vášho nastavenia. Často totiž počuť, že vzťah neklape, pretože partner je taký či makový. V tom prípade treba hneď ukazovanie prstom na partnera zastaviť a uvedomiť si svoj diel zodpovednosti vo vzťahu. Dôvod. Partnera nezmeníme, jedinú istotu máme v tom, že zmeniť môžeme len seba. Okrem toho partner je vždy tým najvernejším zrkadlom a zvyčajne, ak v tejto situácii vymeníme partnera za iného, zmeníme len obal, podstata ostane. Len prejdeme z dažďa pod odkvap. 

Býk. Jednou z dôležitých „domácich úloh“ pre Býka v tomto kalendárnom roku je dokončovanie všetkého, čo sa týka majetku, auta, hmotného zabezpečenia, poriadku vo financiách... To znamená aj včas zaplatiť účty, vyrovnať iné, možno dlho odkladané, podlžnosti. V júli sa k tejto téme pridá ešte téma rodinných vzťahov. Možno by bolo vhodné práve teraz dať najavo svojim blízkym, že vám na nich záleží, že s nimi dokážete stráviť čas, že sa s nimi viete radovať. Nie všetci totiž vedia za starostlivosťou a hmotným zabezpečením čítať, že ich ľúbite. Niekedy viac ocenia vašu pozornosť a spoločne strávený čas. Milujete svojich blízkych a veci používate? Milujete veci a svojich blízkych používate? Odpoveď je vo vás a možno aj v nasledujúcej vete. Jednoducho, zážitky sa zapisujú veľmi hlboko do sŕdc a tie silne pozitívne môžu byť oporou vo chvíľach neistoty, nestability. Zapisujú sa aj silne negatívne zážitky – tie zvyčajne odkrývajú koreňové vzorce. Teda pichnú do toho, čo máme hlboko v sebe, čo bolí, zraňuje, oslabuje a čo potrebujeme riešiť. Spln 9.7. je v Kozorožcovi, pre vás otočka smerom do rozširovania si vedomostí. Nepotrebujete práve zasadnúť do školských lavíc alebo sa pre ne rozhodovať, leto je dobrou príležitosťou nasávať vedomosti cez spomínané zážitky, napríklad pri cestovaní, alebo pri múdrych knihách. Len si vybrať. Ak však máte chuť od septembra či októbra zasadnúť do školy, je tiež čas vzdelávanie naplánovať. Uistiť sa, akú školu a čo v nej chceme získať. Dať si jasný zámer týmto smerom. Potom ešte v nove 23.7. v Levovi si ho pripomenúť, potvrdiť, naplánovať pozitívne zmeny smerom k vzdelávaniu a potom sa už naplno venovať rodine, priateľom, posilňovaniu svojho tela i duše cez oddych, slnko, vodu, hory, pokoj či pohyb. 

Blíženci. Začneme hneď splnom, ktorý je 9.7. v Kozorožcovi a ktorý môže byť pre vás najmä o financiách. Každý totiž máme k nim nejaké nastavenie, momentálne vy môžete zistiť, aké je to vaše. Ak máte k peniazom a ich prúdeniu otvorený vzťah, ak si ich neblokujete vyjadrovaním, napríklad že na peniaze sa ťažko robí, peniaze sú špinavé alebo podobným bludom, okolo splnu môžu výraznejšie k vám prúdiť. Často však počúvame i také slová, že peniaze sú nepodstatné, hlavná je spiritualita. Odpovedám áno spiritualite, áno peniazom. Sme v hmotnom tele a hmota i hmotu potrebuje, preto je dôležité nájsť rovnováhu medzi hmotným zabezpečením a spirituálnou cestou. Život sám nám ukazuje, ako túto rovnováhu vieme žiť. Život je skúšobný komisár. Máte krásny vzťah so svojimi rodičmi? S úctou a láskou žijete so svojím partnerom a deťmi? Prijímate to, čo do vášho života prúdi s pochopením a viete k tomu zaujať postoj tak, aby vás situácie nezraňovali? Viete s pokorou chytiť do rúk chlebík a všetkým, ktorí sa na jeho zrode od prvého zrnka až po peceň podieľali, v duchu či nahlas poďakovať? V bežnom živote sú milióny situácií, keď môžeme svoju spiritualitu vedome žiť. Hoci je leto a čas oddychu, môžete aj tak rozširovať svoje vedomosti. Najmä prakticky cez zážitky na cestách, pri objavovaní tajomstiev prírody či ľudskej zručnosti cez historické pamiatky. Možno by bolo dobre sa zamerať presnejšie aj na vzdelávanie a ujasniť si, naplánovať, v ktorej oblasti chcete vedieť viac. Možno pouvažovať aj nad nejakou školou či seminárom. Nov 23.7. je v znamení Leva. Lev je neprehliadnuteľný, takže je čas na prezentáciu svojej tvorivosti, nápadov, nových zámerov. Ak podnikáte, ak sa chcete zviditeľniť, dajte svetu vedieť o sebe. 

Rak. Ťah na domov, bývanie, rodinnú pohodu je u vás ako silných Rakov jasný. Ak taký nie je, pravdepodobne „zaúradovali“ vzorce duše rodu a vy ste sa narodili v znamení Raka s domácou úlohou – ujasniť si, akú cenu má pre vás domov a korene, ktoré z rodu vyživujú. Takže otázka - ako ste na tom vo vzťahoch s rodičmi? Ako vnímate svojich predkov z ďalších generácií? Je v nich niektorý vedome zabudnutý? Nechcete o niektorom z nich ani počuť? A špeciálny pohľad na ženy rodu – ako ich vnímate? Sú pre vás tými, ktoré vytvárali teplo domova? Živili rodinu láskou? Skúste teda júlové jasné reflektory zamieriť do rodu a rodiny, uvedomiť si ako ste na tom práve vy. Premeditujte v stíšení svoje vzťahy. Ich kvalita ovplyvňuje váš život. Buď ho posilňuje, alebo oslabuje. Buď ste v láske alebo v odpore. Nič medzitým neexistuje. Žiadna vlažnosť. Spln 9.7. je v znamení Kozorožca, a tak trochu bude o peniazoch, a trochu viac o kariére. Čo znamená trochu? Presne to, ako máte v sebe zvládnutý postoj k peniazom a kariére. Niečo podobné ako s rodinou a rodom. Čo je vyriešené vo vnútri každého z nás, to plynie v pokoji, prijímaní a pochopení. Čo nemáme vyriešené, tam prichádzajú výzvy. Keď tak na to teraz pozerám, júl je vo vašom znamení výrazne o hodnotách. Poznáte svoje hodnoty?  Viete si urobiť svoj rebríček desiatich top hodnôt? Áno? Takže desať vašich hodnôt. Ak ich máte napísaných, skúste každej venovať čas, premeditovať ju. Čo je za ňou? Aké príbehy? Z akého dôvodu sa dostala do vášho top rebríčka? Ktorú z napísaných hodnôt viete pustiť ako prvú, druhú... deviatu? Pustíte aj tú desiatu? Zahrajte sa a budete vedieť, ako ste na tom vo svojom vnútri. Vaše pocity vám dajú odpovede.  

Lev. Leto pohybu praje, takže Levi a Levice si môžu čas dovolenkový a slobodný užiť. Dokonca je to pre vás výzva do leta. Pohyb. Pohyb. Pohyb. Najmä ten fyzický, ale všetko so všetkým súvisí. Ak pohnete telom, pohne sa váš svet aj na iných úrovniach. Fakt niekedy stačí urobiť krok dopredu, dozadu, do strany, aby sme sa dokázali na vzťahy, udalosti, príbehy... pozrieť z iného uhla pohľadu, z iného priestoru. Čo to znamená z iného priestoru? Napríklad ak sa dlho točíte v jednom kole a nemôžete niečím pohnúť, skúste si situáciu predstaviť. Keď budete v predstave naplno v nej, presadnite si alebo sa presuňte na iné miesto, do inej polohy a pozrite sa na situáciu v predstave z nového priestoru. To je jedna možnosť. Druhá: uvedomte si, aké výhrady k situácii máte. Výhrady sú z priestoru odporu, a tak hľadajte priestor spojenia a z neho sa na situáciu pozrite. Uvažujte, ako sa čo dá urobiť, otvorte sa novým možnostiam.  Dňa 9.7. je spln v Kozorožcovi a to je čas na nové možnosti. Posvieťte si na svoje zdravie, pozrite sa naň z priestoru pochopenia a urobte aktívne kroky k jeho skvalitneniu. Leto také možností dáva. Splnový deň a dni okolo neho môže byť aj previerkou vzťahov, vašich hodnôt a priorít. Čo potrebuje z vášho života odísť, poďakujte a nechajte odísť. Uvoľníte miesto novým vzťahom, situáciám, možnostiam. Ak budete mať pocit, že ste v nepríjemných situáciách, uvedomte si, že aj toto prejde a choďte do prijímania, pochopenia. V dňoch smerom do novu, ktorý je 23.7. vo vašom vlastnom znamení, teda v Levovi, sa vám totiž bude otvárať nová šťastná cesta. Nov v Levovi je pre vás najdôležitejším novom v tomto roku, dáva vám možnosť kráľovsky vyniknúť v dobrom slova zmysle. Samozrejme, potrebujete mať zvládnuté cnosti Leva. 

Panna. Tvorivosť a spontánnosť naplánujte do leta. Obe tieto zručnosti môžu výrazne zvýšiť kvalitu života. Vo vašom prípade ide o zručnosti, pretože „čistokrvná“ Panna sa ich potrebuje naučiť, ak chce žiť aj cnosti Panny. Okrem toho tvorivosť vám môže najmä v oblasti práce otvoriť nové možnosti. Uvoľní totiž napätie, panenský systém i zviazanosť a vpustí do vášho života nový vietor. Tvorivosť je zázračný nástroj na uvoľnenie v zmysle uvoľniť sa fyzicky aj mentálne, ale najmä cez uvoľnenie možno uvoľniť odpor v nás. Odpor = zablokovaná energia, oslabenie života. Uvoľnenie odporu a presun do spojenia, teda lásky = vysoké životné vibrácie. Z priestoru spojenia a lásky, do ktorého vďaka práce na sebe dokážete prejsť, sa ľahšie riešia aj výzvy prichádzajúce do života. Vás môže tvorivosť a spontánnosť podporiť v komunikácii s ľahkosťou. Najmä s partnerom a deťmi. V komunikácii s nimi skúste rozpustiť pohŕdanie, nalaďte sa na dobro vo vás. Svet bude hneď farebnejší a pohodovejší. Uvedomte si však, že čo nemáte zvládnuté v živote vy, odovzdávate svojim deťom. Ak vás v čomkoľvek vytáčajú, sú vaše zrkadlá. Ak vám čokoľvek povedia, zrkadlia váš svet. Sú váš zvládnutý i nezvládnutý svet. Deti sú úžasné bytosti, jednoducho - vedia. Spln 9.7. v Kozorožcovi môže byť pre vás o závažných rozhodnutia. Prečo? Pluto je osudovou planétou a bude v hre s Lunou - Mesiacom. Konajte, rozhodujte sa z priestoru srdca, z priestoru spojenia a vnútorného vedenia s pochopením. Nov 23.7. v Levovi podporí väčšie zviditeľnenie, vy si ho, ak potrebujete, môžete nasmerovať do práce, podnikania, nových zámerov. 

Váhy. Napriek tomu, že je leto, v júli môže znova vyskočiť vaša staronová téma - rovnováha medzi prácou a rodinou. Ak ste permanentne v zamestnaní, teraz je čas na prázdniny, dovolenku. Je čas na chvíľu zmeniť prostredie a zamerať sa na svojich milých i na svoje zdravie. Podporiť dovolenkovým životným štýlom vzťahy aj kondíciu. Vzťahy cez spoločné zážitky, príbehy, zdravie napríklad cez rekreačné športovanie, výlety do prírody, nenáročné túry. Nič totiž netreba preháňať, Váhy majú rady rovnováhu, tak si jej doprajte. Leto je na takýto zámer dobrým časom. Teda ostaňte v rovnovážnom stave, v pokoji a vyhnite sa unáhleným rozhodnutiam. Niekedy treba nechať vesmíru, nech popracuje, je to o vašej dôvere v niečo, čo vás presahuje. Spln prebehne 9.7. v Kozorožcovi. Čo tak ísť znovu do reality bežného života a pozrieť sa na prúdenie peňazí k Vám? Máte totiž cestu k financiám otvorenú. Jediným blokom môžete byť vy sami a bludy, ktoré si ohľadom financií nesiete v sebe z detstva ako koreňové vzorce, či z rodu ako vzorce duše. Jedno i druhé hovorí o vašich neukončeniach. V splne a v dňoch okolo neho konajte uvážene a zo svojho stredu, dôverujte svojim pocitom. Uvoľnite sa v spoločnosti vám milých ľudí, poznávajte nové krajiny, objavujte nové možnosti. Radujte sa, zvyšujete radostným žitím svoje vibrácie, a tak sa v dovolenkovom čase pripravíte na každodenný život. Ten môže v nove 23.7. v Levovi prekvapiť svojou silou a nutnosťou konať. Keďže ide aj o uranovský aspekt, môže sa vyskytnúť snaha o boj, súťaž, súperenie. Víťaz však nebýva víťazom. Môžete ostať v prijímaní a pochopení aj koncom júla? Nie je to taktika ústupu a obete, je to taktika spokojného a šťastného života v rovnováhe.  

Škorpión. Prázdninový čas je pre vás časom aktívnym. Samozrejme, oddychujte, vypnite od každodenných povinností bežných dní, leto však môže byť veľmi dobrým obdobím prípravy na ďalšiu prácu, podnikanie. Je totiž obdobím, v ktorom by ste mali dať o sebe vedieť. Bude vám to viac a v nových súvislostiach myslieť. Budete mať viac predpokladov dať o sebe  vedieť aj cez písanie, texty na internete či v iných médiách. Jednoducho – príprava na reklamu i samotná reklama môžu fičať. Ich plody budete užívať najmä v jeseni. Chcete napísať knihu? Prezentovať cez ňu svoju prácu? Hurá do toho. Spln 9.7. v Kozorožcovi bude totiž o vašej kariére, takže dni pred splnom sú dňami premýšľania i naciťovania sa na pohyb v kariére. Keďže v hre v splne bude aj „osudová“ planéta Pluto, pripravte si podporujúce správne zámery alebo robte rovno kroky k ich realizácii. Túžite po novom aute? Máte nedoriešené veci na úradoch? Snívate o mori? Chcete žiť v krásnych vzťahoch so súrodencami, priateľmi, s ľuďmi, ktorí akoby náhodou prichádzajú do vášho života? Otázky zahŕňajú oblasti, v ktorých máte v júli otvorené dvere a ktoré sú pripravené na riešenia. Teda oblasti šité na mieru Škorpiónovi podľa postavenia planét. Okrem toho v čase novu 23.7. v Levovi je v hre aj Uran, ktorý podnecuje do originality. Spojením dvoch originalít - škorpiónskej energie a sily Uranu - vznikajú podmienky na nové netradičné riešenia. Jednou z bŕzd týchto aktivít však môže byť lenivosť Škorpióna, jeho pôžitkárstvo predĺžené na dvadsaťštyri hodín denne. Ak si však viete rozdeliť aj prázdninový čas na čas práce a čas oddychu, výsledky nenechajú na seba čakať. Pomôžu vám k povýšeniu, novým možnostiam v podnikaní, k rozbehu novej kariéry. Svieti vám šťastná hviezda. 

Strelec. Prichádzajú vám do vášho sveta stále noví ľudia, nové príležitosti, nové situácie, ktoré vás podporujú v úspešných dňoch. Možno to nie je nová informácia, váš život je totiž často výrazne o pohybe. Momentálne ste však nastavení na úspech aj cez všetko, čo vám prichádza do života. Podporujú vás vaše vzťahy, podporuje vás v šťastí aj vaša vlastná činnosť. Slnko do života vám prinášajú priatelia, známi, ľudia okolo vás. Plnia sa vám priania? Zamyslite sa, čo si želáte. Myslite na príjemné i menej príjemné dôsledky, ktoré vaše splnené želanie prinesie vám či vašim blízkym. Niekedy nevidíme za „roh“ našich želaní, a potom sme prekvapení, keď sa doslova a do písmená splnia. Univerzum totiž rado plní objednávky, ktoré vysielame, presne. Spln je 9.7. v Kozorožcovi pre vás o financiách, finančných možnostiach, novej kariére, pracovnom postupe, o pohybe a cestovaní. Cestovanie majú Strelci v krvi, a tak je čas dovolenku, prázdniny naplniť cestovaním. Hovorí sa, že Strelci nepoznajú hranice. Ak si to zoberiete na fyzickej úrovni, nemusíte mať hranice nikde vo svete. Celý svet vám môže byť otvorený a naklonený, aby ste ho mohli precestovať a spoznávať. Nov 23.7. je v Levovi a ten vás podporí v tvorbe. Ak máte zámer napísať knihu, vydať ju v tlačenej či internetovej forme, teraz je čas na jej písanie i dokončievanie. Viem, že všetkého je na našom trhu dosť, no možno niekde čaká nejaký človek práve na vaše slová, na vašu knihu, ktorá mu môže pomôcť. Ak máte v hmlistom pláne štúdium, vzdelávanie, školu či semináre, skúste si myšlienky ujasniť a utvoriť zreteľný zámer. Stačí, keď na jeho realizáciu nabehnete v jeseni. Zámer je momentálne dôležitý. Dôležitá je aj bdelosť. Čierna Luna je stále v Strelcovi, teraz je v hre aj Saturn. 

Kozorožec. Zaujímavý letný mesiac pre vás, Kozorožci. Na jeho začiatku je 9.7. spln v Kozorožcovi, teda vo vašom vlastnom znamení. Takéto dni sú pre dané znamenie silné v tom, že odkrývajú situácie, ktoré buď podporujú, alebo oslabujú, prinášajú nové možnosti. Odporúčam v dňoch splnu vo vlastnom znamení nájsť si čas na stíšenie a ponor do seba. Môže to byť čas bilancovania a ujasnenia si ďalších zámerov. Môže to byť čas na očistu organizmu na fyzickej i mentálnej úrovni. Na fyzickej najmä cez pôst, na mentálnej cez meditáciu a modlitbu, prípadne očistný rituál. Máte skúsenosť s tým, že viete čas venovať sebe, tak nebude žiaden problém, vydeliť si chvíľu na stíšenie. Môžete tak veľmi výrazne podporiť  svoje zdravie i rovnováhu vo svojom živote. Zvyčajne ak na niečo tlačíte, z druhej strany vás niečo zastaví. Teraz nie je čas na tlaky. Zastavte sa, je čas na oddych, leto zastavenie podporí a naberiete silu na nové začiatky v práci. Niečo sa črtá v oblasti podnikania? Nová práca? Kariérny postup? Výraznejšie zmeny v doterajšom zamestnaní? Aj v osobnej oblasti sa črtá na zmenu. Nová láska? Zadaní, zvážte hodnoty vášho vzťahu? Alebo prichádzajú nové priateľstvá? Nové stretnutia? Možno aj v oblasti nového tvorenia. Prichádza totiž  nov 23.7. v Levovi a ten je o plodnosti, kreativite, tvorení. Máte možnosť prejaviť sa svetu, ukázať mu výsledky svojej šikovnosti či rozbehnúť sa za svojím úspechom. Pokojne si môžete nové zámery v práci spojiť s tvorivosťou – budete žiť dva v jednom. Práca a radosť. Prísun financií a kreativita. Zabezpečenie v hmote – vzlet cez nové nápady. 

Vodnár. Užívajte slobodu, voľnosť, nové možnosti letných dní s bdelosťou. Že vám nejde dokopy sloboda a bdelosť? Nájdite si zlatú strednú cestu. Vodnár totiž rád slobodu a chvíľu je tu, chvíľu tam, tu niečo originálne vyrieši, tam niečo pustí. Júl však od vás chce viac bdelosti pre vašu vlastnú spokojnosť. Zámerne som nepovedala – pre vaše vlastné dobro, pretože dobrými úmyslami je cesta do pekla dláždená a neviem, čo konkrétne pre vás dobro znamená. Spokojnosť je pohoda v duši. Tá môže prísť vtedy, keď máte okolo seba i v sebe všetko v poriadku. Ak ste doteraz neriešili mnohé situácie ohľadom financií, je čas ich uzavrieť, doriešiť. Ak ste doteraz nenaplnili sľuby, ktoré ste dali, je čas ich splniť alebo vrátiť. Že neviete, ako sľuby vrátiť? Jednoducho – môžete ústne s ospravedlnením priamo tomu, komu ste niečo sľúbili alebo písomne či v predstavách urobiť to isté. Ak totiž ostávame v nesplnenom sľube, otvárame si cestu či cesty k vlastnému oslabeniu. Plnokrvnému Vodnárovi idú sľuby ľahko z úst, bdelosť môže pomôcť nevyslovovať to, čo nemôžete splniť. Spln je 9.7. v Kozorožcovi a v hre bude aj Luna s Plutom. Postavenie planét, ktoré možno pichne do nejakých tajomstiev, tieňov a skrytých vecí, možno odhalí manipuláciu. Môže sa tak diať u vás alebo u ľudí okolo vás. Keď musíte, tak musíte sa nejakým spôsobom dotknúť toho, čo máte v živote žiť. Aké budú dôsledky, to už máte v rukách vy cez vaše sebapoznávanie a uvoľňovanie odporu vo vás.  Nov 23.7. v Levovi preverí, ako ste na tom s dôverou. Komu dôverujete? Čo tak pozrieť sa na dôveru životu? Pozrieť sa na dôveru tomu, čo nás presahuje? Sme totiž viac, ako si myslíme, že sme. 

Ryby. Ako ste na tom so závisťou? Je možné, že v lete sa jej budete dotýkať viac ako inokedy. Možno vy budete niekomu závidieť, možno niekto vám. Ako si s tým poradiť? Určite si viete zvoliť vlastnú cestu, pretože najmä júl bude o vašej správnej intuícii. Už to nebudú rybie úlety vo fantázii a snení, ale intuícia podporená uzemnením cez postavenie Pluta a Luny. Dobrá správa, však? Intuícia je reč duše, ak s ňou správne komunikujete, rozumiete, čo sa deje vo vás i okolo vás, viete sa rozhodnúť. Tak pochopíte i závisť. Je to jedna zo zdravie poškodzujúcich emócií, a preto je vhodné popracovať na jej premene do radosti a priania. Priať, želať iným hojnosť, šťastie, pokoj. Čo dokážeme z úprimného srdca želať, to sa nám vo vrchovatej miere vracia naspäť. Želajme, žehnajme dobro, dobro sa nám vráti. Žehnajme láskou, láskou sa naplníme. Spln 9.7. je v Kozorožcovi a od vás bude pravdepodobne chcieť nejaké rozhodnutie. Možno vám pripomenie, že treba viac myslieť na svoje zdravie. Leto je ideálnou príležitosťou jednak na posilnenie kondície, jednak na štart do zdravého životného štýlu, jednak na opustenie všetkých závislostí, ktoré poškodzujú zdravie. Viete, že všetci máme jednu závislosť, ktorej sa nedokážeme pustiť? Závislosť na vzduchu. V tomto živote je to závislosť, ktorú nevyhnutne potrebujeme, ostatné môžeme postupne prepustiť zo svojho života. V konečnom šprinte aj dych necháme na tomto svete, čo však ostane v nás z ostatných závislostí, pravdepodobne si prenesieme do ďalších zrodení ako koreňový vzorec, prípadne ako vzorec duše, ak závislosti mali aj vaši predkovia. Nov 23.7. v Levovi tiež nastolí tému zdravia. Rybičky, na zdravie treba dávať v lete pozor z každej strany, leto je však o možnostiach, takže máte aj zdravie vo vlastných rukách.

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Poukázali na spornú Foraiovu poľovačku, úrady im nechcú vrátiť revír

Okrem bývalého šéfa Všeobecnej zdravotnej do revíru chodí strieľať aj Róbert Veselka, konateľ jednej z firiem zo zdravotníckej skupiny Medirex.

PODCAST DOBRÉ RÁNO

Dobré ráno: Niektoré automobilky zase podvádzali, teraz pri hybridoch

Ako hybridy nešetria palivo.

Stĺpček Zuzany Kepplovej

Prípad poľovníkov ilustruje, aké ťažké je byť smelým zajkom

Byť odvážnym kritikom je ako kráčať po povrchu Mesiaca.


Už ste čítali?