Každý sme iný, a všetci rovnakí

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 2.7.2018 o 9:09 | (upravené 2.7.2018 o 9:34) Karma článku: 2,67 | Prečítané:  808x

Pri prechádzkach dvanástimi znameniami sa presviedčam, ako sme každý iný, ale všetci úplne rovnakí. Jasné, veď fungujeme podľa tých istých zákonov, no svoj život si podľa nich namiešavame každý sám. Úžasná vesmírna hra. Hrajme sa.

Baran. Leto je dobrou príležitosťou utužovať cez spoločné zážitky rodinné i priateľské vzťahy. Baran si to však nie vždy vie uvedomiť a vychutnať spôsobom tu a teraz. Čo sa môže diať? Klasická dilema: čomu dať prednosť – rodine či práci? Za touto otázkou sa však môže skrývať strach najmä v prípade, ak dávate prednosť práci pred rodinou, ak utekáte príliš často z rodiny do práce. Strach zo zodpovednosti, zo zlyhania, že nebudem dosť dobrý otec, mama, že nebudem milovaný partner či rodič, a tak sa vyhovorím na prácu, kde sa tvrdohlavo viem presadiť. V práci som vynikajúci, dosahujem výsledky, som obdivovaný, dvíham si týmto spôsobom sebavedomie... ale utekám zo svojho srdca, utekám z rodiny, lebo sa bojím zlyhania a zranení. Riešenie? Zastaviť sa, spomaliť a vedome tráviť čas so svojimi blízkymi. Spontánne a naplno si užívať s nimi každú chvíľku. Naučiť svoju hlavu, že môže s láskou a bez pocitu obete ustúpiť srdcu a svoje srdce naučiť objímať s dôverou a láskou. Namiesto rodiny si pokojne môžete dosadiť čokoľvek iné: šport, posedenia s priateľmi, knihy... Nov 13.7. bude v Rakovi, a to je presne tá správna príležitosť otočiť sa srdcom i očami do svojej rodiny. Navyše, vaša vládnúca planéta Mars sa pohybuje znamením Vodnára a pre vás je to odkaz – pohybuj sa, milý môj Baran. Napríklad aj tak, že vezmete svojich blízkych, svoju rodinu na výlet, začnete spolu športovať či vyvíjať aktivity cez zážitky. Tie sú veľmi dôležité, pretože aj vďaka nim utužujeme svoje vzťahy. Všetky. Vodnár zasiahne do našich životov aj v čase splnu 27.7. Každý spln je silný, no pre vás tento mimoriadne, lebo planéta Mars je stále vo Vodnárovi. Otvárajú sa nové možnosti, najmä vzťahové v osobnom i pracovnom živote. Samozrejme, všetko závisí od vás a vašich postojov. Hviezdy môžu priať naplno, my si vieme ich dary v tomto živote blokovať nespracovanými postojmi. Hviezdy sa môžu potrhať od snahy, my sa môžeme ďalej bahniť vo svojich problémoch. Čo urobiť? Zmeniť postoj. Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím, kedy a prečo utekám od rodiny.

Býk. Už od mája máte vo vašom znamení Urán, planétu nečakaných zvratov a prekvapení. Vnímate jej vplyv aj v každodennom žití? Predpokladám, že áno a pripravte sa, až do októbra bude v tomto postavení. Čo asi od vás chce? Byť kreatívnym, prispôsobivým človekom, ísť v prúde žitia bez lipnutí a závislostí. Býk sa totiž rád uzemní. Urán prišiel urobiť poriadok do toho, čo vás drží a nedovolí vám rásť. Vďakabohu za to, že takéto situácie nastávajú. Ak ich prijímame s dôverou, rada hovorím, že potom aj Urán požehnáva. Prichádza so zmenou a zmena prináša ďalšie možnosti. Rovnaké možnosti prináša aj leto, tak skúste byť kreatívnym Býkom a vyraziť na cesty. Môže ísť o veľké cestovanie ďaleko do sveta alebo krátke výlety do najbližšieho okolia. Viete o čo ide? Ako sa na týchto vybočeniach zo všedných dní budete cítiť. Ak príjemne, poďakujte, že Býk vás príliš neuzemnil a dovolí vám zmeny. Ak nepríjemne, pozorujte, čo za nepríjemnými pocitmi stojí. Môže to byť strach z nedostatku alebo strach zo zlyhania alebo iný strach, ktorý korení v prvom energetickom centre. Odporúčam posvietiť si naň, pochopiť a rozpustiť. Určite neodháňať alebo iným spôsobom negovať. Radšej ho pozvite na čaj a pohovorte si s ním vo vlastnom tichu. Odpovede totiž vždy sú v nás, nie vo vonkajšom svete. Aj nov 13.7. v Rakovi vás nasmerováva k pohľadom do svojho „domova“, ktorým budeme teraz rozumieť vnútorný priestor. Vráťte sa teda „domov“ - do chrámu svojej duše s veľkou láskou a úctou k sebe samému. Vaša vnútorná spokojnosť a šťastie prežiaria aj váš reálny domov, kde sa bude príjemne žiť. Spln 27.7.vo Vodnárovi prináša ľahkosť žitia a ukáže nové cesty v osobnom i pracovnom živote, ak potrebujete ísť po nových cestách. Určite to poznáte – Urán sa o to postará. Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím, ako môžem spolupracovať s energiou svojej vládnúcej planéty.

Blíženci. Leto je úžasné v tom, že sa môžeme cítiť vzdušne krásno  a Blíženci si to vedia užiť. Je čas na cestovanie, nadväzovanie nových kontaktov, otváranie nových obzorov. Viete, že energia slov je veľmi veľká? Prečo takú otázku do leta pchám? ...pretože Blíženci zvyknú hovoriť napríklad – veď si zaslúžim dovolenku alebo veď si zaslúžim mať sa dobre a podobne. Čo schováva takáto veta? Obeť, cítim sa ako obeť. Potrebujem si zaslúžiť... a na nevedomej úrovni ide informácia, ak si nezaslúžim, budem potrestaný. Odmena a trest. Obeť ako vyšitá v zamaskovaní. Neverte mi, preskúmajte svoje pocity alebo sa pozrite na život svojich rodičov, starých rodičov. Pravdepodobne nájdete obete v najbližších v rode. Čo s tým? Ísť do dôvery a dôverovať, že ste, že sme najmilovanejšie dieťa vesmíru a prijímať všetko, čo prichádza do života. Prijať neznamená súhlasiť. Prijať znamená ísť v dôvere v prúde života, nejsť do odporu, nebyť odpornými Blížencami. V dňoch okolo novu 13.7. v Rakovi vnímajte, čo vy osobne potrebujete k svojmu šťastiu a spokojnosti. Je veľmi pravdepodobné, že sa objaví túžba či potreba po určitom luxuse, teda mať niečo nad rámec bežnej spotreby. Niekedy to môžu byť nové plavky, niekedy košík jahôd, inokedy luxusná dovolenka či cesta okolo sveta. Každému podľa jeho nastavenia, ale hneď dodávam, že mať, vlastniť veci či žiť v materiálnej hojnosti, je v poriadku. Sme bytosti v hmotnom tele, hmotu k životu potrebujeme. Často ľudia na duchovnej ceste odmietajú materiálnu hojnosť. Potom strádajú hmotne, prepadajú sa do negatívnych emócií a duchovno utečie alebo je len maskou.  Spln 27.7.vo Vodnárovi podporí vašu snahu ísť za hranice všedných dní, užívajte v bdelosti. Zopakujem: zároveň skúmajte svoje pocity a pozrite sa na život svojich rodičov, starých rodičov. V dňoch okolo splnu sa totiž môžu otvárať rodové zranenia, bolesti, dlhy rodu... niečo nevyriešené v rode. Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím hlbšie do vlastného rodu.

Rak. Na niektoré vzťahy či veci dozrel čas, a tak sa môže stať, že niekto alebo niečo z vášho života odchádza. S požehnaním prepustite, uvoľnite, dovoľte energii prúdiť. Je čas, aby nové prišlo do vášho života. Ak nerozoznávate, čo pustiť a čo ponechať, sústreďte sa na svoje pocity. Čo hovoria? Chcete odpoveď z okolia? Uvedomte si, že v tom prípade presúvate zodpovednosť za seba druhému. Uvedomte si, že v tom prípade odovzdávate moc nad sebou do rúk niekomu inému. Chcete to? Veď vy ste doma sám v sebe, vy sa najlepšie poznáte, vy máte v sebe tú najväčšiu múdrosť. Vaše bunky si pamätajú z vašich zrodení alebo z hlbokej histórie vášho rodu všetky situácie, ktoré zažívate, a tak pri stíšení, meditácii či modlitbe odpoveď príde. Ak neviete ísť do stíšení, zadajte si napríklad ráno, keď sa zobudíte, otázku alebo konkrétny zámer a nechajte čas i vesmír pracovať. Odpoveď sa môže objaviť hocikedy v priebehu dňa, môže prísť v podobe wau efektu. Netlačte na pílu. Ak odpoveď neprichádza, nie je na ňu čas. Vtedy je dobré nastaviť sa na prijímanie a tiež s dôverou nechať čas i vesmír pracovať. Nemiešať sa im do cesty. Dôvera je dôležitá. Čaká vás totiž v tomto mesiaci najdôležitejší nov v roku. Je 13.7. v Rakovi, teda vo vašom vlastnom znamení. V tom je tá dôležitosť – ste výnimočne napojení na seba, energie v sebe, a tak si doprajte tento deň žiť v pohode, mieri, šťastí. Práve vo vnútornom mieri sa môžu ukázať nové cesty a vy iba zvoláte – to je ono, to chcem! A viete prečo práve v dňoch okolo novu môžu prísť správne odpovede, ktoré môžu zmeniť váš doterajší život? V hre je totiž osudová planéta Pluto. Spln 27.7.vo Vodnárovi a vtedy sa objaví konjukcia s karmickou Čiernou Lunou, je pravdepodobné, že budete riešiť to, čo vaši predkovia nedoriešili. Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím múdrosť, ktorú mi odovzdali predkovia, v sebe.

Lev. Vy sa máte! Jedna dôležitá planéta z vášho znamenia odchádza, druhá zaujímavá prichádza. Venušu vystrieda Mars. Cit pre šarm, luxus a krásu, ktorú ste získali cez Venušu, doplní teraz Merkúr schopnosťou v múdrosti správne komunikovať. Máte možnosť s vám vlastnou intuíciou spoznávať silu najmä slovnej komunikácie. Máte možnosť vnímať, ako používate slová a do akej miery s nimi hladkáte či bojujete. Predsa len Lev má v sebe aj snahu vybojovať si svoje postavenie, získať bojom pozornosť. Uvedomte si však, že boj nič nerieši. Naopak, v boji sa zacyklujeme a krútime sa v kolese útokov a obrán. Totiž ak stretnete silnejšieho Leva alebo silnejšieho manipulátora, ste na druhej strane – z útoku idete do obrany a v tomto je záludnosť bojov. Ustúpiť neznamená prehrať. Veľakrát je v tomto prípade krok dozadu múdrosťou. Prečo vám to hovorím? Zdá sa, že momentálne máte silnejšie napojenie na karmu rodu. Pozrite sa, ako žijú či žili vaši najbližší predkovia. Pozrite sa, čo riešia alebo riešili. Nemusí ísť o materiálne veci, skôr ako zvládali ženy vášho rodu svoje ženské úlohy, či boli obeťami, či generálmi vo svojich rodinách. Či boli dosť sebavedomé, sebaisté, spokojné a šťastné. To isté preskúmajte v mužskej línii rodu. Nepotrebujete sa nahlas pýtať, stačí nastaviť srdce a svojím vnútrom počúvať, svojím vnútrom pozorovať. Lev má túto schopnosť. Potom sa pozrite na seba, v čom ste takí istí ako vaši predkovia. Keďže biologickí rodičia sú našimi najbližšími predkami, odpovede máte veľmi blízko. Ak po týchto slovách máte snahu ísť do odporu, nechajte si čas. Odpor signalizuje, že niečo si držíte v tieni.  Nov 13.7. v Rakovi vám pomôže preskúmať samých seba a nazrieť aj na tiene, dajte mu šancu. Rak je domov a domovom je aj vaše vnútro, váš vnútorný chrám. Spln 27.7.vo Vodnárovi potom môže byť šancou na šťastný rozlet. Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím, že som taký istý ako moji rodičia.

Panna. Čas na oddych sa hlási. Možno je to pre niekoho samozrejmosť, vám sa však tohto roku svet krúti v aktivitách, takže neviem, neviem... Pošepkám, že nemusíte byť vždy a všade. Občas je dobré zvoliť si prioritu a vybehnúť zo zabehaných koľají. Skúste sa hneď začiatkom mesiaca stíšiť a pozrieť sa do minulých dní. Kde ste si už vyhrabali hlboké koľaje? Kde ste ustrnuli? Odkiaľ sa vám nechce do nového sveta? Totiž aktivity, v ktorých ste boli doteraz, možno už dozreli do svojej naplnenosti, no vy v nich ostávate zo strachu, že na nové nemáte silu, schopnosti, že zlyháte, že budete odmietnutí.  Je však čas pohnúť sa novým smerom, otvoriť nové dvere. Ísť tam, kam sa vám otvorí nový výživný svet. Pamätáte, čo povedala Pipi Dlhá Pančucha pred novými možnosťami? Krásnu vetu: „To som ešte nikdy nerobila, to mi určite pôjde!“ Mnohé je v nej – dôvera, prijatie, sebavedomie, sebaúcta, rešpekt... Niekedy je vhodné ísť do detského sveta a v ňom čerpať inšpirácie. Ak mi chcete teraz povedať, že vy ste sa vo svojom detstve nehrali detské hry, je načase začať. Odložiť vážny svet a zaradiť do svojho života ľahkosť a kreativitu. Nov 13.7. v Rakovi všetky tieto dvere otvára. Môžete si upratať a otvoriť okná do sveta vo svojom vnútri i vo svojom reálnom dome, byte, prostredí. Aspoň si pripraviť čas na nové prúdy. Spln 27.7.vo Vodnárovi vám totiž môže urobiť poriadny prievan. Moja učiteľka astrológie hovorí – to bude „pecka“. V čom? Biela Luna s Čiernou a Marsom budú v konjukcii. Otvoria sa okrem iného karmické záležitosti zo ženskej strany rodu. Čo ony nezvládli, čo ich zraňovalo, máte to teraz na tácke života vy. Je vašou šancou mnohé zmeniť. Rozpoznať staré vzorce rodu a otvoriť sa novým s dôverou a ľahkosťou. S ĽAHKOSŤOU!!! Júlový ďakovníček: Ďakujem, že už vidím krásu a ľahkosť života. 

Váhy. Napriek letným dňom vás bude ťahať práca. Uvoľnite tento ťah, uvoľnite napätý postoj k pracovným aktivitám a pekne zľahka sa do nich ponorte.  Totiž - ak nevieme zmeniť situácie, v ktorých sa nachádzame, vždy môžeme zmeniť postoj k nim, a tak žiť v ľahkosti a harmónii sám so sebou i svojím okolím. Čo sa deje so zmenou postoja? Kým odmietame, kým je nám práca nepríjemná, je záťažou a dni, keď do nej odchádzame, sú ťažké, dokonca prichádzajú zdravotné problémy so žalúdkom a bolesťami hlavy, zmenou zmeníme práve toto. Zmeníme svoje vnútorné napätie, ktoré Váhy nemusia, a odkryjeme svoj vnútorný potenciál byť v pokoji a rovnováhe. Stojí to za to, stojí to za zdravie, pohodu a šťastné dni. A viete, čo sa môže ľahko stať? So zmenou postoja môžu aj peniaze do vášho života ľahšie prúdiť. Žijeme v materiálnom svete, matériu – peniaze potrebujeme. Je to také krásne materiálno-duchovné koleso. Čím viac idem do múdrosti, uvoľnenia, dôvery, prijímania, čím viac som dôležitý a potrebný tomuto svetu, tým viac sa to odráža v materiálnej oblasti. V hojnosti. Nov 13.7. v Rakovi vám dá odpoveď, ako ste doteraz v tejto oblasti na sebe popracovali. Ak hovorí teraz vesmír áno vášmu správnemu uvoľneniu, určite to poznáte. Možno aj cez povýšenie, nový projekt, nové možnosti. Prosím, venujte však pozornosť aj svojím najbližším. Nielen prácou je Váha živá. Pre ňu sú dôležité i vzťahy, aj rodinné. Možno je teraz čas zbaliť kufor, najbližších a cez spoločné prázdninové, dovolenkové dni v zážitkoch posilňovať svoje vzťahy.  Spln 27.7.vo Vodnárovi trochu pritvrdí, ale ak vedome pracujeme na sebe, aj náročnejšie obdobia dokážeme žiť v pohode. Niekedy si ich ani nevšimneme. O čom bude spln? Otváranie tém, ktoré nemáme spracované, otváranie udalostí, v ktorých cítime nespokojnosť. Nespokojnosť je práve tým lakmusovým papierikom, ktorý hovorí pravdu o nás samých. Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím svoje láskavo-silné stránky.

Škorpión. Máte „zálusk“ na nový bicykel, auto, karaván, nový dopravný prostriedok? Je totiž čas, aby k vám prišlo niečo nové na premiestňovanie a ak ste tento ťah zacítili, už máte za sebou prvé kroky k jeho uskutočneniu. Idete v prúde hojnosti a požehnávania. Ak nič také nie je vo výhľade, potom je čas na láskavú generálku terajšieho. Treba sa na letných cestách cítiť bezpečne a príjemne, a nielen na letných.  Skúste však dopravný prostriedok na štyroch kolesách brať len ako príležitosť, aby ste mohli na sebe aj fyzicky „zamakať“. Dopraviť sa pod hrad a navrch vyšliapať po vlastných, priblížiť sa ku kúpaliskám, vodným nádržiam, moru na aute a potom plávať a plávať, hrať sa, športovať, pohybovať v piesku, vode, bahne, vo vzduchu. Vyberte si. Rovnako výber je na vás aj smerom k spoločníkom. S kým budete tráviť oddychový čas? S kým chcete utužovať vzťahy? Leto je tiež dobrou príležitosťou na niečo, čo ste nikdy nerobili. Poznáte výrok Pipi Dlhej Pančuchy?  Krásna veta: „To som ešte nikdy nerobila, to mi určite pôjde!“ Mnohé je v nej – dôvera, prijatie, sebavedomie, sebaúcta, rešpekt... Niekedy je vhodné ísť do detského sveta a v ňom čerpať inšpirácie alebo si vedome určiť čas na zážitky so svojimi deťmi, vnúčatami. Tak či tak, nov 13.7. v Rakovi nám všetkým svieti do rodiny. Niekomu viac, inému menej presne podľa nastavenia a pochopenia, aká dôležitá v našich životoch je rodina, rod, bývanie. A ženy. Mama a celá ženská línia rodu, partnerka, dcéra... Ak si na niektorú z nich spomeniete, zaleje vás pocit vďačnosti a lásky? Fajne to máte. Nie? Uvoľnite sa, prosím, a čistite svoje vzťahy. Domovom je však i naše telo a to vám momentálne z každej strany ukazuje, že tiež potrebuje vašu pozornosť, lásku, úctu. Spln 27.7.vo Vodnárovi bude tak trochu bláznivo hravý, tak užívajte. Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím i svoje potreby.

Strelec. Váš čas, Strelci, však? Cestovanie, poznávanie, nové obzory a vykročenia z komfortnej zóny. Je to tak? Ak áno, užívajte v zdraví. Ak nie, preskúmajte, kde máte brzdy. Strelecké energie sú priaznivé, optimistické, pozitívne, dokonca momentálne naklonené aj väčšej hojnosti. Rada hovorím, že všetko máme vo svojich rukách, žiadne výhovorky na osud, krízu či spoločnosť. Ak vám niečo nejde, pohľad treba otočiť do seba a prebrať za seba zodpovednosť. Za seba a v každej situácii. Nie on, ona, oni, ale vždy len vy, vy, vy ste zodpovední za svoj život, za svoje šťastie. Ak presúvate zodpovednosť na iných, dávate im aj moc nad vami vládnuť v skrytej alebo otvorenej forme. Chcete to?  Nov 13.7. v Rakovi šťastiu a vzťahom praje. Aj novým partnerským a celkom možné, že aj zahraničným. Ak však partnera máte, zvážte, či stoja erotické odbočenia za to, aby ste porušili vernosť. Ostať verný sám seba a sľubom, ktoré sme dali, je veľkým zdravým tajomstvom života. Každé porušenie, každé klamstvo osud spočíta a podľa úslovia, že božie mlyny melú pomaly, ale isto, odpoveď príde. Nič nezatajíte, všetko  vychádza na povrch či chcete, alebo nechcete. Strelec je totiž ohnivým znamením, a tak niekedy nevie byť zároveň i diplomatom. Čo na jazyku, to vyletí. Neskoro potom ratovať vzťahy a dávať záplaty. Takže domáca úloha pre Strelcov v lete - naučiť sa pravdivo a kultivovane komunikovať, zvážiť silu slova, nemanipulovať cez komunikáciu. Spln 27.7.vo Vodnárovi otvorí staršie témy. Pamätáte si, čo ste riešili napríklad v prvých mesiacoch tohto roka? Niečo z tohto obdobia sa vráti. Ak ste vtedy zvládli alebo aspoň pohli situácie o level vyššie, teraz zberáte pozitívne plody. Ak nie, prichádza učebná látka. Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím, kedy žijem v pravde.

Kozorožec. Minulomesačný spln pravdepodobne výrazne cítite. Bol to pre vás najdôležitejší spln v roku, a to vo vašom vlastnom znamení. Aké zmeny prišli? Boli či sú boľavé? Naozaj? Skúste sa stíšiť a bilancovať posledné mesiace. Zapadli ste do hlbokých koľají, z ktorých sa vám nechcelo na svetlo nových udalostí? Nechcelo sa vám vyjsť z komfortnej zóny? A odpoveď máte! Ak totiž ostávame dlho v už nevyhovujúcich podmienkach a ani za svet sa nevieme pohnúť, život si poradí. Láskavo alebo drsne nás z tých   vyrytých koľají vyhodí presne podľa toho, čo na nás platí. Láska alebo bič? Pozor! Len z nášho pohľadu to býva bič, život vie, prečo aj s bičom robí v náš prospech. Ak sme zmeny s pochopením prijali, ba dokonca sme si možno ani nevšimli, že nejaké zmeny nastali, ideme v prúde života a nikde žiadna brzda, žiadna bolesť. Neubližujeme sebe ani bytostiam v našom svete. Alebo máme pocit, že niekto ubližuje nám. Nemožné. Ak ubližuje, tak len preto, že sme mu to my sami dovolili. Že sme niekde slabí, sebadeštrukční, s veľkým strachom a malou láskou i úctou k sebe samému. Nov 13.7. v Rakovi bude odpoveďou, ako sme najdôležitejší spln v roku zvládli. Ak priaznivo, nastávajú priaznivé dni. Kozorožcom sa v tomto prípade otvárajú nové možnosti a Venuša i Urán im budú priať. Často sa stretávam s tým, že mnohí Urána považujú za prekvapivého záškodníka. Prekvapivý a prudký býva, no ak nájde poriadok a žitie v prúde vesmírnych energií, požehnáva hojnosťou a možnosťami. Presne o tomto je momentálne dianie vo vašom živote. Pošepkám znovu, že vo vašom znamení ešte stále ostáva karmická Čierna Luna a ona chce okrem iného od vás čisté, transparentné konanie.  Presne to isté chce od vás aj spln 27.7. vo Vodnárovi. Spokojnosť, vnútorný pokoj, bdelosť a rozvahu.  Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím svoju silu.

Vodnár. Váš dôležitý mesiac na obzore. Koncom júla je totiž spln vo Vodnárovi, a tak by bolo vhodné sa naň pripraviť už na jeho začiatku. Napríklad v stíšení zrekapitulovať posledné týždne a vyvodiť poučenie do letných dní. Je mi jasné, že to potrebujete urobiť sami. Vodnár si predsa nenechá hovoriť do svojej slobody, nezávislosti. Alebo – žeby ste preskočili koňa a potrebujete sa uisťovať u niekoho, že konáte správne? Aj to je možné. Uvedomte si však, ak chcete radu či schválenie od niekoho iného, odovzdávate mu moc nad sebou samým. Chcete to? Keďže leto je časom cestovateľských presunov, môžete si užívať naplno. Krátke i dlhé cesty však plánujte zodpovedne, s rešpektom a čisto. Čo rozumieť pod slovom čisto? Bez manipulácie, bez znevažovania druhého. Často totiž môžete v horúcich dňoch zabudnúť na láskavosť, empatiu. Leto nezodpovedné konanie neospravedlňuje. Nastavte sa, prosím, už na nov 13.7. v Rakovi na to, že pozornosť a empatiu obrátite k svojim blízkym. Ste momentálne hviezdou leta, dovoľte nech si vás užijú osobní partneri, deti, rodičia. Spoločné aktivity a zážitky dávajú vzťahom neopakovateľné čaro. Najmä v slabších chvíľach je možné z nich čerpať. Človek často zabudne na veľké udalosti, no nezabudne, ako sa v nich cítil, čo prežíval emočne alebo energeticky. Tak – a ideme do najdôležitejšieho vášho dňa tohto roku. Spln 27.7.vo Vodnárovi môže priniesť veľké zmeny, veľké veci, veľké situácie. Či priaznivé alebo menej priaznivé záleží len od vás a od toho, do akej miery preberáte zodpovednosť za svoj život. Empatia, vyliečené vzťahy so ženami rodu i svojej rodiny a odvaha byť sám sebou sú dôležité záchytné body dní okolo splnu. Život vracia to, čo ste si požičali alebo vzali.  Pokoj, spokojnosť v srdci a schopnosť prijímať život taký, aký je, istia. Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím pravdu o sebe samom.

Ryby. Nové priateľstvá, nové situácie, nové zručnosti i vedomosti sú stále na obzore. Záleží od vašej schopnosti, ako si aj v lete život zorganizovať tak, aby ste mohli všetko toto spojiť do jedného celku. Samozrejme, nezabúdať na rodinu. Tá totiž môže i v letných situáciách cítiť váš rybí chlad. Potom len od prekvapenia otvárate pusu – žeby som práve ja bol/ bola príčinou ochladnutia v rodine? Dobré ráno, milé Rybičky. Je načase uvedomiť si, že v mnohých prípadoch vás vaše okolie i vaši najbližší vnímajú cez chlad. Ak preberiete zodpovednosť za svet, v ktorom žijete a pohybujete sa, otvoríte teplé srdce. Napríklad aj tak, že v radosti si s najbližšími užijete dovolenku, prázdniny, voľné dni. Teplo prebudíte práve činnosťou v prospech vás všetkých. Zážitky a spoločné chvíle sú veľmi silným lepidlom lásky. Najmä deti ich potrebujú ako soľ a nenahradíte ich ani peniazmi, ani najnovšími výdobytkami techniky. Spoločný emočný zážitok je to, čo ostáva nadlho zapísané vo vnútri detí i dospelých a čo nás drží nad vodou. Aj tou chladnou, v ktorej môžete vy plávať, ostatní však nemusia. Je čas i na fyzické aktivity, najmä tie, ktoré vás upevnia v zdraví. Čo radi robíte? Športujete? Akú pohybovú záľubu ste mali napríklad v desiatich rokoch? Viete sa k nej vrátiť a urobiť si radosť? Nov 13.7. v Rakovi bude tak trochu vo vašich známych energiách. Neptún, vládca Rýb, je totiž v hre. Aj vďaka nemu ste momentálne očarujúce Ryby, ktorým sa môže dariť osobne i pracovne. Užite si to a načerpajte silu, ukotvite sa v príjemných pocitoch. Cítiť sa príjemne, byť v spokojnosti a šťastí, je spôsob, ako zvyšovať svoje vibrácie a nedovoliť, aby nás vibračne nízke udalosti sťahovali do nepohody. V splne 27.7. vo Vodnárovi akoby sme našli... Júlový ďakovníček: Som vďačný za to, že vidím silu v sebe.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?