Septembrová prechádzka dvanástimi znameniami zverokruhu

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 31.8.2018 o 22:06 | Karma článku: 10,04 | Prečítané:  14637x

Príroda v jeseni púšťa všetko, čo dozrelo, doznelo. všetko, čo ukončilo svoju púť. Je čas upratovania, čas čistenia, čas oddychu pred ďalším nádychom do plnosti života. Kolobeh sa končí i začína...

Baran. Leto rozbehlo veľa vecí naraz. Ak ste zareagovali, idete v prúde aktivít ďalej. Ak ste nezareagovali, možno cítite v sebe pnutia či nespokojnosť. Zmeniť to môžete len vy. O nespokojnosti a vnútornom pnutí sme už hovorili v tom zmysle, že aj ich malý náznak môže predpovedať budúcu veľkú lavínu, preto je dôležité ich zachytiť v zárodku a riešiť. Vyriešenie sa odzrkadlí vo vnútornej pohode. Momentálne sa oplatí byť bdelým Baranom a čokoľvek by vás chcelo zvonku rozhodiť, naštvať, vyhodiť z pokoja, pozrite sa do seba, do čoho nevyriešeného vo vás okolie pichlo. Hnevom, agresivitou... reagujeme vtedy, keď máme v sebe boľavé miesta. September pošepkáva, aby sme venovali pozornosť svojmu zdraviu. Má na to minimálne dva dôvody. Prvým je informácia, že v septembri sú najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Druhým je nov 9.9. v Panne, ktorá má celkovo zdravie v „merku“. Tak trochu teraz tretím dôvodom je vaša vládnuca planéta Mars. Ak jej energiu využívate s rozvahou a odvážne, otvárate si dvere do nových silných projektov. Ak bojovne, agresívne otvárate deštrukčne programy, najmä sebadeštrukčné. Tie sa môžu prejaviť i na zdraví. Všetko so všetkým súvisí, a tak môžete vidieť v pannenskom nove viac ako len nov. Je to zaujímavé koleso súvislostí, jeho plynulé a zdravé kotúľanie životom však máte v rukách vy. Jeseň začína 23.9. a tento deň alebo deň pred ním je vhodný na vnútorné stíšenie a vyjadrenie vďaky za leto so všetkými možnosťami. Stíšenie môže byť i fyzicky dynamické, napríklad v chôdzi.  Najdôležitejší spln vás čaká 25.9. v Baranovi, vo vašom vlastnom znamení. Otvára sa veľa nových príležitostí, pokračuje čas na prehodnotenie vzťahov a už možno viete, za ktoré poďakovať a ukončiť ich, alebo ktoré s vďakou podporiť. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za možnosť rozvíjať láskavé vzťahy.

Býk. Nov 9.9. v Panne našepkáva, aby sme venovali pozornosť svojmu zdraviu. Samozrejme, môžeme sa naň pripraviť minimálne od začiatku mesiaca, lepšie skôr predtým, najlepšie celý svoj vedomý život. V septembri sú podľa tradičnej čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Ak im „pomôžeme“ aj svojím myslením, hovorením či konaním, oslabujeme sami seba. Najmä cez negatívne myšlienky (sú to napríklad myšlienky hnevu, závisti, žiarlivosti...) a ním podobné slová, či činy cez ignoráciu, hádky, krik, rozčuľovanie... Slezina i pankreas veľmi citlivo reagujú práve na stres, takže tradičné býčie uzemnenie a dostatok pokoja v sebe i okolo seba má v septembri hlboké opodstatnenie. Ak sa rozhodujete pre jesennú dovolenku, plánujte ju tak, aby ste ani pred ňou, ani po nej nemuseli byť v časovom či inom pracovnom strese. Ak to nedokážeme, dovolenka nemá príliš význam. Jej oddychový čas prekryjeme zvýšeným stresom pred i po.  Jeseň začína 23.9. a príroda upratuje, necháva mrieť to, čo odumrieť má. My môžeme s vďakou ukončiť to, čo nás už oslabuje a vyčistiť si najmä vzťahy v rodine. Pod čistením rozumiem upratať si vo svojich postojoch a napojiť sa na porozumenie a lásku, nie meniť partnerov a poslať deti do sveta, či zavrieť ich do detskej izby.  Spln bude 25.9. v Baranovi, a to, čo ste rozbehli už od začiatku mesiaca ohľadom zdravia, pokračuje. Ak ste sa naučili spracovať negatívne emócie, zbierate plody v podobe vnútorného pokoja. Ak nie, môže sa objaviť vnútorné napätie a nejakým spôsobom môže zareagovať práve slezina či pankreas. Keďže baraní spln je i o hlave, odporúčam etikoterapeutickú radu – menej premýšľaj, viac ži. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za možnosť žiť v pokoji a láske.

Blíženci. Každej časti ľudského tela prislúcha jedno znamenie zverokruhu. Ruky a Blíženci patria spolu, a tak blíženecké energie sú objímajúce, spájajúce sa, dotykové cez fyzické telo i cez myslenie a hovorenie. Samozrejme, hovorím o kladom napojení Blížencov. Záporne sa môže prejaviť inak, napríklad aj dusivým objatím. September je najmä o zdraví, hovorí o ňom i nov 9.9. v Panne, a tak využijeme kladné pôsobenie a podporíme imunitný systém. V tomto mesiaci totiž sú podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina. Ako ich posilniť? Napríklad aj tak, že budeme rešpektovať ich aktívnu a pasívnu fázu. Pankreas a slezina majú aktívnu od 9. do 11. hodiny dopoludnia. Len vtedy je vhodný čas na maškrtenie, ak sa ho nevieme vzdať. Sladké ovocie i kúsok čokolády v tomto čase podporia najmä duševnú činnosť. Fyzické aktivity možno odložiť na neskôr. Podčiarkujem slovíčko rešpektovať, ktoré som napísala vyššie. Rešpektovať svoje pocity, ale rešpektovať aj hodnoty iných. Medzi ne napríklad patrí i to, že nie každý sa rád objíma, nie každý má rád blízke blíženecké dotyky. Počas novu je vaša vládnuca planéta Merkur tiež v znamení Panny. Jeho odkaz pre vás? Jasná a čistá komunikácia so všetkými. Ako to máte s komunikáciou v rodine? Ako to máte s komunikáciou v priateľských vzťahoch? Viete s nimi komunikovať láskavo, s rešpektom a pochopením? Aj o tom je vaše zdravie. Láskavé vzťahy = zdravie. Skúste si posvietiť v tomto období na svoju komunikáciu. Tí, čo majú niečo do činenia s obchodom, obchodovaním, tak aj na komunikáciu v obchodných vzťahov. Buďte pozorným pozorovateľom SVOJEJ komunikácie, objavíte veľa o sebe. Spln 25.9. v Baranovi je aj o odvahe ísť novým smerom, do nových vecí a možno aj o vystúpení z komfortnej zóny. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za všetky láskavé vzťahy.

Rak. Vraj Raci sú náladoví... Môže to byť jedna z ich menej príjemných stránok najmä vtedy, keď cítia zjavné alebo skryté ohrozenie domova. Mám bohaté skúsenosti s mnohými Rakmi, že vedia vyrovnávať vzťahy a disponujú tendenciou usporiadať všetko tak, aby sa cítili „doma“ vo svojom domove i vo vlastnom vnútri. Cítiť sa doma je niekedy taká silná túžba, že radšej opustia domov, kde sa narodili a v ktorom sa necítia doma, a idú za svojou predstavou domova. Ak patríte do tejto kategórie, zvážte, či odchod z domova je pre vás útekom alebo novou výzvou. Práve nov 9.9. v Panne môže veľmi jemne pichnúť do skrytých nespokojností a rozvíriť ich vnútornú hladinu. Možno je momentálne čas nerozhodovať sa v zásadných veciach, neuzatvárať dohody, zmluvy. Radšej investujte svoj čas i energiu do vzdelávania, rozširovania svojich obzorov a do svojho zdravia. V septembri sú totiž podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Pankreas a slezina majú svoju aktívnu fázu od 9. do 11. hodiny dopoludnia. To je čas na duševnú činnosť, učenie, knihu, pohodu, nie na väčšie fyzické výkony. Možno jesenná dovolenka by bodla. Pokojne aj doma, hlavne bez stresu a nervov. Jeseň začína 23.9. a tiež môže byť časom stíšenia, pokoja. Niekto pod stíšením rozumie klasickú meditáciu, pre niekoho je meditáciou dynamická chôdza. Vyberte si podľa svojho nastavenia. Spln 25.9. v Baranovi je pre vás aj o pracovných vzťahoch a o odvahe pozrieť sa do očí autoritám. Je to odvaha rovnocenného partnera. Ak sa totiž pred autoritou krčíme, staviame sa do pozície obete. Ak vieme s rešpektom a rovnocenne konať, sami si otvárame ďalšie možnosti, v neposlednom rade sme prínosom pre partnera i spoločné dielo. Krásna veta mi tu pasuje – rastieme spolu. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za domov v sebe.

Lev. Úspešný august za vami, nastáva čas zberu. Presne ako v prírode. Ak ste využili a pochopili šance svojho najsilnejšieho mesiaca, cítite prílev hojnosti v mnohých oblastiach. Hojnosť však nie je len o materiálne...  Moja učiteľka astrológie hovorí – pripraveným šťastie praje. Na čo sa potrebujú Levi pripraviť v septembri?  Na svoje dobré zdravie. September je totiž najmä o zdraví. Hovorí o ňom i nov 9.9. v Panne, a tak využijeme kladné pôsobenie a podporíme imunitný systém. V tomto mesiaci totiž sú podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina. Ako ich posilniť? Napríklad aj tak, že budeme rešpektovať ich aktívnu a pasívnu fázu. Pankreas a slezina majú aktívnu od 9. do 11. hodiny dopoludnia, pasívnu v noci od 21. do 23.hodiny. Aktívna je vhodná najmä na duševnú činnosť, pasívna na relax či meditáciu. V pasívnej je dobré vynechať všetky „civilizačné neresti“, ako sú prejedanie, sladkosti, alkohol... Totiž ani kráľ Lev či kráľovná Levica, ak majú tendenciu priberať, by neboli ušetrení ukladania tukov do zásoby. Z etikoterapeutického hľadiska sa však za obezitou skrýva hlbší problém. Nov vám prináša ešte ďalšiu tému a tou je stabilný a bezpečný domov. Ak ste levím mužom, máte možnosť vybudovať, zlepšiť, dostavať dom, domov. Ak ste levou ženou, máte možnosť svoj domov vyživovať láskou a využiť jej čarovnú moc pre prospech rodiny. Jeseň začína 23.9. – pre vás to môže byť aj vykročenie zo zabehaného domáceho stereotypu a urobiť niečo pre seba a svoj relax. Spln 25.9. v Baranovi spojí dve ohnivé energie: vašu a baraniu. Môže to byť odvážny krok vpred, otvorenie sa novým smerom, ale aj zdvihnutý prst – buď bdelým, pozorným Levom, bdelou, pozornou Levicou. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za svoje zdravie.

Panna. Najdôležitejší mesiac celého roku je pred vami. Zbierame úrodu v prírode i v osobnom a pracovnom živote. Panny zvlášť. A nie je to len o zbere, ale i nových šanciach, pretože vám požehnáva  9.9. nov vo vašom vlastnom znamení, v Panne. Navyše, v Panne sa nachádza aj Merkur, planéta komunikácie a obchodu. Tušíte, čo to znamená? Vyzdvihnem dve podľa mňa podstatné veci z tohto spojenia. Po prvé: transparentné obchodovanie a jasnú komunikáciu. Po druhé: čas na vlastnú prezentáciu, reklamu, zviditeľňovanie sa. Samozrejme, nov je aj o zdraví, znovu zopakujem – pre Pannu zvlášť. V tomto mesiaci sú podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina. Oba orgány veľmi citlivo reagujú  na stres, nervozitu, zlosť... Máte s tým skúsenosť? Tak potom viete, že cestou k zdraviu je pokoj v duši a zvládnuté negatívne emócie. Ak sa rozhodujete pre jesennú dovolenku, plánujte ju tak, aby ste ani pred ňou, ani po nej nemuseli byť v časovom či inom pracovnom strese. Ak to nedokážeme, dovolenka nemá príliš význam. Jej oddychový čas prekryjeme zvýšeným stresom pred i po. Možno by bolo dobré namiesto dovolenky zorganizovať rodinné stretnutia. Panny totiž už dlhšie majú „rozohranú partiu“ so svojimi príbuznými. Potrebujú popracovať na kvalite vzťahov nielen so svojím partnerom a deťmi, ale i usporiadať si vzťahy so súrodencami. Súrodencov si do životov nevyberáme, no vzťahy s nimi sú lakmusovým papierikom, ako zvládame a chápeme život. Spln 25.9. v Baranovi pokračuje v téme partnerstva. Spokojný vzťah sa môže prejaviť vo zvýšenej kvalite sexuálneho života, nespokojný v problémoch v sexe. Sme totiž fyzické bytosti, tak aj na fyzickom tele prichádzajú dôsledky našich vzťahov. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za svoj pokoj.   

Váhy. Ste na šťastnej vlny, augustový spln však mohol zabrnkať najmä na pracovné vzťahy. V akom zmysle, už asi viete. Ak idete v prúde, buď ste pracovne postúpili, alebo sa materiálna hojnosť začala sypať a vzťahy na pracovisku sa výrazne polepšili. Ak vytvárate myšlienkami, slovami alebo konaním akékoľvek bloky v prúdení, žiaden strach, je čas na zmeny a príležitosť na rast. Strach zvyšuje stres a napätie, tie však septembru nesvedčia. V septembri sú totiž podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Stres oslabuje práve pankreas a slezinu, ktoré majú svoju aktívnu fázu od 9. do 11. hodiny dopoludnia. To je čas na duševnú činnosť, možno štúdium literatúry o zdraví, zdravom životnom štýle a zdravom stravovaní, ak ste Váhou, ktorá to so svojou hmotnosťou prehnala. Okrem toho nov 9.9. je v Panne a Panna má znovu zaostrené na zdravie. Venuša, vaša vládnuca planéta, sa nachádza v Škorpiónovi, a to je čas nielen na romantický a kvalitný sex, ale aj na láskavú pozornosť pohlavným orgánom. Podotýkam – vernosť, aj tá fyzická, je zdravie podporujúca vlastnosť. Spln 25.9. v Baranovi môže rozdúchať oheň. Jeho kladný žiar podporí vášeň vo vzťahoch i vášeň, s ktorou pristupujete ku každej svojej činnosti. Na druhej strane tento oheň môže zaslepiť a vy nerozoznáte hneď a naplno riziká vašich krokov. Možno je čas na spomalenie, rovnováhu medzi aktivitami a pokojom, čas na jesennú dovolenku alebo ostať v pozícii pozorovateľa a závažnejšie rozhodnutia presunúť na vhodnejší čas. Tu však hneď podotýkam, že viac a konkrétnejšie v tomto smere napovie osobný horoskop.   Septembrový ďakovníček: Ďakujem za rozvahu.

Škorpión. Presne v súlade s prírodou môže byť aj pre Škorpióna jesenný čas časom zbierania plodov. Podmienka? Vaša predchádzajúca aktivita a občas aj odvaha vystúpiť z komfortnej zóny pohodlia či lenivosti. Pritom sa vôbec  nepotrebujete pohnúť z pohodlnej pohovky, len zapnúť um, prípadne aj počítač, pripraviť si nové plány, projekty, zámery a dať o sebe svetu vedieť. Najmä vtedy, ak podnikáte a ku svojej činnosti potrebujete široké masy ľudí. Začnite (alebo pokračujte) v transparentnom obchodovaní,  jasnej komunikácii a vytvorte si čas i na zviditeľňovanie sa. Ste na úspešnej vlne, dajte o sebe vedieť. Pluto, vaša vládnuca planéta, sa v čase novu, ktorý je 9.9. v Panne, priaznivo spojila so Slnkom a Lunou, a tak vy môžete staviť na vyrovnané konanie svojho vnútorného muža i svojej vnútornej ženy. Toto harmonické spojenie sa môže kladne prejaviť aj v chápaní a konaní v mužsko-ženskom svete, podporiť priateľské či partnerské vzťahy.  Pozor však na škorpiónske manipulácie a aroganciu, to by mohli byť bloky na ceste úspechov. Tento nov je aj o zdraví, zdravom životnom štýle a správnom stravovaní. V septembri sú totiž podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Stres oslabuje práve pankreas a slezinu, ktoré majú svoju aktívnu fázu od 9. do 11. hodiny dopoludnia. To je čas na duševnú činnosť, štúdium, prednášky. Pasívna fáza oboch orgánov je od 21. do 23. hodiny, a to je čas na relax, prípadne meditácie či stíšenie, ktoré môžu priniesť mnoho odpovedí. Presne o tom som písala vyššie, keď som hovorila o aktivitách v pokoji. Spln 25.9. v Baranovi prináša oheň, ktorý môže podporiť odvahu alebo so škorpiónskym žihadlom páliť. Najmä vzťahy. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za schopnosť komunikovať so svetom.

Strelec. Žeby jeseň pristrihla krídelká Strelcom? Možno tie cestovateľské, pretože aj pre nich platí, že jeseň je časom zbierania plodov a časom novej výsadby pre budúci rok. Tak je to presné! Čo Strelci momentálne sadia, to budú žať. Možno veľmi skoro, určite aj na budúci rok. V podstate majú možnosť sadiť kvalitu, tým pádom kvalita vyrastie – Strelci sú totiž stále na úspešnej vlne. Podmienka? Nesedieť na zadku, ochota vystúpiť z komfortnej zóny a nabrať nový smer. Hviezdy momentálne žehnajú akčným Strelcom. Nov 9.9. v Panne od nich chce poriadok a systém v pracovných veciach, rovnováhu medzi prácou a rodinou, ukončovanie tých koreňových vzorcov, ktoré neslúžia na rast. Čo sú koreňové vzorce? Nastavenia (často bolesti a zranenia z hlbokej osobnej minulosti), ktoré sa aktivujú do šiestich rokov dieťaťa a potom sa buď rozuzlujú alebo zapletajú. Je čas ich rozpliesť, porozumieť a ukončiť. Rovnako ako jeseň necháva mrieť všetko staré nefunkčné, treba i Strelcom nechať z ich života odísť s vďakou všetko staré a nefunkčne. Týka sa to i starých, nefunkčných vecí v domácnosti, oblečenia a všetkého, čo ste nechávali na horšie časy s tým, veď sa to zíde. Žiadne horšie časy neplánujte. Ak plánujete, veľká pravdepodobnosť, že prídu. Ak veríte v bohatú budúcnosť, veď Strelec je optimista, krásna budúcnosť príde. Tento nov je aj o zdraví, zdravom životnom štýle a správnom stravovaní. V septembri sú totiž podľa čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Pre vás je preto dôležité ostať v pokoji a čo najviac eliminovať stres, ktorý oslabuje práve pankreas a slezinu.   Spln 25.9. v Baranovi môže niektoré aktivity spomaliť, ubrať sily, ale je to len dočasné. Je to čas na oddych a nádych do ďalších priaznivých dní. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za priazeň osudu.

Kozorožec. Je čas bilancie predchádzajúcich aktivít, čas zbierania plodov práce na sebe samom i reálneho zamestnania s otázkou – som spokojný s tým, čo robím? Momentálne sa pre vás otvára viac možností veci meniť. Možno je čas určiť si priority. Stojí mi za to robiť niečo, s čím som nespokojný? Nespokojný Kozorožec v práci potom prenáša nepokoj i domov. Stojí to zato? Zvážte hneď na začiatku mesiaca a ak sa rozhodujete pre zmenu, nov 9.9. v Panne vás podporí. Zmeny sa môžu týkať nielen práce, ale v súvislosti s ňou aj rodiny a zdravia. Tri oblasti, ktoré ruka v ruke idú spolu a na ich kvalitu má výrazný vplyv váš vzťah k vlastným rodičom. Často hovorím, že vzťah k biologickým rodičom je kľúčovým pre náš partnerský život, prácu a zdravie. Pre vás táto veta platí naplno. Rešpekt, úcta a láska k rodičom = šťastný partnerský i pracovný život. V jeseni treba venovať pozornosť i zdraviu minimálne z dvoch dôvodov. Prvým je informácia, že v septembri sú najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Druhým je práve panenský nov, ktorý má celkovo zdravie, zdravý životný štýl aj správne stravovanie v „merku“. Jeseň začína 23.9. a to je tiež čas na podporu zdravia cez harmonizáciu svojej vnútornej ženy a svojho vnútorného muža. Či sme mužom, či ženou, naše vnútorné mužsko-ženské polarity by mali byť v rovnováhe. Potom aj život okolo nás nám dáva cez pokojne a nekonfliktné vzťahy odpoveď, ako sme na tom vo svojom vnútri. Kozorožec, ktorý potrebuje mať pocit istoty, by sa čo najviac mal dotýkať zeme cez bosé nohy alebo prácou v záhrade, na poli, v kvetináči. Spln 25.9. v Baranovi Kozorožcom odpovie, ako dokázali harmonizovať svoje vnútro a získať pocit istoty a bezpečia. Lakmusovým papierikom bude ich pokoj – nepokoj.  Septembrový ďakovníček: Ďakujem za možnosť vidieť.

Vodnár. Aj slobodomyseľný a originálny Vodnár bude zbierať v jeseni plody svojej práce. Jeho koleso šťastia sa možno točí rýchlejšie ako ostatným znameniam, raz je hore, raz dolu, do stredu sa mu ťažšie dostáva. Preto je jeho život plný zmien, zvratov, pohybu, pestrofarebnosti. Jeseň však prinesie Vodnárom  trochu pokoja, využite ho na bilanciu i nádych do ďalšieho aktívneho obdobia. Čo takto jesenná dovolenka? Vyriešili by ste ňou niekoľko veci naraz. Jednak si užili pokoj, jednak naštartovali do zdravia, jednak otvorili v pokoji dvere ďalším možnostiam. Pozor však, aj dovolenka by mala byť bez stresu pred i po nej. Inak má menšiu cenu, stres totiž prekryje dovolenkový efekt. Momentálne stres by nemal byť na programe pri žiadnom znamení zverokruhu. Ani u vás. Po prvé – v hre je nov 9.9. v Panne, ktorá má prioritu zdravie. Po druhé - v septembri sú podľa tradičnej čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Viete, čo oslabuje tieto dva orgány? Stres. A znovu sme v kolese raz hore, raz dole. Chce to zmenu toho, čo nefunguje, čo vás nepodporuje, čo vás oslabuje. Chce to nový plán, nový zámer. Jasný, bez zahmlievania. Nov vám tieto dvere otvára. Ako ste na tom s vernosťou partnerovi, partnerke?  S vernosťou k sebe samému? Kedy opúšťate? Kedy ste opustený? Je za nevernosťou útek? Je za ňou strach z opustenia, zlyhania či odmietnutia? Odpovede vás môžu viesť k hlbšiemu spoznávaniu seba samého, k správnemu rozhodovaniu sa. Spln 25.9. v Baranovi môže byť silne nepokojný a akčný. Možno sa dopredu nastaviť do pozície pozorovateľa a v dňoch okolo splnu i v samotnom splne ostať v pokoji. Vyplatí sa. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za pokoj v duši.

Ryby. Vhodná pozícia pre Ryby v septembri je pozícia pozorovateľa. Aspoň na začiatku mesiaca. Čo život prinesie, pozrieť, vyhodnotiť, zapísať a nechať život bežať ďalej. V dňoch okolo novu a v nove 9.9. v Panne možno poznané zúročiť a skvalitniť najmä svoje vzťahy. Je pravdepodobné, že budete cítiť snahu niečo ukončiť. Je to v poriadku. Leto už naznačilo, že nefunkčnosť sa nenosí, jeseň zbiera plody. Niečo končí, niečo nové začína. Čokoľvek však ukončujete, robte tak láskavo a s vďakou. Tým si otvoríte dvere k hojnosti na všetkých úrovniach. Pozor však, aby láskavosť a vďaka neboli len na povrchu, len na perách. Vďačnosť bez očakávaní a nezištnosť sú tie správne postoje. Nie je čas ani na veľké rozhodnutia a rýchle kroky. Nechajte život plynúť. Pozícia pozorovateľa to znova istí. V momentálnych rozhodnutia môže byť pravdepodobne veľa nepresností, nejasností a v konečnom dôsledku straty. Na druhej strane aj straty môžu byť úspechom, môžu byť platbou za školné, keď sa niečo dôležité naučíme. V septembri sú podľa tradičnej čínskej medicíny najviac oslabené pankreas a slezina, tým pádom aj imunitný systém. Ten je oslabovaný okrem iného i stresom. Využite však 23.9., keď začína jeseň, a doprajte si osobné stíšenie. Pre niekoho to môže byť meditácia v tichom prostredí, pre iného prechádzka lesom či pobyt pri vode. Alebo jesenná dovolenka môže začať? Možno mi chcete povedať, že na ňu nemáte. Ak však cítite nedostatok, nedostatok priťahujete. Bohatým sa môžeme cítiť aj s centom vo vrecku. Záleží od nášho nastavenia a životaschopnosti. Keďže spln 25.9. je v ohnivom Baranovi, rozhýbe aj tému financií a schopnosť Rýb nájsť cestu k hojnosti. V tom prípade však Ryba potrebuje byť akčnou Rybou a možnosti prídu. Septembrový ďakovníček: Ďakujem za nové možnosti.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Mistrík odstúpil z prezidentského súboja, podporil Čaputovú

Mistríkovo rozhodnutie ocenil aj prezident Kiska a tiež podporil Čaputovú.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Toto by Čaputová nemala zahodiť

Po dvadsiatich rokoch môže prvé kolo vyhrať blok mimo Smeru a HZDS.

AUTO

Prichádza malé SUV Škoda Kamiq. Aké sú naše prvé dojmy?

Zaboduje priestorom aj bohatou výbavou.


Už ste čítali?