Prechádzka dvanástimi znameniami s tým, že je fajn žiť s ľahkosťou a dôverou

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 1.6.2018 o 15:56 | Karma článku: 3,55 | Prečítané:  1420x

Nevytváraj si domnienky. Poznáte túto vetičku zo Štyroch dohôd od Miguela Ruiza? Super veta, dokladám k nej etikoterapeutickú zručnosť - prijatie. Ak prijímam život taký, aký je a nevytváram domnienky, môžem žiť v rajskej záhrade.

Baran. Vaša vládnúca planéta Mars je vo Vodnárovi, a to by spolu s nastupujúcim letom malo priniesť do života ľahkosť a vzdušnosť. Ľahkosť môžete žiť najmä vtedy, ak ste Baranom, ktorý veci neodkladá, ale po správnom zvážení rieši. Všimli ste si slovíčko správnom? Dôležité. A čo zahŕňa? Najmä rozhodovanie v krátkom zastavení, keď ono prejde umom i pocitom, a bude v prúde žitia. Ide o to, čo často pripomínam – netlačiť na pílu, ale ani „nežobrať“ o lásku, možnosti, konkrétne materiálne či nemateriálne veci. Sme totiž silné bytosti a ak ideme v prúde žitia, všetko to, čo potrebujeme, prichádza vtedy, keď je pre nás správny čas. Akým časom je jún pre Barana? Akčným, rýchlym, ale rýchlosť bude mať aj vďaka Vodnárovi, aj vďaka Blížencom v   nove 13.6. nový nádych – ľahkosť. Akoby do júnových dní všetko prichádzalo wu wei – bez úsilia. Prejaví sa to v práci i vo vzťahoch. Neplatí to však pre Baranov, ktorí doteraz spali  jarným spánkom a nereagovali na životné podnety. Budú potrebovať oveľa aktívnejšie a rozhodnejšie riešiť svoje záležitosti, najmä tie nedokončené, nedoriešené, neuzatvorené. Je dôležití, zvládnuť to najmä do splnu. Oblasť sexu tiež hýri ľahkosťou. Ak je partner stabilný, je príležitosť s ľahkosťou riešiť doteraz nevypovedané, neriešené, ale dôležité veci. Pozor však na prelietavosť. Vernosť je cnosť aj týchto dní, keď sa 21.6. otvára leto. Spln 28.6. v Kozorožcovi bude silným splnom. Luna totiž bude v konjukcii so Saturnom a Saturn je prísnym, ale spravodlivým učiteľom. Podľa toho, ako pristupujeme k svojim záležitostiam, buď požehnáva alebo dáva nové výzvy či „domáce úlohy“, občas počúvam, že aj prekážky. Prekážky sú prekážkami len vtedy, ak ich za prekážky považujeme. Inak to môžu byť parádne výzvy. Júnový ďakovníček: Som vďačný za všetko, čo mi prichádza do života darom.  

Býk. Zeleň v našich končinách má chrumkavú príchuť a to najmä „čistokrvní“ Býci milujú. To znamená tí, u ktorých v osobných horoskopoch je napríklad nielen Slnko v Býkovi, ale aj Venuša v silnom postavení. To určitým spôsobom aj predurčuje, že Býk inklinuje k hmotnému majetku. Tento mesiac znovu treba skontrolovať účty, dohody, zmluvy, mať v poriadku doklady.  Nov je 13.6. v Blížencoch a keďže v hre bude aj Venuša v nepriaznivom postavení s Uránom, pripravte sa na prijímanie. Aké? Prekvapivé a priaznivé vtedy, keď ste  Býkom príjemnejším, keď ste pohodovým Býkom vo svojom strede. Vždy hovorím, že ak máme svoje negatívne vlastnosti a emócie zvládnuté a sme vo svojom strede, nepotrebujete nikoho na vysvetľovanie vlastného života. Ani astrológa. Ak máte chuť na vzdelávanie, naplánujte si nejaký seminárik na leto alebo skorú jeseň. Najmä tie sebapoznávacie a tie, ktoré podporujú sebaúctu.  Spln 28.6. v Kozorožcovi otvorí niečo, čo nemáte spracované alebo vyriešené. Skúsite to brať ako ďalšiu výzvu na rast? Tento rok je vaším rokom rastu, rozvoja a otvárania nových dverí. Tento spln bude práve o otvorení tejto cesty. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že už vidím, kam kráčam.

Blíženci. V júni je váš najdôležitejší nov 13.6. vo vašom vlastnom znamení - v Blížencoch,  21.6. leto otvorí svoje dvere a spln 28.6. v Kozorožcovi zas nové príležitosti. Akčný a najmä úspešný mesiac na obzore. Úspešný má však jednu podmienku – aktívnosť a doťahovanie všetkých vecí do ukončenia. Čo je neukončené, to oslabuje, ani netušíme kde a v ktorej životnej oblasti. Totiž všetko so všetkým súvisí. Nov môže priniesť novoty najmä v oblasti práce a tých vecí, ktoré prinášajú financie. S odvahou a vnútornou istotou do nových vecí. Ak totiž vo svojom vnútri cítite ťah do nových projektov či práce, je čas ísť podľa tohto ťahu. Rok 2018 je o raste a rozvoji, dajte si v tomto smere zelenú, mali by rásť aj vaše financie. Čím bližšie do splnu, tým intenzívnejšie, znovu však podmienka: aktivita a byť bez blokov k peniazom. Čo už – žijeme v duálnom svete, a tak sa nás týkajú obe stránky v plusoch i v mínusoch. Netreba sa však vzdávať, ale všetko, čo z nášho ľudského hľadiska hodnotíme ako menej dobré, brať ako výzvy. Nikdy nevieme, či to menej dobré prinesie niečo najlepšie z vyššieho pohľadu. Dávam však do pozornosti, že momentálne žijete pod dohľadom prísneho, ale spravodlivého učiteľa – Saturn na vás dohliada. Ak idete správnym smerom, požehnáva a vy to cítite tak, že všetko ide wu wei – akoby bez úsilia, samo. Ak sa vám stavajú do cesty prekážky, zastaňte a prehodnoťte svoje smerovanie. Niečo nie je v poriadku – prekážky totiž neprídu len tak, že sused na vás krivo pozrel. Príčinu vždy hľadajme v sebe. Nie on, oni, ten, ale ja, len ja. Silu Saturna však možno cítiť viac okolo splnu. Všetko, čo ste si požičali, ste aj vrátili? Všetko čo ste sľúbili, ste aj splnili. Áno? Odfajknuté. Nie? Šup-šup ponaprávať. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že už rozpoznávam svoju zodpovednosť za všetko, čo mi do života prichádza.

Rak. Nevytváraj si domnienky. Poznáte túto vetičku zo Štyroch dohôd od Miguela Ruiza? Napríklad aj v podaní českého herca Jaroslava Dušeka? Úžasný text, úžasný aj v Dušekovom podaní. Predtým, ako sa jún naplno rozvinie, dala by som vám povinné čítanie najmä časti o domnienkach. Ja nie som však váš učiteľ, toho si treba nájsť v sebe samom, a tak len pošepkávam, že momentálne domnienky môžu narobiť viac šarapaty ako úžitku. Dobrým liekom na domýšľavosť je technika prijatia. Prijímam všetko, čo mi do života prichádza s úctou a rešpektom. Bodka. Tento nácvik sa vám hodí v čase nov 13.6. v Blížencoch a všetko, čo sa potom udeje, je s prijímaním najlepšou školou života. Keď sa stane, že pôjdete so sebavedomím a sebadôverou dolu, spomaľte a spočítajte si svoje požehnania. Čo máte? Začnite od chlebíka na raňajky cez pohladenie alebo milé slovo niekoho blízkeho až po večerný pohárik vínka. Dôležité je začať riešiť hneď, ako cítite, že idete vibračne dole. Zvyčajne sa pokles energie ohlási malou nespokojnosťou a tá môže vyvolať emočný stres, ktorý na fyzickej úrovni Rak zvyčajne zacíti v oblasti druhej, tretej čakry – jemným chvením v podbruší či v brušku. Už vtedy si dajte stopku a prepnite do pozorovacieho a relaxačného režimu. Keď nezvládnuté pocity narastú, vtedy sa zvyčajne môžu somatizovať a ohlásia sa cez nejaké zdravotné problémy. Sme však najmilovanejšie bytosti vesmíru, tak šup do svojej sily a múdrosti.  Spln 28.6. v Kozorožcovi nás jednoznačne posunie smerom k materiálnemu vnímaniu života, tak sa pripravme na účty, dohody, zmluvy, alebo... nemáte ešte podané daňové priznanie? S rešpektom poďme do naprávania restov, leto nás chce už objímať dovolenkovo. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem s rešpektom prijímať všetko, čo ku mne prichádza.

Lev. Štart do pohody a úspechov začal máj. Pravdepodobne už výraznejšie cítite, že ste obdivovanou bytosťou s erotickým vyžarovaním. Leto vás požehnáva, a to je len na začiatku. Možno práve preto by bolo vhodné spočítať si svoje dary i talenty, uistiť sa v hodnotách a s chápavým úsmevom prijímať pozornosť okolia. Užívajte, nezneužívajte. Teda – môžete čokoľvek, no karmické koleso nepustí. Čo urobím, to dostanem. Za lásku lásku, za podraz podraz. Naozaj je čas konať čestne, čisto a s láskou. Leto otvára nové možnosti, nové priateľstvá, nové dotyky s inými ľuďmi, k všetkým pristupujte s úctou, úcta sa vám vráti.  Nov 13.6. v Blížencoch pôjde presne v tomto duchu. Navyše, môže od vás chcieť i to, aby ste ukázali svoje kráľovské cnosti v konaní s inými. Najlepšou odpoveďou na to, ako zvládate sami seba a ako viete byť vo svojom strede, sú reálne životné situácia. Vždy totiž život odpovedá, či niečo zvládame alebo nie. Môžeme prečítať tisíce kníh, môžeme hodiny teoretizovať, gramu praxe sa to však nevyrovná. Leto je dobrou príležitosťou, ako praxovať v živote – nové situácie, nové prostredie, noví ľudia, nové príbehy – aj o tom je nov v Blížencoch.  Spln 28.6. v Kozorožcovi môže byť viac o hmotných veciach a financiách, ale i o tom, ako zvládate „náročnejšie“ situácie. Náročnejšie som dala do úvodzoviek, lebo ony môžu byť úžasnou učebnou látkou a ak ich budeme pokladať za náročné, naozaj také budú. Ak zmeníme k nim postoj, a budú príjemnou výzvou, tak príjemnou výzvou budú. Hurá teda do príjemného a úspešného leta. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že rozpoznávam svoje kvality a viem na nich stavať.

Panna. Doteraz ste mali za „domáce úlohy“ robiť poriadky vo vlastnom živote. Bolo treba splniť alebo uvoľniť vypovedané sľuby, posvietiť si na vzťahy so ženami rodu, objať s láskou mamu, ale najmä pochopiť svojho partnera/partnerku a svoje ratolesti a upratať si záležitosti okolo bývania. Dosť na jednu Pannu. Ak máte však všetko odfajknutú ako splnené, začína raj v lete. Je totiž čas na úspech, pohodu, príjemné dni. Úspešné časy ste už pravdepodobne zaznamenali, otvorili sa vám nové príležitosti, nové možnosti. Ak náhodou nie, spomaľte a nájdite brzdu. Môže byť vo vašom presvedčení, že všetko musí ísť v prísnom poriadku, že všetko potrebujete kontrolovať, prípadne kritizovať. Stop. Pohodička – život má aj svoju ľahkosť a ak prestaneme naň tlačiť, prestane tlačiť aj on na nás. Nov 13.6. v Blížencoch je pre vás časom na zviditeľňovanie. Podnikáte? Dajte o sebe vedieť. Vytvárate niečo pekné a zaujímavé? Dajte o sebe vedieť. Máte pripravené nové projekty? Dajte o sebe vedieť. Už tušíte, o čom je váš jún a nov v Blížencoch? O sebapresadení, sebadôvere, sebaúcte a vytiahnutí sa z ulity vlastného sebaspochybňovania. Ak si neviete poradiť sami, v ponuke súčasného života je veľa možností. Možno nejaký sebapoznávací seminárik prinesie plody do vašej práce i osobnživota.  Leto, ktoré sa naplno rozvinie 21.6., otvára i tieto dvere. So splnom 28.6. v Kozorožcovi pôjdeme znovu viac do materiálnej oblasti, najmä do finančného zabezpečenia alebo do možností, ako viac a efektívnejšie zarábať. Viete, od čoho závisí naša finančná hojnosť? Napríklad aj od vzťahov v rode, rodine a od miery našej užitočnosti pre ostatných. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že moja miera užitočnosti pre ostatných je vysoká.

Váhy. Pokoj, rovnováha, uvoľnenie a harmónia vo všetkom. Tak nejako sú nastavené Váhy a podľa toho, kde sa na tejto priamke nachádzate, život vám odpovedá. Ste vo svojom strede a takmer dokonalom pokoji? Je potom možné, že ste pohodovým prístavom pre svojich najbližších i priateľov. Vyžaruje z vás pokoj. Nie ste sami v sebe v harmónii a rozčuľuje vás nerovnováha?  Dokonca tvrdíte, že ste Váha váhavá? Je načase vyrovnať jazýčky váh a plniť životné domáce úlohy: byť v rovnováhe, vytvárať rovnovážne prostredie v sebe i svojom okolí, komunikovať pokojne, uvážene a myslieť i na to, že vašou planétou je Venuša. Nežná dáma plná lásky, pokoja, hojnosti, ktorá podporuje i miernu komunikáciu. To sa zíde najmä v dňoch okolo  novu 13.6. v Blížencoch. Stačí, ak sa budete počúvať v rozhovoroch a môžete sa dozvedieť veľa o sebe. Nielen to, ako ktoré slovo pôsobí, ale zistíte, koľko „vaty“ vo svojich prejavoch máte či nemáte. Že neviete, čo je „vata“? Zbytočné, prázdne slová i vety, ktoré nikto nepočúva a často ani nepočuje. Iba čo hlasivky dostávajú zabrať a uniká vnútorná sila. Stojí nám to za to? Je najvyšší čas ujasniť si plány na leto, ktoré sa naplno otvára 21.6. Letenky už máte? Spln 28.6. v Kozorožcovi vyžaduje obrátiť pozornosť najmä na seba a fyzické telo. Leto je úžasným časom na podporu vlastného organizmu. Ponúka totiž služby najlepších lekárov – Slnka, Zeme, Vody, Vzduchu – i možnosť rásť do krásy a zdravia. V jeseni akoby sme našli. Spln môže priniesť i situácie, ktoré budú vyžadovať konkrétne rozhodnutia. Ak neviete zaujať hneď stanovisko, funguje osvedčený spôsob stíšenia a pohľadu do vlastného vnútra s otázkami? Aký mám pocit, keď sa rozhodnem takto, aký, keď inak?  Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím svoje silné stránky.

Škorpión. Hovorí vám niečo planéta Jupiter? Pošepkám – je to planéta šťastia, rozmachu a prosperity. Viete, akým znamením sa takmer celý rok pohybuje? Ak neviete, v túto chvíľu už tušíte. Jupiter ide znamením Škorpióna a rozdáva svoje dary. Samozrejme, len tak naverímboha nerozsýpa. Vyžadoval si od vás niekoľkomesačný tréning najmä v rozvážnej finančnej disciplíne a vnútornom upratovaní, no teraz vám je hej. Užívajte plody svojej rozvážnosti, Jupiter požehnáva úspechom. Okrem toho, prichádza obdobie milované Škorpiónom – leto s morskými či oceánskymi možnosťami, len sa ponoriť do dní za hranicami všednosti. Nov 13.6. v Blížencoch tento ponor môže ozdobiť aj prítomnosťou najbližších. Záhradné grilovačky, večerné posedenia, nenáročné výlety či náročnejšie túry? Čokoľvek, čo podporí vaše rodinné vzťahy – najmä súrodenci pravdepodobne čakajú, že sa ozvete a urobíte vy prvé kroky k nim. Ak zaznela otázka – prečo zas ja? – je možné stíšiť sa a prevziať zodpovednosť za teplo v rodine. Ak ste žena, aj cez láskou pripravovené jedlo a dotyky, objatia. Ak ste muž cez podporujúcu pozornosť, dotyky, objatia. Blíženci sa v každej ľudskej bytosti prevtelili do rúk. Tie dokážu objímať, hladkať, prijímať i dávať. V našom svete duality predstavujú mužský i žensky princíp, aby sa v strede ľudskej postavy spojili cez srdce do jedného celku. To sú šance našich rúk. Riziko spočíva v tom, že ruky vedia v objatí aj dusiť. Kde ste vy, milí Škorpióni? V šanci či v riziku?  Spln 28.6. v Kozorožcovi znova vrhne pohľad do materiálneho sveta, a tak je načase skontrolovať, či máme všetky finančné záležitosti v poriadku. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem s láskou objímať.

Strelec. Ešte môžete dosť výrazne cítiť svoj najdôležitejší spln, ktorý bol vo vašom vlastnom znamení koncom minulého mesiaca. Pravdepodobne načrel do vašej minulosti. Ak aj nie, bolo by vhodné, keby ste tak vedome urobili vy. Z akého dôvodu? Jednoducho preto, že neuzavretá, nevyriešená minulosť je pružná gymnastka, ktorá v tej pre vás najnevhodnejšej chvíli preskočí do prítomnosti a žiada si svoju pozornosť. Aj za cenu, že vám postaví do života prekážky, bolesti, zranenia, ktoré majú zvyčajne pôvod v detstve, ale s pravidelnosťou ich prináša dovtedy, kým ich vyriešite. Potom gymnastka-minulosť stratí silu a vtedy za ňou možno urobiť hrubú čiaru, ako sa hovorí. Alebo žiadnu čiaru robiť nepotrebujeme, ona sa jednoducho rozpustí v pohodovej prítomnosti. To je vedomá práca na sebe samom a v nove 13.6. v Blížencoch ju oceníte. Nov totiž môže priniesť situácie, keď sa budete potrebovať rozhodnúť. Jednoducho, zmena prichádza do života. V ktorej oblasti? Tam, kde to potrebujete z pohľadu správnej životnej cesty. Strelec má rád slobodu, ale... čo sa za touto túžbou skrýva? Strach zo zlyhania? Strach z opustenia? Aký strach máte za slobodou vy? Nov môže byť aj o príležitosti posvietiť si na svoje hodnoty a prejsť sa po svojom hodnotovom rebríčku. Vždy tá hodnota, ktorá je navrchu, mala by vyživovať tú, ktorá je pod ňou. Nemusí, ale vďaka tejto výžive rastie sila a schopnosti všetkých hodnôt. Leto vraj naplno nabehne 21.6. a spln určite 28.6. v Kozorožcovi. Tradične obráti pozornosť na finančné záležitosti, a tak je čas pozrieť sa, či si svoju hojnosť vieme užívať alebo tlačíme na pílu, teda na príležitosti, aby sa nám peniažky sypali. Kde je tlak, tam je strach. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že už sa viem zodpovedne k sebe samému rozhodnúť.

Kozorožec. Minulomesačný spln v Strelcovi si posvietil na váš hodnotový rebríček. Zneistil vás? Poprehadzoval jednotlivé položky? Vytiahol niečo, na čo ste neboli pripravení? Ostaňte v pokoji, spln totiž urobil niečo, na čo by ste sami ťažko mali odvahu. Teraz pozorujte a žite. Dôverujte životu a on dá najsprávnejšiu odpoveď. Dôvera je totiž jedna z najdôležitejších pozitívnych vlastností, ktorá sa rodí v prvom energetickom centre a ovplyvňuje celý energeticky systém. Bez dôvery sa nedá ísť do šťastia, súcitu, pokoja, spirituality, celistvosti. Tvorí základ nášho spokojného a šťastného života. Nedôvera naopak, celý systém rozlaďuje a nasmerováva priamo do strachov. Ktorá cesta je lepšia, správnejšia vzhľadom na cieľ – byť šťastnou bytosťou? Odpoveď je jasná. Dôvera hrá hlavnú úlohu aj v dňoch okolo  novu 13.6. v Blížencoch. Totiž otvárajú sa vám možnosti v oblasti kreativity a keďže tvorivosť svojou podstatou sídli v našom druhom energetickom centre, bez dôvery sa k nej nedostaneme. Okrem toho Blíženci v nove otvárajú náruč, a tak je čas urovnať neurovnané s partnerom/partnerkou a vykročiť láskavou cestou pochopenia a odpustenia. Láskavosť má vysokú hodnotu, dokonca Dalajláma ju kladie na najvyššie miesto, ešte nad súcit. Cez láskavosť do nášho života ako po moste môžu prechádzať ostatné životné hodnoty. Navyše, láskavosť ich bude vyživovať a potom aj váš najdôležitejší tohtoročný spln bude hej. Čaká na nás 28.6. vo vašom znamení, teda v Kozorožcovi. Takéto zoskupenie splnu a znamenia ponúkajú príležitosť na stíšenie a vlastné vyhodnotenie. Čo som životu dal? Čo vzal? Čo mne život dal? Čo vzal? Posvieťte si najmä na to, čo už nejde s ľahkosťou, nájdite bloky a prekážky, spracujte ich a otvoria sa vám dni v novom šate. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem prijímať s láskavosťou zmeny, ktoré potrebujem urobiť.

Vodnár. Wau, wau, wau, Vodnári, váš čas prichádza s letom a prevzdušnenými dňami. Letíte na svojej vlne? Poletujete z kvietka na kvietok? Všetko je možné, občas sa však zastavte a uvedomte si, že každý náš krok, každé naše slovo, každá naša myšlienka vytvárajú karmu, teda dôsledky našich činov a tie treba prijať, nech sú také či makové. Namiešali sme si ich sami, nemožno ukazovať prstom, že to on, ja nie. Ja, ja, ja, len ja mám zodpovednosť za všetko, čo sa deje v mojom živote, v mojom vesmíre. Dobrý čin, dobré slovo, dobrá myšlienka prinášajú dobro do života. Vodnári to vedia. Navyše, teraz je čas staviť práve na dôveru v dobro vo vzťahoch. Urovnať neurovnané a vôbec nepotrebujete na to slová. Naozaj stačí dobré myslenie, vyslaná modlitba či požehnanie – nech sú šťastné všetky bytosti. Každý deň pri raňajšom či večernom stíšení sa naučme úprimne požehnávať všetkým bytostiam. Aj táto energia je sila, ktorá sa určite nestratí. V čase novu 13.6. v Blížencoch akoby ste našli. Pokračujte však stále v kratučkom požehnávaní svetu a všetkým bytostiam, Blíženci vás budú podporovať. Vy tiež patríte k znameniam, ktorým môže júnový nov otvoriť schopnosť tvoriť, a tak úspech na obzore. Silu z neho možno načerpávať až do splnu, ktorý preverí, ako sú Vodnári vo svojom strede a v uvoľnení.   Spln je totiž 28.6. v Kozorožcovi a Kozorožec spolu s planétou Saturn láskavo, ale prísne upozorňujú a hneď aj vykonávajú. Buď ukladajú ťažšie úlohy a prekážky alebo rozdávajú požehnania. Podľa zásluh. Práca na sebe samom sa teda opláca, veď tak môže byť život prechádzkou vo voňavom sade. Táto cesta si vyžaduje ísť v dôvere do spojenia v láske na najvyššej úrovni. Dobrá správa - všetci sme na nej. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem s dôverou kráčať do spojenia, do lásky.

Ryby. Ťahá vás ezoterika, mystika, informácie medzi nebesami a Zemou? Ste na správnom ťahu, tieto dvere sú vám otvorené rovnako, ako dvere do sveta vzdelávania a nasávania nových informácii. Čo takto si naplánovať nejakú sebapoznávaciu aktivitu, seminár na leto alebo skorú jeseň? Je totiž možné, že viac ako ezoterické záležitosti vás priťahujú, podľa vášho nastavenia, vedecké poznatky. Nič však nie je čisto biele, ani čisto čierne, niekedy ani sami nerozoznávate hranicu medzi jednými či druhými poznatkami. Ryba totiž vie plávať v takej i onakej vode. Ak narazí na kameň, vie počkať na svoj čas. Presne takúto taktiku možno zvoliť aj do dní okolo novu 13.6. v Blížencoch. Niečo pôjde ľahšie, niečo ťažšie, pre niečo nie je vhodný čas. Nacíťte sa na svoju intuíciu a konajte či nekonajte. Vy viete. V deň novu choďte do stíšenia a urobte si rekapituláciu vo vzťahoch so ženami rodu.  Aké máte s nimi vzťahy? Dovoľte si pozrieť na svoje ženy bez zahmlievania, predsudkov a domnienok. Alebo viete čo?  Vezmite kytičku a rovno konajte. Preteplite vzťahy so žijúcimi, poďakujte za podporu tým ženám, ktoré už sú na druhom brehu. Následne, ak ste muž, pozrite sa na vzťah s vašou partnerkou a podporte ho láskavosťou, pochopením. Žiadne výčitky, zodpovednosť za svoj svet a ľudí v ňom máte vy v rukách. Leto 21.6. môžete privítať letenkou za morskou vodou alebo cestou k horským potôčikom. Spln 28.6. v Kozorožcovi vás znovu môže vrátiť do materiálnej reality všedných dní. Skontrolujte si účty, dohody, zmluvy a nesplnené túžby či sľuby. Čo dám, to dostanem, čo nenaplním, to ma oslabí. Karmické koleso sa zodpovedne krúti celé životy a prináša dôsledky našich činov nielen z tohto života, ale aj zo životov minulých celého nášho rodu. A karma vôbec nie je zdarma, je odmenou i „odmenou“ za naše myslenie, hovorenie i konanie. Júnový ďakovníček: Som vďačný za to, že si viem uvedomiť dôsledky toho, čo robím, hovorím i myslím.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?