Decembrová prechádzka dvanástimi znameniami

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 2.12.2018 o 11:34 | Karma článku: 3,43 | Prečítané:  1368x

Prechádzky dvanástimi znameniami decembrom uzatvárame, ale každé znamenie pokračuje aj v budúcom roku v mnohých témach, ktoré sa tohto roku otvorili,  Už som sa prešla rokom 2019 :-) Prajem šťastné predsviatočné i sviatočné dni.

Baran. V novembri vás nová téma trochu podpichla, v decembri sa otvára a v novom roku naplno zaznie. Čo? Cestovanie, pohyb, zahraničie, vzťahy s cudzinou, ktoré na začiatku mesiaca, konkrétne 7.12., výrazne podporí nov v Strelcovi. Strelec je ohnivé znamenie, svojím ohňom podporí ohnivého Barana, a tak oheň – energia – sila rozhýbu váš svet smerom k cudzine alebo k neprebádaným oblastiam života. Tu sa môžu spojiť s vašimi túžbami, a tak to môže byť nielen reálne cestovanie, ale aj „cestovanie“ za múdrosťou či krásou. Život má pre nás v každej chvíli nachystané špecifické situácie, aby nás podporil v raste. Ako my ich prijímame a čo s nimi urobíme, je výsostne na nás. Neobstoja výhovorky – je kríza, sú nepriaznivé vesmírne energie, mám makového či orechového partnera, nevydarené deti... Rýchla stopka! Vždy máme veľa možností, a aj keď príde náročnejšia situácia, prvou našou schopnosťou by malo byť prijatie. Uvoľniť sa a prijať situáciu takú, aká je. Potom nádych a výdych, a podľa zváženia ostať v pozícii pozorovateľa, alebo ísť do akcie. Typickému Baranovi by som odporúčala urobiť ešte niekoľko nádychov a výdychov a potom konať. Nov prináša Baranom ešte ďalšiu možnosť. Vaša vládnúca planéta Mars bude v Rybách s napojením na Neptúna. Čo to znamená? Intuícia ako hrom. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Poďakujme životu a dovoľme naplno prežiariť svojím vnútorným svetlo svoje domov. Reálne i tie v našich srdciach. Vianoce nás nájdu pripravených bez ohľadu na to, či máme napečených päťdesiat druhov koláčov a stopäťdesiat fľašiek likérikov.     Decembrový ďakovníček: Ďakujem za múdru silu svojej intuície.

Býk. Nádych, výdych, uvoľniť sa, nádych, výdych a šups do pozície pozorovateľa. Prichádzajú totiž dni, ktoré prinášajú pohyb, akcie, tlak na rýchle rozhodovanie, chaos a určitý nepokoj. Paradoxne. Prichádzajú Vianoce, ale dni pred nimi v našom ľudskom svete prinášajú extrémny pohyb, čo práve Býk veľmi nemusí. Decembrovému pohybu dá silný impulz aj nov 7.12. v Strelcovi. Pokojne jeho energiu môžete nasmerovať k vianočnému darčeku – napíšte Ježiškovi, že chcete v lete cestovať. Či cestovať cez polku sveta alebo si užiť pár dní pri mori, v tejto chvíli je to jedno. Ide o to, aby ste ustáli prudké energie pohybu v zdraví, a tak cez vianočný darček dáte najavo, že ste pohybu otvorení. Vesmír vie, urobí všetko pre vaše dobro. A viete, že sa na vás chystá aj také jemné erotické šteklenie? Už viete, a tak si uvedomte jeho silu. Napísala som jemné, no ak máte v sebe napätie z nenaplnenej sexuality či zranenia zo vzťahu cez odmietanie dotyku, láskania, sexu, ak máte v sebe bolesť z odchodu partnera, tieto dni môžu nevyriešené situácie vo vás výraznejšie aktivovať. Neriadené sa môžu stať ničiacou bombou. Rada hovorím, že všetko máme vo svojich rukách, takže skúste zaradiť od začiatku decembra napríklad viac fyzického pohybu v prírode, nie je čas na televíziu a vysedávanie. Je čas pohybu, a tak cez fyzično uvoľňujte napätie. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické. Dovoľte svojmu vnútornému svetlu žiariť, prežiarte sami seba, svoj domov, aj o tom je spln v Rakovi. Užívajte Vianoce s vidinou, že cestovať budete v lete. Šťastlivo.     Decembrový ďakovníček: Ďakujem za schopnosť uvoľniť sa.

Blíženci. Aha, mesiac naplnený blíženeckými aktivitami na obzore. Pohyb, priatelia, pracovní partneri, erotické šteklenie a večierky, kapustnice, vianočná atmosféra, darčeky nielen pod stromčekom na Štedrý večer, stretnutia, kávičky... Čo skôr. Nádych, výdych, v stíšení stretnutie s vlastným rozumom i srdcom a dohovoriť si s nimi decembrové priority, aby koniec roka mohol dôstojne a bez výčitiek prísť. Ak máte svoju rodinu, darujte jej svoju energiu cez spoločné zážitky, spoločne a zaujímavo žitý čas. Možností je veľa, ak neviete, opýtajte sa s otvoreným srdcom svojich detí, svojho partnera. S otvoreným srdcom...  Ak nemáte partnera, sadnite si sami so sebou a nájdite možnosť, ako niekoho láskavo potešiť, rozradostiť, ako byť k niekomu štedrý, ale aj ako žiť čas vianočný v radosti, šťastne. Pripravte sa na Vianoce i Silvestra tak, aby ste napriek samote neboli osamelí. Je to váš sviatočný, výnimočný čas, ktorý môžete v plnej kráse a spokojnosti darovať sami sebe. Doprajte si takýto vianočný luxus, býva len raz do roka. Nov 7.12. v Strelcovi ešte pravdepodobne obráti vašu pozornosť k práci, pracovným partnerom, novým možnostiam v zamestnaní. Môžu sa týkať aj zvýšeného príjmu, ak ho nebudete blokovať sebaspochybňovaním, sebanedôverou a sebaodmietaním. Vnímate, že v posledných troch slovíčkach je predpona seba-? Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Poďakujme životu a dovoľme naplno prežiariť svojím vnútorným svetlo svoje domov. Reálne i tie v našich srdciach. Vianoce nás nájdu pripravených nielen na materiálnej úrovni. Decembrový ďakovníček: Ďakujem za schopnosť prežiariť sviatočné dni radosťou sebe aj iným.

Rak. Môžete si lebediť v situácii, keď plánujete sviatočné teplo rodiny. Pre istotu začnite hneď na začiatku mesiaca, aby ste jeho koniec naozaj mohli žiť radosťou a šťastím. Vy viete, prečo to píšem, však?  Vás totiž ešte aj pri vianočnom stole môžu napádať myšlienky, čo by ste mohli urobiť pre rodinu lepšie, teplejšie, žiarivejšie. Urobte tak teraz! Naplánujte, pripravte, zrealizujte, nadýchnite sa, vydýchnite a šups do sviatočného pokoja.  Nov 7.12. v Strelcovi je síce o pohybe, pre vás aj pracovnom, na druhej strane ho však posilňuje Jupiter, planéta šťastia a mnohých možností, tak sa napojte na jeho schopnosť podporiť kreativitu a prebuďte tú svoju.  Pripravte teplo domova tvorivo, výnimočne, originálne pre svoju rodinu bez ohľadu na to, či vás bude pri sviatočnom stole dvadsať, či budete pri ňom vy sám, sama. Aj vy ste rodina cez vášho vnútorného muža, vnútornú ženu, vnútorné dieťa. Ak túto vetu považujete teraz za blbosť, tak sa vyzlostite, vyplačte, vybúchajte, dostaňte zo seba všetko napätie a pocity krivdy von tak, aby ste šli do pokoja v srdci. Sťažovanie na samotu, osamelosť, ostro zaťaté pazúriky do niekoho, kto s vami nechce tráviť sviatočné dni, situáciu len zhoršujú. Uvedomte si svätú rodinu vo vás, živte ju svojou láskou a súcitom. Odvďačí sa vám pokojom. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Pre vás aj silno podporujúce, lebo spln je vo vašom vlastnom znamení. Užite si jeho energiu a svetlo. Poďakujte životu a dovoľte naplno ním prežiariť  svoj domov. Ten reálny i ten v našom srdci. Vianoce vás nájdu pripravených. Decembrový ďakovníček: Ďakujem, že už to vidím.  

Lev. Silný čas na to, aby ste žiarili. Dlho ste totiž riešili vzťahy, najmä partnerské. Ak ste k nim pristupovali s leviou láskavosťou, ste momentálne za vodou a na výslní. Málo sebavedomým Levom, Leviciam i Levíčatám toto pomôže naštartovať vnútorný rast. Odporúčam pozrieť sa i na sebaúctu a prejavovať si v tomto období rešpekt k sebe samému. Ako? Rovnováhou medzi aktivitami a oddychom, masážami, dobrým jedlom, krásnou knihou, zaujímavým filmom, všetkým, čo vám robí radosť... Čistokrvní Levi pozor na vyskakujúce a všetko valcujúce ego. Uvedomte si svoje „silné zuby“, ktorými môžete nebezpečne hrýzť, ubližovať. Uvedomte si svoju „ohnivú hrivu“, ktorou môžete dráždiť a vyvolávať nepokoj. Najistejšia cesta z týchto poškodzujúcich prejavov je  láskavosť a pokora. Keďže nov 7.12. je v ohnivom Strelcovi, ohňa budete mať až-až. Skúste ho v hrejivej forme a cez zážitky darovať deťom v rodine, rode. Energiu na to máte. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné najmä pre vás. Slnko je vašou vládnucou planétou, dovoľte mu žiariť. Poďakujte životu a naozaj dovoľte naplno prežiariť svojím vnútorným svetlo svoje domovy. Reálne i tie vo vlastných srdiečkach. Podporíte tak svoje zdravie a Vianoce vás nájdu pripravených bez ohľadu na to, či máte napečených päťdesiat druhov koláčov a stopäťdesiat fľašiek likérikov.     Decembrový ďakovníček: Ďakujem za vnútorné svetlo.

Panna.  Prijali ste vnútorne svoju rodinu? Tú, z ktorej ste vyrástli, i tú, ktorú momentálne vytvárate? Úprimne: aký je to pocit, keď si spomeniete na svojich biologických rodičov? Aký je to pocit, keď myslíte na svojho partnera, partnerku i deti? Koľko výčitiek či nespokojnosti sa objavuje? Nechajte si odpovede pre seba, pripravte sa však veľmi intenzívne a bez stresu na sviatky rodiny už teraz. Verím, že máte minimálne premyslené darčeky, nastavte sa aj na pohodu v duši a robte reálne kroky, aby ste ju aj žili. Nádych, výdych. Nadychujem uvoľnenie a radosť, vydychujem zviazanosť a napätie. Dookola, kým skutočne uvoľnenie a radosť pocítite. Iná možnosť - nechajte vo svojom vnútri zaznievať mantry, bhadžany či iné duchovné piesne, vyberajte (napríklad aj cez internet) tie radostnejšie. Majú nielen upokojujúcu, ale i liečivú moc.  Nov 7.12. v Strelcovi s Jupiterom v Strelcovi vám otvorí niekoľko tém. Nádych, výdych. Všetko dáte, ak pôjdete do situácií s uvoľnenosťou a pochopením. Kým tlačíte, aj svet okolo vás tlačí. Témy? Pokojný domov, a nemusí byť ako zo škatuľky. Harmónia, a nemusí byť tvorená nasilu a cez masky, ktoré si občas radi nasadzujeme. Intuícia, a môžete sa na ňu spoľahnúť, len už prestaňte tvrdiť, že žiadnu nemáte. Erotika, oddajte sa jej zdravo, hravo, uvoľnene. Ak ste Panna samotár, skúste momentálne väčšie sexuálne napätie vedome uvoľňovať cez tvorivosť a fyzickú aktivitu. Tvorivosť je fantastická v tom, že využíva podobné sily ako plodenie detí J Sploďte svoj nový projekt, svoje „dieťa“ radostné z kreativity. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické. Navyše, vy si môžete viac uvedomovať rodinu ako jednu z vysokých vašich priorít. Dajte jej aj srdce, nielen rozumové rozhodovanie. Vianoce sú presne o tom. Decembrový ďakovníček: Ďakujem za možnosť otvárať si srdce.

 

Váhy. Tak, Váhy, rekapitulujeme skôr, ako nastanú sviatočné dni decembrové. Z akého dôvodu? ... aby sme si ujasnili, kde sa nachádzame a do akej miery máme ťah na rovnováhu a harmóniu počas Vianoc. Všetko je momentálne v hlave. Ak sa nastavíte na pokoj a rovnováhu, budete ich zažívať. Ak sa nastavíte na rodinné teplo, zažijete lásku. Ak sa nastavíte na šťastnú samotu (ak ste single) počas sviatkov, budete žiť šťastie vianočné. Čo máte v sebe, to priťahujete. Hneď nov 7.12. v Strelcovi vás môže presvedčiť, že vaši blízki sú nastavení na príjemné chvíle s vami. Cítite ich podporu, otvorte sa smerom k nim. Nečakajte, kým niekto z nich urobí krok k vám a spoločnému posedeniu, zorganizujte vy vianočné rodinné stretnutie, ktoré bude najmä o radosti, hravosti, uvoľnení. Znovu sa vrátim k Váham, ktoré žijú samé – urobte si radostné posedenie sami so sebou s dobrým jedlom, hudbou, pohodou. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné najmä pre vás. Slnko je vašou vládnucou planétou, dovoľte mu žiariť. Poďakujte životu a naozaj dovoľte naplno prežiariť svojím vnútorným svetlo svoje domovy. Reálne i tie vo vlastných srdiečkach. Podporíte tak svoje zdravie a Vianoce vás nájdu pripravených bez ohľadu na to, či máte napečených päťdesiat druhov koláčov a stopäťdesiat fľašiek likérikov.  Ale pokojne choďte aj do takého množstva koláčov a likérov, ak si správne rozvrhnete hneď na začiatku mesiaca jeho vianočné a silvestrovské ukončenie. Vy to viete.  Decembrový ďakovníček: Ďakujem za rovnováhu v mojom živote.

Škorpión. Pokojný nádych, vďačný výdych, Škorpióni. Život vám po náročnejšom období prináša vrece hojnosti. Už ste zaň zaplatili tým, že ste sa nechali viesť svojou intuíciou, že ste sa otvorili novým možnostiam, že ste postavili pevnejšie a zároveň flexibilnejšie základy svojim vzťahom. Pevný neznamená tvrdý, skalnatý. Pevný znamená zakorenenie vo vlastnom rode tak, aby ste mohli stavať chrámy, aby ste prijali do svojho srdca všetkých v rode, rodine takých, akí sú a nastavili sa na štedrosť. Štedrosť srdca i štedrosť materiálnych darčekov. Liečite oboma štedrosťami najmä seba, ale táto liečba má ďalekosiahle účinky v tom, že uvoľníte  svoje chamtivé a poživačné vlastnosti. Dajte, bude vám dané a nov  7.12. v Strelcovi vám potvrdí túto vetičku v tom prípade, ak dávate bez očakávaní, len tak. Úplne z inej strany vám hojnosť môže ukázať svoju prívetivú tvár. Prečo? Strelec, Slnko, Luna i Jupiter tancujú pre vás tanec hojnosti. Ak len trochu navnímate energie, ktoré k vám prichádzajú, viete, že cez Strelca k vám prichádza optimizmus a šťastné budúce kroky. Cez Slnko a Lunu vaše riešené mužsko-ženské témy v rodine i rode, cez Jupitera šťastie a možnosti. Čo si viac priať? Vy viete, ale pošepkám, že i erotické šteklenie je v programe decembrových dní. Škorpióni, užívajte zdravo.  Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Čas poďakovať sa životu a dovoliť si naplno prežiariť svojím vnútorným svetlom svoje domovy. Reálne i tie vo vlastných srdiečkach. Šťastné Vianoce, šťastné ďalšie sviatočné dni v spoločnosti i v samote. Decembrový ďakovníček: Ďakujem za štedrosť, ktorú mám i ktorú viem prejaviť.  

Strelec. Sila tohtoročného posledného novu 7.12. v Strelcovi  je šťastnou silou pre vás. Prajnosť osudu vnímate pravdepodobne už dlhšie, december je však sladkou jahodou na tejto torte. Čo jahodou! Je to veľké, šťastné jahodisko! Užívajte a buďte si vedomí, že najlepším vyrovnávaním týchto energií je vďačnosť. Stále platí rovnováha medzi dostal – dal. Momentálne dostávate, s vďačnosťou a bez očakávaní dávajte. Stále môžete rozdávať pohodu, úsmev, radosť, pochopenie, súcit, múdrosť, krásu, porozumenie... Máte darov nepreberné množstvo, veď vašou vládnucou planétou je Jupiter. Navyše, v tomto období je v znamení Strelca spolu s Jupiterom aj Slnko i Luna. Vesmírna sila úspechu, šťastia, rovnováhy... Odchádzajúci rok však od vás chcel aj pochopenie hlbších súvislostí v rode, rodine. Možno sa vám otvorili široké dvere pochopenia s mužmi i ženami vášho rodu, možno ste naďabili i na manipuláciu a nie celkom čisté ťahy v rode. Je na vás, aby ste všetko, čo ovplyvnilo váš súčasný život (to, čo sa vám na predkoch páči, i to, čo sa vám na nich nepáči),  prijali s vďakou a pochopením. Je to najbezpečnejšia a najkomplexnejšia cesta k ďalším úspechom i k spokojnosti duše. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Okrem iného sa vraj počas zimného slnovratu hranica medzi našim svetom a svetom mŕtvych považovala za otvorenú.. je to šanca cez modlitbu, meditáciu či duchovné piesne uvoľniť napätie v rode. Je čas poďakovať predkom za to, že svoje životy ustáli a vás pripravili na ten svoj, požehnaný čas sviatočný. Decembrový ďakovníček: Ďakujem silu svojho rodu.

Kozorožec. Nedráždiť Kozorožca bosou nohou? Nedráždiť Kozorožca červeným súknom? Presne tak – nedráždiť vôbec. Napätie, ktoré môže v Kozorožcoch kulminovať ešte začiatkom decembra, je silné. Možno by si sami Kozorožci mali povedať, čo potrebujú od svojich blízkych, aby toto obdobie všetci v zdraví prežili. Ak sa vy cítite oslabení, hľadajte, kde sa oslabujete nedôverou alebo strachmi. Je celkom možné, že práve strachy vyplávajú na povrch v súvislosti s bilancovaním starého roka a v súvislosti zo zodpovednosťou do nového roka. Máte na niektorej strane tejto rovnice strachy? Bojíte sa zodpovednosti? Bojíte sa budúcnosti? Neveríte svojej sile? Šups preskúmať dôveru – nedôveru v sebe. Nehrňte sa však do veľkých rozhodovaní, robte svoje menšie kroky smerom k sebe a k svojmu pokoju. Totiž ani nov 7.12. v Strelcovi vás nemusí podporiť tak, ako  by ste od novu očakávali. V hre je totiž aj neveľmi priaznivo naklonený Neptún, ktorý rád zahmlieva, nedovolí pozrieť jasne, zahatá cestu k informáciám a faktom. Užívajte tento december v pohode a čas venujte najmä sebe. Celý svet sa môže zblázniť z prípravy Vianoc, vy neriešte. Dočkajte času ako hus klasu. Aj takéto obdobie sa zmení. Navyše, vesmír rád zmeny, počkáte – dočkáte sa. Okrem toho ani  spln 22.12. v Rakovi nechce od vás aktivitu, skôr jasnú hlavu. Keďže však tohtoročný spln je zviazaný so zimným slnovratom, tak či tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Okrem iného sa vraj počas zimného slnovratu hranica medzi našim svetom a svetom mŕtvych považovala za otvorenú.. je to šanca cez modlitbu, meditáciu či duchovné piesne uvoľniť napätie v rode. Je čas poďakovať predkom za to, že svoje životy ustáli a vás pripravili na ten svoj, požehnaný čas sviatočný. Decembrový ďakovníček: Ďakujem za silu ostať v pokoji.  

Vodnár. Bude december pre Vodnára oddychovým časom? Môže byť, ak viete hovoriť nie. Totiž - keďže viete byť veselým spoločníkom, pozvania na vianočné večierky, kapustnice, kávičky sa len tak hrnú. Skúste si medzi nimi urobiť poriadok. Naozaj potrebujete byť všade? Ak odpoviete áno, na konci mesiaca môžete s vyplazeným jazykom konštatovať, že to bol náročný mesiac. Ak si udržíte sebaúctu a s rešpektom k svojmu telu, času i energii si ustrážite večierkovú únosnosť, Silvestra v zdraví dáte. Inak – máte nad sebou dobrého strážcu. Nemá síce krídla, ani sladký úsmev, ale je veľmi spravodlivý a múdry. Už asi tušíte, že ide o Saturna, ktorý chcel od vás poriadok a dodržiavanie dohôd. Dobrá správa je, že Saturn vo svojej „výučbe“ bude pokračovať aj v novom roku. S ľahkosťou, ak ste ho prijali, s bolesťou, ak ho chcete okabátiť či sa staviate proti jeho poriadku aj proti úlohám, ktoré od vás chce. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Okrem iného sa vraj počas zimného slnovratu hranica medzi našim svetom a svetom mŕtvych považovala za otvorenú. Keďže je veľmi pravdepodobné, že v rode máte nevyriešené „domáce úlohy“ tak ako ich máme nedoriešené všetci, Saturn bude v robení poriadku pokračovať. Ako uhladkať napäťové situácie? Napríklad Vianoce sú dobrou príležitosťou cez modlitbu, meditáciu či duchovné piesne. Je tiež čas poďakovať predkom za to, že svoje životy ustáli a vás pripravili najlepšie ako vedeli na ten váš. Decembrový ďakovníček: Ďakujem, že viem, ako plniť svoje úlohy.

Ryby. Bilancia na obzore. Fakt je pre vás čas, aby ste už začiatkom decembra pozreli na to, čo vám rok dal, čo ste v ňom potrebovali rozpustiť. Skúste naň pozrieť ako na príležitosť dostať sa zas o schodík, level vyššie. Život má rád zmeny, zoberte aj vy zmeny ako prirodzenú súčasť života a plávajte cez ne s radosťou. Ak sa vám aj čosi v minulosti zdalo ťažké, náročné, uvedomte si, kým budete o niečom hovoriť, že je to ťažké, ťažkým to aj bude. Rada zdôrazňujem, že každý z nás má ten najlepší horoskop, aký môže mať. Najlepší. Vy ste sa totiž preň rozhodli v záujem rastu vašej duše. Teraz chcete reptať a prejaviť nespokojnosť? Ku komu? K sebe, Bohu, vesmíru? Koľkáže to pýcha, človeče v tebe! Nalaďte sa na prijímanie a pokoru, nov 7.12. v Strelcovi bude odrazu iný. Môže prísť dobrá príležitosť v škole, práci, môžu sa otvoriť nové dvere do nových pracovných vzťahov. Ani Rybky neobíde erotické šteklenie. Zadaní, nasmerujte si ho k svojmu partnerovi, nezadaní, zdravo užívajte. Zimný slnovrat a spln si podajú v decembri ruky. Totiž slnovrat je 21.12 a spln 22.12. v Rakovi, a tak najhlbšia noc medzi nimi zrodí silný deň, keď sa svetlo – Slnko vracia. Veľmi symbolické, veľmi silné. Poďakujme životu a dovoľme naplno prežiariť svojím vnútorným svetlo svoje domov. Reálne i tie v našich srdciach. Vianoce nás nájdu pripravených bez ohľadu na to, či máme napečených päťdesiat druhov koláčov a stopäťdesiat fľašiek likérikov. Najmä pre vás by nemali byť Vianoce o materiálnych záležitostiach, ale o pokoji, súcite a láske. Máte v rodine niekoho, komu môžete darovať pekné slovo, svoju pozornosť, svoj čas? Buďte teraz štedrými Rybami, neočakávajte, že niečo príde za niečo, ale vedzte, že štedrosť sa vám v nejakej forme vráti. Decembrový ďakovníček: Ďakujem, že viem byť štedrým človekom.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?