Augustová prechádzka dvanástimi znameniami v duchu etikoterapie

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 3.8.2018 o 20:20 | Karma článku: 3,68 | Prečítané:  1427x

Nov 11.8. v Levovi a spln 26.8. v Rybách - každý z týchto dní nesie nejaké posolstvo každému z nás. Či ide o radostné, či o menej príjemné, záleží len od nás, našich postojoch a v našom pochopení toho, čo k nám prichádza. Prosím:

Každé znamenie zverokruhu môže na ten istý nov a ten istý spln reagovať rôzne. Keď sa nastavíme na kladné žitie týchto dní, leví nov môže byť o úspechu, výslní a kvalitných vzťahoch. Rybí spln zas o výživných pohľadoch do vlastného vnútra. 

Keď sa však nastavíme na nedôveru a necháme voľný beh strachom, nov v Levovi môže niesť sebadeštrukčné programy, spln v Rybách nereálne očakávania a domnienky,  po ktorých zvyčajne prichádzajú sklamania. 

Vždy však máme na výber. Hviezdy naznačujú, my konáme cez myšlienky, slová a činy. 

Baran. Akčný Baran svojou akčnosťou zafarbuje aj august. Nové možnosti, noví ľudia v živote inšpirujú i k novým nápadom. Nikdy neviete, k čomu vás budú nové situácie, napríklad aj dovolenkové či prázdninové, inšpirovať. Inšpirácia môže prísť ako správne nakopnutie v akomkoľvek rozhovore, akejkoľvek činnosti, ale pokojne aj počas zábavy. Niekedy vás ráno zobudí, niekedy nedovolí v noci spať, alebo sa objaví z čista-jasna uprostred dňa. Ak ste pohodlnejším Baranom a neviete sa pohnúť zo svojej komfortnej zóny, dajte si zámer, že vaše telo vždy zareaguje na správnu príležitosť. Neriešte rozumom, ktorá je správna, nechajte svoju intuíciu prejaviť sa cez pocit. Hneď vás však zastavím, ak chcete povedať, že svoju intuíciu nepočujete. Počutie intuície je schopnosť, ktorú viete svoje telo naučiť. Existuje množstvo techník, ktoré môžu aktivovať tzv. tretie oko, energetické centrum, kde sídli intuícia, vnútorná múdrosť. Nie je to nič, čo treba obracať do vonkajšieho sveta. Je to vaša odpoveď, vaše autentické spoznávanie seba samého, vaše individuálne odpovede. Skúste silu vnútorných inšpirácií vnímať najmä v prvej polovici mesiaca, v druhej akoby ste našli. Prečo to trochu zdôrazňujem? Prvá polovica augusta je akčná, úspešná, radostná, druhú môžu vaše neresti zatieniť. Vaše! Napríklad pohŕdanie. Už zo spojenia planét počas novu 11.8. v Levovi vyplynú nejaké nové informácie. Nech sú akékoľvek, záleží od vášho postoja, ako ich prijmete. A od vašich očakávaní. Čím väčšie očakávania, tým väčšie sklamanie. Žiadne očakávania, žiadne sklamanie. Znovu pripomínam – obráťte pozornosť do svojho vnútra. Pokojne poďte ešte hlbšie i v druhej polovici mesiaca. Pozorujte svoju intuíciu, svoje vnútorné impulzy, počúvajte svoj vnútorný hlas. Spln 26.8. v Rybách vám môže dať odpoveď. Augustový ďakovníček: Ďakujem, že sa viem napojiť na vnútornú múdrosť.

Býk. Máte pocit, že celý svet je napriek letu v chaose? Chaos okolo vás, chaos v práci aj doma? Ak toto tvrdíte, pozrite do seba a určite zistíte, že stres, chaos sú i vo vás. Ako vonku, tak i vo vnútri. Často chodíme stres a chaos vyliečiť do prírody, do lesa, k vode. So stresom prichádzate, so stresom odchádzate. Občas aj takým zamaskovaným – ako mi bolo fajne v prírode, teraz však musím stratený čas dobehnúť. Dve slová z predchádzajúcej vety hovoria, že sa nevraciate z prírody v pohode. Ak niečo musíte, ste otrok a v pozícii obete. Musíte robiť to, čo nie je v súlade s vaším vnútrom. Ak čas v prírode pokladáte za stratený, strácate sa sami v sebe. Čo vidíte navonok, to máte v sebe. Ešte sa vrátim do prírody, ktorá je pre vás pravdepodobne veľmi dôležitá. Mnohí objímame stromy a čakáme, že nás energia stromov vylieči. Ja nič, ja len objímam a chcem brať. V prírode však panuje dokonalá rovnováha. Skúsme k stromom, prírode prichádzať s darmi. Prinášajme vďačnosť, lásku, darujme ich, neočakávajme, že stromy, príroda nám bude len dávať. Ak len žiadame, pýtame, prosíme, sme žobráci, sme obete. Ak nezištne dávame, otvárame cestu k hojnosti a zdraviu. Sila prírody nás podporuje a je bonusom, nie vypýtaným darom.  Nov 11.8. v Levovi v náručí so Slnkom, Lunou a Merkúrom podporujú našu komunikáciu. Komunikujme láskavo s mužskými i ženskými bytosťami v našej rodine, rode. Komunikovať môžete akoukoľvek formou – cez rozhovory, spoločné zážitky, záľuby. Pozornosť a lásku venujte i tým, ktorí odišli na druhý breh. Spoľahnite sa na svoju intuíciu a robte to, čo podporuje vás i ľudí okolo vás. Tento váš zámer posilní aj spln 26.8. v Rybách. Je to vhodným časom, keď sa môžete učiť vnímať intuíciu a overovať si jej pravdivosť. Augustový ďakovníček: Ďakujem, že poznám hĺbku a pravdivosť svojej intuície.

Blíženci. Kolesá, kolieska a zas kolesá sú na programe augustových dní. Môžu to byť kolesá autá, bicykla či iných dopravných prostriedkov, ale pokojne aj kolieska v hodinách. Má počítač kolieska, môže mu „preskočiť“ či môže mať o koliesko viac? Ak hovorím o mentálnych počítačových kolieskach, týka sa to aj ich. Vaše čulé komunikačné schopnosti ich hravo môžu „zapariť“. August vám v tomto smere  dáva na prvé miesto  bdelosť. Bdelo a jemne komunikovať cez myseľ, telo i konanie. Pri komunikácii využívať  rozvážne slová, ktoré vypustite z úst i tie, ktoré pošlete do sveta elektronicky. Apropo. Máte v poriadku auto, bicykel, kolieskové korčule? Zálohujete si dáta? Dobre čítate písomné zmluvy, dohody a dodatky k nim? Aj o tomto všetkom je momentálne bdelosť, lebo vaša vládnuca planéta Merkúr je retrográdna. „Cúva“. To znamená, že komunikácia s blízkymi bytosťami, priateľmi či úradníkmi môže viaznuť, nič sa nechce pohnúť dopredu. Čudujete sa? Je august – čas oddychu. Ako dobre vám to vyšlo! Najmä v dňoch okolo novu a v deň novu, ktorý je 11.8. v Levovi, si dajte pohov a nastavte sa na bdelosť. Levia energia vás síce môže podporiť, ale rovnako sa môže prejaviť jej zničujúca, deštruktívna sila. Relax, oddych, pokoj, rozvaha a správny postoj k udalostiam to istia. V oddychu viac otvárajte knihy či inak dovoľte prúdeniu informácií, koncom mesiaca akoby ste našli. Spln 26.8. je totiž v Rybách a vy môžete na vlne tohto splnu získať najmä v oblasti práce. Podmienkou sú bdelá komunikácia a správny postoj. Ako budete vedieť, že máte jedno i druhé? Tento spln intuícii žehná. Augustový ďakovníček: Ďakujem, že vďaka nastaveniu na bdelosť rastiem.

Rak. Poznáte slovné spojenie – ostať vo svojom strede? Ak áno, tak viete, že každé vybočenie z neho je tak trochu bolestivé. Byť vo svojom strede totiž znamená, ísť životom v pokoji, mieri a láska. Tieto tri slová sú často v súčasnosti bagatelizované alebo je ich význam viac zväzovaný s hmotou, materiálnom. Pritom pokoj, lásku, mier možno nájsť len v srdci. Tam je ich domov. V ňom nachádzajú zdroj sily. Ak pokoj, lásku a mier hľadáme mimo seba, nemajú dlhý život. Rozplývajú sa v strese, môžu ich ľahko prekryť iné „hodnoty“ z vonkajšieho sveta. Peniaze sú pre život dôležité, ale samé nevytvárajú láskavé teplo domova. Aby bol domov domovom, potrebuje vyžarovať pokoj, podporovať láskou a vytvárať mier. To nenájdeme v peniazoch ani vo vonkajšom svete. Vy to viete, a tak ostaňte vo svojom strede a odtiaľ s pokojom riešte i svoje zamestnanie, tok financií, svoje reálne bývanie, byt alebo dom. Ak cítite v akejkoľvek z týchto tém nespokojnosť, spomaľte a zistite, kde korení. Tam sa ju snažte vyliečiť. Ako liečiť nespokojnosť? Napríklad tak, že zistím, čo ju vyvoláva vo mne a zmením to. Zmením buď postoj k realite alebo si v reálnom živote upracem, teda zmením to, čo zmeniť viem. Nov 11.8. bude v Levovi a bude aj o tom, čo som pri vašom znamení písala doteraz. Akékoľvek informácie sa netýkajú úzko len novu alebo splnu, platia o celej ceste k nim. Ak dopredu vieme, aké témy tieto dva dni otvárajú, vieme sa na ne pripraviť, vieme v sebe upratať tak, aby nov i spln boli príjemnými dňami.  Spln 26.8. v Rybách praje viac intuícií, veciam medzi nebesami a Zemou ako papierovaniu a úradovaniu. Takže znovu odkaz od hviezd – ostať v pokoji vo svojom strede.  Augustový ďakovníček: Ďakujem, že si viem užívať pokoj, mier a lásku vo svojom srdci.

Lev. Rada oznamujem – august je pre vás najsilnejším mesiacom v celom roku. Nov 11.8. v Levovi je totiž vaším levím dňom, spln 26.8. v Rybách má dosah na vaše vzťahy. Niekedy pripojím aj to, za akých podmienok, ale predpokladám, že to už viete. Ak idete v súlade so svojou dušou, idete po správnej ceste. Ak presadzujete len svoj rozum, veci sa hýbu ťažko alebo vôbec nejdú. Konkrétne príbehy svojho života si doplňte do týchto dvoch viet a viete, či najsilnejší deň pre vás znamená rast a pohyb dopredu, či bolesť a zranenia. Od začiatku roka riešite nejakým spôsobom svoje bývanie – niekto reálne v byte či dome, niekto reálne vo svojom vnútri. Môžete si momentálne položiť otázku – som tam, kde som, doma? Čo môžem urobiť pre to, aby môj domov – byt, dom, duša – boli pre mňa podporujúce. Augustový nov vás intenzívne nabáda, aby ste niečo v tomto smere urobili. Ak riešite bývanie, je možnosť meniť veci, pustiť staré a vytvoriť priestor pre nové alebo urobiť nejaké zmeny. Ak riešite svoje vnútro, je možnosť vzdelávať sa, naberať informácie cez seba, filtrovať, čo do svojho vnútra pustiť, čo vypustiť. Lev je ohnivé znamenie, potrebuje určitým spôsobom vyniknúť, byť na výslní, nemôže byť šedou myškou. Ak je Lev takto „poškodený“, jeho energia môže vytvoriť sebadeštrukčné programy. Keďže levia energia ovláda srdce a krvný obeh, je jasné, kde bude zdravotné oslabenie. Priateľ mi nedávno rozprával príbeh z vojny, ako odrazená črepina z granátu zasiahla jeho starého otca rovno do srdca. Ani tento úraz nebol náhodou, súvisel presne s Levom a jeho nastavením. Augustový spln tiež môže „zasiahnuť“ srdce. Láskou. Praje zadaným aj nezadaným. Zadaní zvážte, kde v hodnotovom rebríčku máte vernosť, nezadaní bdelo užívajte. Augustový ďakovníček: Ďakujem, že viem byť múdrym tvorcom svojho života.

Panna. Máte svoje tajomstvá? Čo momentálne schovávate hlboko v sebe, aby sa o tom nikto nedozvedel? Aký je to pocit neustále striehnuť na to, čo nechcem, aby vedeli iní? „Čistokrvnú“ Pannu podobné pocity umárajú, a tak je čas si znovu upratať vnútro. Skúste sa v stíšení dostať do pokoja a pozrieť, či iniciátorom toho, aby ste niečo schovali pred svetom, je váš strach alebo nespokojnosť. Je veľmi pravdepodobné, že jedného z týchto „kamarátov“ za tajomstvom nájdete. Ak neviete ísť do stíšenia, aj v dynamickej chôdzi či inom pohybe skúste pozrieť na príčiny. V reálnom živote totiž často riešime len dôsledky, príčiny zatláčame do tieňa. Vy máte momentálne úspešné obdobie. Ak však máte pocit, že nie, skúste si spočítať svoje požehnania, dary od Boha či univerza. V čase novu akoby ste našli. Ten je 11.8. v Levovi a pre vás je znovu o pravde. Teda žiadne tajomstvá, a tak skôr, ako nov príde, skúste si vážne v sebe poupratovať. Pokojne môžete aj okolo seba. Viem, že osoby Pannou vážne požehnané, majú v skriniach komíniky, v zásuvkách poriadok, v spisoch systém... ale ak by ste našli niečo niekde vo svojich veciach v neporiadku, je čas staré nahradiť novým, prípadne lepším, modernejším, odolnejším. Skontrolujte poriadok aj v papieroch,  v úradných dokumentoch, prekontrolujte zmluvy, dohody. Nesľubujte, čo neviete splniť. Iná situácia nastáva v dňoch okolo splnu 26.8. v Rybách. Planéta Merkúr vám požehnáva, a tak je možnosť uzatvárať nové zmluvy, dohody, čulo komunikovať s partnerom, deťmi tak, aby ste vytvárali pohodu. Je pre vás veľmi dôležitá, pretože vás naštartuje do vášho najsilnejšieho mesiaca. Tešte sa na september. Augustový ďakovníček: Ďakujem, že som. 

Váhy. Dovolenka s partnerom a deťmi – dôležitá časť leta. Každý vo vzájomných zážitkoch môže vzťahy utužovať, u vás to momentálne platí dvojnásobne. Venujte pozornosť najmä partnerovi. Nalaďte sa na spoločnú vlnu a hýčkajte svoj vzťah s láskou, pochopením a nehou. Kvalitné vzťahy s najbližšími sú výživou vášho života. Tak trochu súvisia s ťahom na harmóniu. Uvoľnite sa v práci a posvieťte si i na vzťahy so svojimi rodičmi. To isté umožnite partnerovi bez ohľadu, v akom znamení sa narodil on. Spoločne ťaháte káru života, spoločne pracujte na svojich životných úlohách. Dobrý vzťah k obom biologickým rodičom je kľúčovým pre partnerský život. Ak si rodičov vážime, ak ich úprimne milujeme bez výčitiek a pocitov krivdy, budujeme svoj kvalitný partnerský vzťah. Ak si len jedného z rodičov nevážime, upadáme. Priama úmera. Čo naštartujete v prvých augustových dňoch, na nov 11.8. v Levovi akoby ste našli. Nov bude totiž vďaka postaveniu Slnka, Luny a Merkúra aj o komunikácii, ktorá je vo vzťahoch veľmi dôležitá. Momentálne hviezdy túto oblasť požehnávajú, tak komunikujte múdro, zodpovedne a harmonizujúco. Okrem iného ste na výslní – vaša vládnuca planéta Venuša vstúpila do znamenia Váhy, a tak vás výrazne podporuje. Ak ste si v sebe poupratovali a prepustili negatívne emócie i strachy, krásu vyžarujete zo seba. Váhy sa rady pekne a kvalitne obliekajú. Keď sú však šťastné a spokojné, môžu vyjsť na verejnosť aj v starom vreci, budú okúzľujúce. Vnútorná rovnováha a krása vedia Váhy zahaliť do neprehliadnuteľných šiat. Spln 26.8. v Rybách zabrnká znovu na vzťahy, možno viac pracovné. Najmä ak pracujete v kolektívoch, ak vediete kolektívy, komunikujte bdelo. Augustový ďakovníček: Som vďačný za to, že mám kvalitné vzťahy.

Škorpión. Znovu pripomínam, čo pravdepodobne cítite - ste na úspešnej vlny, najmä čo sa týka práce. Celý tento rok je pre vás úspešný a šťastný. Buďte si však vedomí, že momentálne si budujete úspešný štart i základ aj do ďalšieho roku presne podľa úslovia – usilovným šťastie praje. Lenivým či pohodlným Škorpiónom menej. Hviezdy požehnávajú tým Škorpiónom, ktorí idú jasne vo svojom prúde a pracujú na svojom úspechu. Často počúvam otázku, aké je to ísť vo svojom prúde? Etikoterapia hovorí, že ak niečo robím, robím to tak, že nič vo mne ani mimo mňa proti tomu nenamieta. Pridám ešte ženský pohľad – keď vo svojom vnútri cítime spokojnosť, súhlas, radosť, keď v  tele „poletujú motýliky šťastia“ len tak bez vonkajšej príčiny. Hovorím síce bez vonkajšej príčiny, ale za takýmto stavom je vedomá práca na sebe. Možno aj tá vonkajšia. Nov 11.8. v Levovi v objatí Slnka, Luny a Merkúra má znovu nasmerované na úspech. Tešiť sa môžu najmä tí, ktorí akýmkoľvek spôsobom pracujú so slovom. Keďže ide o nov s kráľovskou silou Leva, možno rozbiehať nové projekty či rozširovať podnikanie. Ak vo vás nejaký projekt len drieme, skúste ho na nov v predstavách rozbehnúť. Získa životaschopnú silu, ktorá vás môže v realite výrazne podporiť. Ak ste mocný Škorpión (ste slnečné znamenie Škorpióna, alebo máte ascendent v Škorpiónovi, alebo máte výrazne postavené Pluto v horoskope), určite cítite škorpiónske manipulatívne schopnosti. V tom prípade pozorujte, či a ako ste arogantní, pohŕdaví. Jednoducho - nepríjemné horenosy. Možno vám to dáva najavo aj okolie. Nebúrte sa, pozrite do seba.  Spoľahnite sa na spln 26.8. v Rybách, že vám klepne po prstoch, ak budete chcieť ísť nesprávnym smerom. Bude to láskavé klepnutie, aby ste rástli do pravdy. Augustový ďakovníček: Som vďačný za šťastný a úspešný život.

Strelec. Čas prázdnin a dovoleniek je pre Strelcov to pravé orechové. Sú totiž vo svojom koreni optimistickí cestovatelia nielen po domovine, ale po celom svete. Ak predsa len príliš necestujú, zvyčajne majú niekoho blízkeho v zahraničí alebo pracujú smerom do cudziny. Ak ani jedno, ani druhú, určite niečo na vás, Strelci, v tomto smere ešte len čaká. Strelecká energia pohybu sa nedá len tak učičíkať. V istej časti života sa vždy prejaví. Prečo nie teraz?  Užívajte v tomto smere najmä prvú polovicu augusta. Možno sa viac otvorte a uvoľnite aj komunikácii v cudzom jazyku. Najmä starší Strelci si vytvárajú komunikačné zábrany. Dôverujte, že ste zdatní i v cudzojazyčnom dorozumievaní. Apropo, dôvera a vnútorná rovnováha budú dôležité najmä v dňoch okolo novu a v čase novu 11.8. v Levovi. Tri planéty pošteklia Strelca v Škorpiónovi a nemusí to byť príjemné poštuchnutie tu dolu na Zemi. Môžu aktivovať nespokojnosť vo vás. Jedným dychom však dodávam, ak ste nastavení na dôveru a prijatie, ich poštuchnutie ani nebudete cítiť. Ak si však v sebe nesiete nespokojnosť, zlosť, krivdu či akúkoľvek negatívnu emóciu, v nove sa môže výrazne aktivovať a stať sa lavínou, ktorá ničí. Platí to najmä pre Strelcov, ostatné znamenia nemusia byť do tohto diania zapojené.  Spln 26.8. v Rybách je príležitosťou napojiť sa viac na svoju intuíciu, aktivovať tzv. tretie oko. Pošepkám – využite jeho silu najmä na pohľady do vlastného vnútra. Dve oči totiž patria vonkajšiemu svetu, tretie vnútornému. Dvoma očami skontrolujte svoju postavu, oblečenie, vyžarovanie, tretím svoje pocity a múdrosť darovanú predkami. Keďže Strelec sa rád predvádza, buďte zodpovednými Strelcami a svoje rady nerozdávajte bez vyžiadania. Augustový ďakovníček: Som vďačný za to, že dôverujem.

Kozorožec. Skúsite v lete nezvyčajné kúsky? Pre ostatných niečo také, čo napíšem teraz, môže byť prirodzeným správaním, Kozorožec sa môže krútiť ako had. Utraťte pár drobných len tak pre seba. Dokážete si niečo pekné kúpiť? Dokážete milou drobnosťou obdarovať svojich blízkych? Otvára sa vám nožík vo vrecku? Práve preto by ste mali prekročiť svoj tieň a správať sa štedro. Ide o to, aby ste uvoľnili v sebe napätie z toho, že strácate, keď dávate. Asi ste veľakrát počuli, že opak je pravdou, no vy si svoje pevne držíte. Môžete, len si uvedomte, že vytvárate týmto správaním v sebe napätie, a to sa ľahko môže prejaviť v chorobe či úraze. Ale aj nemusí momentálne. Telo si informácie o našom správaní ukladá do svojej databázy a keď príde jeho čas, bilancuje. Potom je ťažké plakať nad rozliatym mliekom, preto je dôležité využiť letný voľný čas na uvoľnenie tela i mysle. Nemusíte neustále všetko kontrolovať. Ak ste žena, prenechajte kontrolu mužovi. Ak totiž žena všetko doma kontroluje, oslabuje svojho muža a on jej potom nevie dať úctu a lásku. Leto by však malo byť o spojení, láske, radosti, tak hurá do toho. Šťavnaté leto ponúka svoje dary. Užívajte. Ak ste zadaný Kozorožec, venujte pozornosť a čas aj svojmu partnerovi a deťom. Môže sa totiž objaviť pokušenie mimo partnerského vzťahu. Ak ste bez partnera, otvorte sa možnostiam na vzťah.  Nov 11.8. v Levovi vám môže nahrávať, chce to však uvoľnenie a dôveru. Kozorožec miluje sex, tak nech je to krásne mystické milovanie s bytosťou, ktorá je kozorožiemu srdiečku veľmi blízka. Spln 26.8. v Rybách je o emóciách, intuícii a snívaných snoch. Tých nočných. Skúste sa aj im otvoriť. Vždy hovoria o vás samých, nie o iných. Možno máte schopnosť ísť do lucidného snenia. Skúsite? Augustový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem milovanie povýšiť na najvyšší dar.

Vodnár. Je čas nabehnúť v dôvere na pozitívne myslenie. Viem, že máte k nemu blízko, len občas je zafarbené zľahčovaním. Teraz je však čas pozerať na svet a seba v ňom tým správnym pohľadom. Ktorý to je? Napríklad cez prijímanie všetkých životných situácií budovať v sebe dôveru a pokoj. Ono sa totiž môžu práve v lete otvoriť akoby rozpory v práci či osobnom živote. Leto znamená uvoľnenie a v uvoľnení prichádza to, čo treba riešiť, to, čo ste doteraz nechceli riešiť. Potom sa vám môže zdať, že celý svet sa rúca, nič nestačíte ukončiť, nemáte pevný bod pod nohami. Skúste sa ukotviť v realite už začiatkom mesiaca. Môže vás podporiť aj práca so zemou, chodenie naboso... akýkoľvek dotyk so Zemou sa ráta. Určite vám to pomôže aj v dňoch okolo novu i splnu. Nov 11.8. v Levovi prináša znovu nové impulzy v práci. Ak máte zámer vniesť do zamestnania nový vietor, je čas na nové projekty, plány, možno aj na nových spolupracovníkov. Ak ste zamestnávateľ, sľúbte iba to, čo reálne môžete splniť. Ak ste zamestnanec, hovorte o svojich reálnych kvalitách. Spln 26.8. v Rybách je najmä o intuícií. Počúvanie intuície je schopnosť, ktorú môžete svoje telo naučiť. Existuje množstvo techník, ktoré môžu aktivovať tzv. tretie oko, energetické centrum, kde sídli intuícia, vnútorná múdrosť. Nie je to však nič, čo treba obracať do vonkajšieho sveta. Je to vaša odpoveď, vaše autentické spoznávanie seba samého, vaše individuálne odpovede. Skúste silu vnútorných inšpirácií vnímať najmä v prvej polovici mesiaca. Okrem toho augustový spln s podporou ostatných planét vám posvieti aj do rodinných vzťahov. Venujte láskavú pozornosť svojim blízkym, na budúci mesiac akoby ste našli v pokoji a hojnosti. Augustový ďakovníček: Som vďačný za to, že poznám svoju hodnotu.

Ryby. Je čas nabehnúť v dôvere na správne myslenie. Správne pozitívne, nie nasadzovať si ružové okuliare. Typické Ryby majú totiž niekoľko špeciálnych „daností“. Jednou z nich je i to, že si rady pamätajú každú krivdu (podľa nich). Potom ju rozoberajú v sebe dlho-predlho. Tým zastavujú prúdenie a len tak pošepkám, že voda, ktorá neprúdi, smrdí. Ubližujú najmä sebe a pocitom krivdy oslabujú i svoje zdravie. Ako z toho vyjsť? Ísť ku koreňu pocitu krivdy, uvedomiť si, aký strach stojí za krivdou a ukončiť ho. Niekedy to ide ľahšie, niekedy je to náročnejší proces, ktorý môže skončiť v ďalšej rybej špecialitke. Ide o závislosť. Ryba si ju vie vytvoriť rýchlo najmä vtedy, keď sa dostáva do náročnejšej situácie. Potom môže ísť o závislosť na káve, alkohole, drogách, inej osobe, ale aj o závislosť na smútku, rozčuľovaní sa, sebadeštrukčnom programe... Tieto posledné závislosti vedia byť krásne maskované. Napríklad závislosť na smútku sa schová za trápenie sa za deti, partnera či inú osobu, alebo sa Ryba bude vracať v slovách i v mysli k nejakej nešťastnej udalosti zo svojho, ale aj iného žitia. Tak sa vie dokonale utápať v žiali a smútku. Leto vám však žehná. Pomôžte mu i tým, že budete posilňovať svoje zdravie a v dňoch okolo novu a v nove 11.8. v Levovi i svoju tvorivosť. Otvárajú sa vám mnohé možnosti, Jupiter, planéta šťastia, vám hrá do karát. Spln bude 26.8. vo vašom vlastnom znamení a bude o ukončovaní toho, čo vám už neslúži k dobru. Niekedy sú tieto ukončenia bolestivé, ak sa nechceme pustiť, ak visíme na niečom, čo nám dávno neprospieva. Niekedy sú radostné, ak sme pochopili a ideme v prúde svojej duše a plníme si úlohy, ktoré sme si na tento svet priniesli. Samozrejme, tie spoznáme najlepšie pri rozbore osobného horoskopu. Augustový ďakovníček: Som vďačný za to, že viem radosť do života vpúšťať.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?