Aj malá nespokojnosť môže byť začiatkom veľkej lavíny

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 4.4.2018 o 23:23 | Karma článku: 2,26 | Prečítané:  882x

V aprílovej prechádzke znameniami zverokruhu sa dotkneme, okrem iného i toho, že doťahovať svoje záležitosti do ukončenia, uzavierať neukončené, plniť sľuby dané iným i dohody so sebou samým, je na programe dní. 

Baran. Marcový spln na konci mesiaca vo Váhach mohol aktivovať všetko neriešené vo vzťahových otázkach. Ak ste sa ocitli v tejto kategórii, skúste preskúmať svoju zodpovednosť za to, ako sa vo vzťahoch, ktoré sú pre vás najdôležitejšie, cítite a ako viete so svojimi blízkymi komunikovať. Ak máte tendenciu využívať baranie necnosti, najmä priveľkú tvrdohlavosť až agresivitu, nájdite si napríklad cvičenia či inú fyzickú aktivitu, aby ste napätie dostali zo svojho tela von. Apríl totiž všetko doteraz neriešené môže vytiahnuť na povrch a tak či tak si budete potrebovať svoje záležitosti usporiadať. Viete, že idete do svojho silného mesiaca? V apríli je totiž nov 16.4. vo vašom vlastnom znamení, a to je čas, aby ste práve k svojim záležitostiam zaujali minimálne iný postoj.  Vesmírne energie sú vám naklonené na to, aby ste mohli urobiť nové kroky v niektorej oblasti. Máte pripravený nejaký nový projekt alebo plánujete rozpustiť niektorú svoju negatívnu vlastnosť či emóciu a nahradiť ju pozitívnou kvalitou? Je na to čas v aprílovom nove, len si dať správny zámer a ísť v prúde žitia bez odporu a tvrdohlavosti. A bez zahmlievania najmä cez komunikáciu. Úprimnosť nadovšetko. Ak z nejakého dôvodu neviete zatiaľ úprimne a s láskou komunikovať, držte sa ustáleného spojenia – mlčať zlato. Inak môžete byť nielen tvrdí v komunikácii, ale najmä zraňovať. Presne toto môže byť veľmi aktuálne v čase splnu 30.4., ktorý je v Škorpiónovi. Ak však vládzete prijať, pochopiť a rozpustiť svoje negatívne vlastnosti, spln vám dá svoje dary. Napríklad hlboké súznenie s partnerom či deťmi.  Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem s láskou komunikovať.  

Býk. Vplyv marcového splnu 31.3. vo Váhach môže ešte pretrvávať v spokojnosti či nespokojnosti vzhľadom k vášmu majetku, hmotným veciam a financiám. Ak ste na mínusovej strane, spracujte svoju nespokojnosť napríklad aj tak, že si spočítate svoje požehnania. Najlepšie písomne, aby ste videli, aký je k vám život štedrý. Svoj strach z nedostatku môžete liečiť štedrosťou, dávaním akoukoľvek formou. Nov 16.4. v Baranovi ešte akoby ostával v podobných energiách, ktoré rozprestrel posledný marcový spln, ale výraznejšie pomáha strach z nedostatku rozpúšťať najmä novými nápadmi. Cez ne môže prísť viac financií, väčšie hmotné zabezpečenie. Nehovorím istoty, lebo Býk sa rád chytá istôt. Istoty však nemôžu byť stabilitou, po ktorej Býk túži. Ak máte blízko k tvorivosti, rozviňte v týchto dňoch svoju kreativitu v tej oblasti, ktorá vám je najbližšia. V jej majstrovskom zvládnutí vás podporí aj  spln 30.4. v Škorpiónovi. Navyše vám pomôže ísť do hĺbok a ku koreňom nielen toho, čo robíte, ale svojím spôsobom vás spojí aj s predkami. Nože si spomeňte, ktorýže  predok bol tvorivý? V akej oblasti? Jeho bunky máte v sebe aj vy. V podstate my žijeme také isté životné príbehy, ako žili naši predkovia, len v iných spoločenských situáciách a ak máme to šťastie, že každý z našich predkov ich posunul o level, aj vašou úlohou je zvládnuť ich o ďalší level vyššie. Sme jedným vagónikom vo vlaku svojich predkov i potomkov, ktorý ide dopredu. Čím pohneme ku kvalite vo svojom živote, uľavíme predkom a uľahčíme situácie svojim potomkom. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že rozpoznávam svoje tiene a viem nájsť svoje požehnania.

Blíženci. Marcový spln 31.3. vo Váhach zaktivizoval aj u Blížencov vzťahy, najmä tie najbližšie rodinné. Aký máte vzťahy so ženami svojho rodu? Spln vo Váhach vám mohol ukázať, do akej miery ste vo vzťahoch úprimní. Ak uvažujete ísť do odporu, že to vy nie, ale ostatnú sú k vám neúprimní, vedzte, že jeden prst vašej ruky ukazuje na ostatných a tri na vás. Takže je v hre práve vaša úprimnosť a vaše ženy v rodine, rode. Apríl pôjde v otázkach vzťahov aj do vášho najbližšieho okolia a preverí, ako ste na tom s partnerom, deťmi, rodičmi. Akákoľvek nespokojnosť v hociktorom z týchto vzťahov je totiž vždy len maličkým základom veľkej lavíny. Odporúčanie: ľahšie sa vyčistí malý fliačik ako spúšť po lavíne. Je pravdepodobne, že hlboko vo vašej rodovej línii sa vzťahy dôkladne nečistili, možno neboli celkom korektné a úprimné, preto ste sa narodili v znamení Blížencov, aby ste mali možnosť zranenia či bolesti rodu uvoľniť cez svoj život.  Úprimnosť a čisté úmysly oceníte aj v čase novu 16.4. v Baranovi, téma vzťahov totiž pokračuje. Navyše, nov je pre vás o akcii, žiadna pasivita. Vy preberáte zodpovednosť za to, čo sa vám v živote deje a teraz môžete riešiť s rozvahou a odvážne. To sú kvality novu v Baranovi. Pozor – má aj necnosti a tými sú rýchle vzbĺknutie až agresivita. Jedno i druhé sa ľahko môžu prejaviť cez komunikáciu. Môže byť láskavá? Môžete s láskou a pochopením pristupovať ku každej bytosti? Vaše energie vám túto možnosť dávajú. Držím palce. Spln 30.4. v Škorpiónovi môže to, čo ste dobré a kvalitné zaviedli do svojho života v baraňom nove, upevniť a priniesť plody. Oplatí sa staviť na úprimnosť, dobro a spojenie, pretože presne tieto kvality sa potom vrátia do života. Vy ako vzdušné znamenie to asi cítite výraznejšie. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že s úctou pristupujem ku každej bytosti.

Rak. Vplyv marcového splnu 31.3. vo Váhach je na jednej vlne s vašimi dvoma základnými témami – rodina a domov. Ide najmä v dňoch po tomto splne o rovnováhu v oboch oblastiach. Teraz niekoľko slov k ženám Račiciam, ale je veľká pravdepodobnosť, že aj muži sa v nich nájdu. Prečo hovorím o rovnováhe smerom k rodine a domovu? Račice sa totiž práve v týchto oblastiach môžu prejavovať ako „veľké matky“ a dusiť ostatných v rodine svojou láskou, pozornosťou, možno kontrolou a niekedy aj manipulovať. Často vy samé dusenie nevnímate, občas sa to snažia naznačiť či povedať vaši najbližší, no vám vaša „láska“ príde normálna. Skúste si dať zámer, aby ste vždy videli, kedy svojou prehnanou starostlivosťou dusíte a kedy zdravou starostlivosťou podporujete. A potom sa vedome presunúť do podporujúcej starostlivosti. Čo sa stane, ak nie? Deti, podľa toho, ako sú do života vybavené vo svojom vnútri, buď utečú alebo ich zlomíte, partner sa stiahne a pomaly zomiera, odvážnejší odchádza za milenkami alebo novou partnerkou. A vy si môžete povedať: veď som im dala všetko, obetovala sa pre nich a takejto vďaky sa mi dostalo! Pochopili ste? Ak áno, veľmi vás pochopenie podporí vo vašom osobnostnom raste a zacítite to aj v  nove 16.4. v Baranovi, ktorý prináša akčné chvíle. Je čas obrátiť svoju pozornosť do výraznejších aktivít doma, možno situácie začnú byť akčnejšie aj v zamestnaní. Viete sa nastaviť na prijímanie všetkých situácií, ktoré vám prichádzajú do života? A potom v ich prúde ísť? Jednoducho – viete vystihnúť okamih, keď je príležitosť na akciu? Týka sa to aj vzťahov, hlavne netlačiť na pílu, lebo píla začne tlačiť na vás. Spln 30.4. v Škorpiónovi znovu preverí vaše vzťahy, prejaví sa intenzívne na budúci mesiac. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem vytvárať teplo domova.

Lev.  Začiatok apríla je pod vplyvom marcového splnu 31.3. vo Váhach – ide o vzťahy, financie. Klasika, však? Možno by momentálne pomohlo práve na tieto dve oblasti menej tlačiť. Čo ak by ste sa viac zamerali na seba a otvorili si dvere do nejakého sebavzdelávacieho kurzu? Ak takéto kurzy nemusíte, pokojne choďte do vzdelávania v oblasti, ktorá vám je blízka. Alebo začnite niečo tvoriť, vytvárať, budovať... Ak žijete v rodine, vhodná je tvorivá aktivita, ktorá spojí všetkých členov rodiny. Cez spoločné zážitky ide do rodiny sila, a tak poriešite dve muchy jednou ranou – svoj rast i vzťahy v rodine. A čo s financiami? Skontrolujte, či máte všetky finančné záležitosti v poriadku a či ste schopní si vytvárať aj finančnú rezervu. Pozor na dôvod, prečo si ju treba vytvárať. Jednoznačne preto, aby ste mali viac možností a slobodnejšie rozhodovanie. Určite si nevytvárajte finančnú rezervu na horšie časy. Prečo? Lebo si ich takouto formuláciou plánujete a oni fakt prídu. Nič iné ste totiž neurobili, len pritiahli to, čo nechcete.  Nov 16.4. v Baranovi a v hre je aj Urán, ktorý prináša rýchle zvraty či prekvapenia. Naozaj ste si skontrolovali financie? Všetko vyplatené? Máte aj všetky papiere, dokumenty v poriadku? Apríl si posvieti i na zdravie. Podporiť ho môžete jednoduchšou stravou, rovnováhou medzi prácou a oddychom a úsmevom. Svet je hneď priateľskejší, keď sa naň budete pozerať cez úsmev. Svet vám úsmev vráti. Pohodové usmievavé obdobie bude výhodou, keď príde spln. Bude 30.4. v Škorpiónovi a znovu o vzťahoch, ale so ženami vášho rodu. Sú dôležité. Upravte si s nimi vzťahy, ak sú oslabené. Tým, ktoré sú už na druhom brehu, venujte modlitbu, pozornosť, vyšlite k nim lásku. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, ostávam v pokoji v každej situácii.

Panna. Prvé aprílové dni sú pod vplyvom marcového splnu 31.3. vo Váhach a hovoria aj o vnútornej rovnováhe. Pravdepodobne vaša intenzívnejšia téma. Ako to máte so sebaúctou, sebadôverou, sebahodnotou, sebavedomím? Dôležité sú všetky štyri, pretože ich nedostatok alebo oslabenie sa môžu veľmi výrazne podpísať pod kvalitu vašich vzťahov. Ako vás môže mať v úcte partner, ak vy sami nemáte úctu k sebe? Ako vám môže dôverovať partner, keď si vy nedôverujete? Čo máte vo svojom vnútri, to vám zrkadlí život sám. On vždy dáva tie najpravdivejšie odpovede. Niekedy najbolestivejšie. Máte dobré vzťahy so svojimi najbližšími? Priateľmi? Máte upratané v hodnotách? Čo je vašou najvyššou hodnotou? Zvážte, čo odpoviete a pošepkám, že vždy tá vyššia hodnota by mala vyživovať hodnotu pod ňou. Je vašou najvyššou hodnotou láska a pod ňou je rodina? V tom prípade láska vyživuje rodinu. Ak je to naopak, rodina chradne. Je namiesto lásky na prvom mieste niečo iné? Rodina chradne. Nov 16.4. dosiahne svoje naplnenie o 3. 59 hodine, a to v Baranovi. Presný čas pre presnú Pannu, aby trochu uvoľnila napätie a strnulosť v sebe. Všetko je v poriadku. Svet beží podľa svojich pravidiel a vám momentálne prináša aj uvoľnenie v oblasti sexu, možno túžbu po nových sexuálnych zážitkoch. Wau. Uvoľnite sa a užívajte. Samozrejme, ak žijete v partnerstve, s partnerom. Ak ste single, zvážte, či túžite po vzťahu alebo po rozptýlení. Zvážte najmä dôsledky svojej túžby, myslite dlhodobo. Niekedy je istejšie narúbať hŕbu dreva, ako skončiť s pohlavnou chorobou v nemocnici. Spln 30.4. bude v Škorpiónovi a informácia pre Pannu – o 2.59 hodine. Jeho vplyv pocítime v nasledujúcom mesiaci. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem rešpektovať hodnoty iných bytostí.

Váhy. Marcový spln 31.3. bol pre vás jeden z najdôležitejších, pretože bol vo vašom vlastnom znamení, teda vo Váhach. Jeho vplyv však cítite aj začiatkom apríla. Priniesol nejaké zmeny, ktoré sa už mohli začať v marci, pokračujú aj v apríli. Môžu byť malé, ale pokojne to môže byť aj sťahovanie, nové auto, luxusná dovolenka. Všetky zmeny sa dotýkajú financií, u tých veľkých je to jasné, tie menšie sú tiež dôležité. Váhy majú totiž momentálne hlavnú tému financie, najmä to, ako viac a ľahšie zarábať, aby ste si naplno mohli otvoriť rôzne možnosti. Váhy túžia po luxuse, pôžitkoch, kvalite. Viete, čo treba urobiť, aby sa túžby menili na realitu? Prepustiť nesprávne myšlienky, ilúzie, bludy, uzavrieť všetky neukončené záležitosti a intenzívne popracovať aj na svojej sebahodnote. Hodnoty sa totiž vo vašom živote teraz krútia z každej strany. Tie materiálne i tie nehmotné. Ak sa vám zdá, že toho je na vás veľa a vyhadzuje vás z rovnováhy, zabudnite na všetko. Nechajte sa viesť svojím vnútorným kompasom, svojím srdcom. Nov bude 16.4. v Baranovi a bude poriadne akčným. V hre je totiž aj Urán, planéta rýchlych zvratov a prekvapení. Čím a v ktorej oblasti môže prekvapiť? Napríklad, že vám brnkne do nosa nová práca s vyšším finančným ohodnotení, povýšenie, ale rovnako aj výpoveď či bankrot firmy. Od čoho to závisí? Od vášho nastavenia. Mám skúsenosti z mnohých horoskopov, že kam príde Urán a nájde v danej oblasti spokojnosť a poriadok, požehnáva. Ak nájde čo i len malú nespokojnosť, búra a ničí. Preto je vhodné riešiť vždy každú nespokojnosť, ešte kým je malá, aby nemala čas sa zmeniť na lavínu, ktorá ničí.  Spln 30.4. bude v Škorpiónovi a posvieti si na pracovné i osobné vzťahy. Keďže je na konci apríla, reč o tom až v máji. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že svojím pokojom a spokojnosťou inšpirujem iných.

Škorpión. Vplyv marcového splnu 31.3. vo Váhach cítiť začiatkom apríla. Je o rovnováhe. Pre Škorpióna dôležitá téma, pretože v mnohých oblastiach svojho života má za úlohu naučiť sa vyvažovať. Kde? Napríklad v stravovaní. Často má Škorpión rád nielen kvalitu, ale aj poriadne množstvá. A bruško sa plní, a postavička rastie do objemu... Alebo sa pozrite, či máte rovnováhu medzi prácou a oddychom. Viem, viem, že vládzete a veľakrát idete ako o preteky, ale sebaúcta sa prejavuje aj v tom, že si doprajete všetkého s mierou. Aj práce, aj oddychu. Určitým spôsobom to, že máte veľa sily a idete ako motorová píla, súvisí aj so silným pohlavným pudom. Sexualita, tvorivosť, radosť majú jeden koreň. Sídlia v druhom energetickom centre, a tak nevedome sa môžete nechať vliecť svojou sexualitou, alebo s ňou vedome pracovať a obracať ju na tvorivosť. Často najmä u žien je tvorivosť  liečivou aktivitou na všetky zranenia žien rodu, ktoré sa môžu prejavovať rôznymi strachmi či pocitmi bezmocnosti a obete. Apríl je aj o podpore zdravia. Pijete dostatočné množstvo vody? Energii Škorpióna totiž okrem iného prislúchajú močový mechúr, obličky, hrubé črevo, vylučovanie. Doprajete svojmu telu dostatok kyslíka v prírode? Potešíte svoje oči jarnou zeleňou? Máte nejaké tajomstvá, ktoré vás tlačia? A otázka z úvodu tohto textu - máte rovnováhu medzi prácou a oddychom? Nov 16.4. bude v Baranovi a v hre je aj Urán, planéta rýchlych zvratov a prekvapení. Dobré obdobie na to, aby ste trénovali bdelosť a vedome pracovali s jazykom, komunikovali tak, aby vaša reč bola pokojná. Pluto, vaša vládnuca planéta, totiž bude v objatí s Marsom a Čiernou Lunou, a tak môžete viac ako inokedy pichať, zraňovať iných na ich citlivých miestach. Čo teraz nacvičíte, v splne 30.4. v Škorpiónovi nájdete. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že stále lepšie a lepšie viem kultivovane komunikovať.

Strelec. Prvé aprílové dni sú pod vplyvom marcového splnu vo Váhach, pre vás o rovnováhe v komunikácii. Strelec často na nevedomej úrovni „strieľa“ slovami a až potom uvažuje. Vyslovené slovo však nemožno vziať späť, a tak by sa mal Strelec prinajmenšom naučiť vhodne ospravedlniť a poprosiť o odpustenie. Samozrejme, odpustiť i sebe a vedome kultivovať svoju reč. Často však robíte podľa slov, ktoré majú nádych klebiet alebo sú klebetami, rýchle uzávery a rýchle konáte. Pokoj a nechajte si čas na uváženie. Kaša sa nikdy neje horúca, obaríte si jazyk. Zvyčajne ste v prostredí mimo domova milými a príjemnými spoločníkmi, doma však tým obareným jazykom môžete ubližovať bez toho, aby ste si to uvedomovali. Môžete si dať hneď teraz zámer, že pretransformujete svoju ostrú reč aj doma na pohodovú? Pohoda doma je totiž veľmi dôležitá, domov je zázemím, kde čerpáte silu aj do práce a iných svojich aktivít. Máte nejakú novú v pláne? Pripravte sa, že prichádza priaznivé obdobie na realizáciu niečoho nového a odvážneho. Nov 16.4. bude totiž v Baranovi, a to znamená akciu. Vidíte cieľ? Vidíte aj detaily na ceste k tomuto cieľu? Jedným z blokov však môžu byť vaše sebapochybnosti  a nízka sebadôvera. V apríli sú témou i vaše osobné vzťahy, najmä partnersky. Navyše, v nove je v hre aj Urán, planéta prekvapení, takže sa dajú práve v oblasti partnerstva čakať nejaké prekvapenia. Príjemné? Nepríjemné? Čo keby ste vzali opraty do rúk vy a pripravili partnerovi príjemné a originálne prekvapenie. Ste sám, sama? Doprajte si sám, sama napríklad nezvyčajný víkend za hranicami každodennosti. Ak sa nepodarí v apríli, máj to istí so splnom 30.4. v Škorpiónovi. Jeho vplyv pocítime začiatkom mesiaca.  Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, viem pracovať nielen s víziami, ale viem vnímať aj detaily.

Kozorožec. Rovnováha medzi prácou a oddychom. To je témou prvých aprílových dní, na ktoré má dosah ešte spln z 31.3. vo Váhach. Akákoľvek nerovnováha môže totiž u vás vyvolávať pocity nespokojnosti. Aj malá nespokojnosť sa však môže nabaľovať a nabaľovať a spustiť veľkú lavínu nespokojnosti. Kozorožec sa síce zvykne tváriť, že všetko zvládne, že všetko dá, ale pravda môže byť inde. Vráťme sa však k tomu, že všetko zvládnete. Čo je za tým, že chcete zvládať veci bez toho, aby si ktokoľvek všimol vašu slabosť či nevládu? Bojíte sa, že zlyháte? ... že vás nebudú milovať? ... že vás odmietnu? Preskúmajte, apríl dáva tieto možnosti. Ak zistíte, že popierate seba samého, zastavte sa a zmeňte to. Vaša koža nie je taká hrubá a neprestrieľná, aby sa dlhé popieranie seba samého nemohlo odraziť na zdraví. Viete, čo je ešte dôležité? Aby ste dodržiavali dohody. S kýmkoľvek uzavriete dohodu, treba ju dodržať. Ak z nejakého dôvodu sa nedá dohoda dodržať, treba ju regulárne a veľmi transparentne zmeniť. To isté platí aj pre vás osobne. Ak sám so sebou uzavriete dohodu, treba ju dodržiavať. Veľmi si vieme ubližovať práve tým, že nedodržiavame dohody sami so sebou. Niečo povieme, iné však myslíme a nakoniec niečo iné vykonáme. Čistá schizofrénia. Čo si má počať potom naša zmätená duša? Ako má s nami spolupracovať a rozumieť nám?  Nov 16.4. bude v Baranovi a bude akčný. Vyriešili ste začiatkom mesiaca svoje nespokojnosti? Každá nespokojnosť v tomto období má tendenciu premeniť sa na silnú nespokojnosť a vy môžete pocítiť nervozitu, tlak. Buď tlačíte vy sami na seba, alebo preciťujete tlak z okolia. Tlačíte aj na svoje deti? Východisko? Uvoľniť tam, kde vy tlačíte. Okolie tiež prestane. Spln 30.4. v Škorpiónovi sa naplno prejaví v nasledujúcom mesiaci. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že rešpektujem hodnoty svojich detí i detí vo svojom okolí.

Vodnár. Začiatok mesiaca môžete prežiť v pokoji. Vplyv marcového splnu 31.3. vo Váhach vám totiž prináša pohodu a otvára pohľady na krásu. Vidíte ju všade okolo seba? Aj v maličkostiach? Vodnár má veľký dar vidieť realitu originálnym spôsobom, a tak sa pozerajte a radujte. Ak sa totiž z niečoho tešíte, dostávate sa do vysokej pohody, a potom ľahšie jednak riešite svoje záležitosti, jednak podporujete svoje zdravie, v neposlednom rade aj svoje vzťahy. Vodnár je totiž občas ľahkovážny vo vzťahoch, ale teraz je čas si ujasniť, čo chcem a aké sú moje hodnoty. Vrátim sa ešte ku vnímaniu krásy – navnímajte ju a deľte sa so svojimi poznatkami, zdieľajte, obohacujte svoj svet i svet iných bytostí. Zdieľanie je jedným so silných spojení. Kto zdieľa, otvára sa svetu, vesmíru a vesmír sa otvára jemu. Kto schováva systémom len ja a ja, a s tebou sa nedelím, chradne, ostáva odpojení a bez výživy. Pohodu zo začiatku mesiaca v dňoch okolo novu 16.4. v Baranovi vystriedajú akčnejšie, možno až veľmi akčné dni. Na programe dní je pohyb, zmeny. Podľa možností robte zmeny vy. Aspoň malé, aby ste neskôr ustáli i tie väčšie alebo jednoducho sa nastavte na to, že každá zmena je príležitosťou na rast a sebapoznávanie a s odvahou do zmien plánovaných i do prijímania tých, ktoré život prinesie. Odporúčanie – aktívne počúvať život i svojich blízkych. Viem, že to nie je práve vaša silná stránka, no môžete si predstaviť, že pri počúvaní hovoriaceho objímete svojou pozornosťou a vy sa na chvíľu zastavíte. Spln 30.4. bude v Škorpiónovi a svoje dary i výzvy ukáže v nasledujúcom mesiaci. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem aktívne počúvať.

Ryby. Vplyv marcového splnu 31.3. vo Váhach cítiť začiatkom apríla. Je o rovnováhe v tom, ako bývate a či ste s bývaním spokojné, Ryby. Pozor – i vaše telo je vašim domom, prebýva v ňom vaša duša. Je so svojím domom, vaším telo spokojná? Ste s ním spokojné vy? Ohľadom spokojnosti sa v apríli otvára aj ďalšia téma. Financie. Ste spokojní s tým, koľko a ako zarábate? Chcete mať väčšiu hojnosť? Chcete ľahšie zarábať? Viete, od čoho to závisí? Od vás. Ak ste vďační za všetko, čo máte, ale zároveň chcete dosiahnuť viac a chcete byť viac prospešní svetu, hojnosť sa otvorí. Ak ste však nespokojní, nevďační, kohútik je zatvorený. Netečie. Ďalším, veľmi výrazným blokovaním hojnosti sú zlé vzťahy v rodine. Ako to súvisí? Veľmi. Rod, rodina a materiálna hojnosť sú spojené nádoby, ak chcete - rovnaká téma prvého energetického centra. Dobré vzťahy s rodičmi, rodom, rodinou, prinášajú hojnosť. Stačí, aby sme mali chorý vzťah s jedným z rodičov alebo je v našom rode vedome zabudnutý niektorý predok, za ktorého sa ostatní napríklad hanbia, hojnosť sa vzdiali, prichádzajú komplikácie ohľadom majetku, často i straty. Dobré rodinné vzťahy rovná sa hojnosť v materiálnej oblasti. Nov 16.4. v Baranovi tému financií ešte podčiarkne, ale zároveň dáva možnosť novým, originálnym nápadom, ako si prilepšiť, ako zarábať inak a lepšie. Práca môže byť zábavou a prinášať hojnosť. Pozor, Rybičky, život však nie je len o hmotných statkoch. Ako ste na tom s láskou? Vyživujete ňou svoju rodinu? Priateľov? Alebo unikáte, lebo sa bojíte zlyhania, odmietnutia, opustenia? Odpoveď nájdete v sebe a keď nie hneď, ľahšie to môže ísť po splne 30.4. v Škorpiónovi, to však pocítite v nasledujúcom mesiaci. Aprílový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem komunikovať s láskou zo svojho srdca.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?