Februárový etikopohľad do horoskopov

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 2.2.2019 o 8:11 | Karma článku: 10,07 | Prečítané:  4478x

Astrológia a  etikoterapeutické pohľady do horoskopov sú  sebapoznávacími nástrojmi, ako môžeme to, čo prichádza do našich životov, prijímať a ďalej s týmito informáciami pracovať podľa osobnej dispozícii. Preto odporúčam...

...nasledujúce slová čítať všetkým, ktorí majú odvahu pozrieť sa do seba, svojho vnútra a prípadne i na svoje tiene.  Želám pohodové čítanie s porozumením, prípadne s dialógom so svojím vnútrom. Ono vie presne, akí sme, nasledujúce riadky nech sú teda inšpiráciou, aby sme dokázali sami v sebe oveľa viac. 

Baran. Začiatok februára bude ešte stále akčný v tej oblasti, ktorej ste venovali pozornosť v minulosti. Ak ste rozbehli vysoké tempo v práci, bude to práca a príležitosti v nej. Ak ste riešili zdravie, odmena v silnejšej imunite príde. Ak ste aktívne riešili vzťahy, budú to vzťahy pravdepodobne k ostatným ľuďom okolo vás. Chcem však upozorniť na jeden vzťah, ktorý vy zatláčate do úzadia. Je to vzťah k sebe samému a v tomto mesiaci bude dôležité, aby ste vnímali, ako si vážite seba samého, ako viete prejaviť sebaúctu. Baran totiž veľakrát ide hlavou proti múru, veď čo – má ju tvrdú. Alebo robí ramená, pretože síce cíti v sebe akú-takú silu, ale bojí sa zlyhania. Alebo si dvíha sebavedomie na úkor iných tak, že sa z nich vysmieva, poukazuje na ich slabé stránky, znevažuje ich. Píšem o vás? Ak áno, zmeňte to. Platí totiž, že čo si myslíte o iných, patrí vám. Čo hovoríte o iných, hovoríte o sebe.  Nov 4.2. vo Vodnárovi môže priniesť nielen akciu, ale tiež riadne zamiešať karty. Chaos a nepokoj vo vnútri sa môžu premietať ako nepokoj a chaos všade okolo vás. Navyše, v čase novu chaos podporia aj hviezdy. Ak máte v sebe upratané, nov môže síce do niečoho pichnúť, ale situácie ustanete. V období osobnej turbolencie je dobre ostať v pozícii bdelého pozorovateľa alebo vo vašom prípade presmerovať momentálne pozornosť znovu na seba a svoje zdravie. Táto investícia do seba prinesie rýchlo výsledky a aj spln 19.2. v Panne chce od vás viac sebapozornosti. Okrem toho v dňoch okolo splnu sa znovu môžu otvoriť vzťahové otázky a znovu pripomínam: čo máte vy v sebe, to si priťahujete aj navonok cez iných. Upratujte v sebe, upracete si aj navonok. 

Býk. Aké strachy sa vo vás prebúdzajú? Môže ísť o strach zo zlyhania a o strach z nedostatku, ktoré si pekne viete maskovať. Skúste pozorovať. Ak zistíte, že ich nezistíte, pozrite sa ešte raz. Nie náhodou ste sa narodili ako Býk. O čo ide? Býk sa potrebuje naučiť v tomto živote pracovať s energiou vlastnenia, a keďže konjunkcia začiatkom februára pichne do tejto témy, je veľmi pravdepodobne, že sa otvoria tie strachy, ktoré nemáte v rode/rodine zvládnuté v oblasti vlastnenia.  Určite ich nepotláčajte, pozrite sa im do očí, prijmite ich a popracujte na ich pochopení a rozpustení. Iba tak na vás v budúcnosti nebudú mať. Ak si svoje strachy budete ofukovať a neriešiť, ľahko sa prejavia ako straty v súčasnom živote. Preto je dôležité riešiť akýkoľvek strach. Totiž, strachy blokujú najmä energiu hojnosti, energiu dôvery a sebadôvery. Nov 4.2. vo Vodnárovi však okrem strachov otvorí aj šance na dobré zmeny. Podmienka? Dôvera. Dôvera v to, že čokoľvek sa deje, deje sa vždy s najlepším úmyslom a pre vaše dobro. Aj v oblasti partnerstva a rodičovstva. Na ne si posvieti vo februári spln 19.2. v Panne. Ak budete mať tendenciu prehodnotiť vzťahy, vedzte, že vždy je východisko cez správnu komunikáciu. Dobrá je hra: ja rozprávam päť minút, partner má tiež svojich päť minút a jeden druhému do nich nehovoríme. Samozrejme, partnera počúvame, potom aj on nás počúva. Ja zhrniem, on zhrnie, nájdeme prieniky a dohovoríme sa. Jednoduché, však? Výsledok máte v rukách vy. Spln tiež otvorí tému zdravia možno aj preto, aby ste šli do rovnováhy, telo vám vie najmä cez zdravie ukazovať, kedy idete proti nemu. Skúste ho počúvať.  

Blíženci. Čo otvára február Býkovi, platí o strachoch aj u Vás, však strachy môžu mať iné rozuzlenie. Takže sa pýtam: aké strachy sa vo vás momentálne prebúdzajú? Môže ísť o strach zo zlyhania a o strachy z odmietnutia a opustenia. Skúste pozorovať. Ak zistíte, že ich nezistíte, pozrite sa ešte raz. Nie náhodou ste sa narodili ako Blíženec. O čo ide? Okrem iného aj o to, aby ste sa naučili nadväzovať kvalitné vzťahy na základe svojej vnútornej kvality. Vysvetlím. Blíženci a šírenie informácií patria spolu, pretože  vládnucou planétou Blížencov je Merkúr. Nie je však jedno, akým spôsobom šírite informácie. Môžete rozumne, alebo klebetnícky, alebo nadnesene a dôležito, lebo si potrebujete dvíhať sebavedomie. Spätne podľa toho nadväzujete vzťahy. Ich kvalitu teda máte vo vlastných rukách. A strachy? Ak sa bojíte, že budete nemilovaní, často si môžete cez komunikáciu a manipuláciu slovom získavať pozornosť. Koleso sa uzaviera. Východisko? Riešenie/liečenie strachov, ktoré oslabujú prvé energetické centrum.  Nov 4.2. vo Vodnárovi túto tému ešte pritvrdí, takže nádych, výdych, uvoľniť sa a snažiť sa pochopiť, kde sa zrodili vaše strachy. Je pravdepodobné, že súvisia so ženami vášho rodu. Aj oni prežívali či prežívajú podobné strachy. Skúste ísť do pozícii pozorovateľa a vnímať napríklad svoju mamku, starkú, sestru... Kedy cítite, že sa boja straty pozornosti, lásky? Buďte k nim pozorní, láskaví, tak budete liečiť aj svoje strachy. S predkami a vzťahom k nim súvisí aj hojnosť...  Spln prebehne 19.2. a bude v Panne. Ste spokojní s tým, ako bývate? Ak ste žena, viete dať svojmu bývaniu a osobám v ňom teplo? Ak ste muž, dávate svojmu hniezdu bezpečie? Ak žijete sám/sama, teplo a bezpečie sa týkajú aj vás. 

Rak. Celý rok 2019 bude pod vplyv pomalej planéty Saturn, ktorý putuje znamením Kozorožca. Pre všetkých to znamená okrem iného aj ťah na poriadok vo financiách. Vy to môžete začať výraznejšie cítiť práve začiatkom februára. Ak máte usporiadané finančné záležitosti, môžete rozbehnúť cestu do hojnosti. Ak máte v sebe strach z nedostatku, február sa môže „vyvrbiť“ extrémnym šetrením, lakomosťou, prekážkami v investovaní alebo nepríjemnými kontrolami... Prevencia? Pochopiť hodnoty materiálna a mať v nich poriadok. Sme predsa fyzické bytosti, potrebujeme aj fyzický svet. Navyše Raci prišli na tento svet s „domácou úlohou“ zveľaďovať majetok svoj i majetok svojho rodu. Na nov 4.2. vo Vodnárovi a v dňoch okolo novu sa môžu výraznejšie ukázať strachy, o ktorých som písala vyššie. Tie môžu byť prekážkami do hojnosti. Vtedy ani toľko obľúbené vision board nefungujú podľa človečenských predstáv. Vesmír si ide podľa svojich pravidiel. Apropo, k vision board jedna myšlienka: ak vy stiahnete k sebe to, čo práve nepotrebujete, ale chcete či túžite po niečom, čo vám nepatrí, niekomu tým niečo beriete a po čase sa k vám strata môže dostaviť ako dôsledok takéhoto konania. Zákon zachovania rovnováhy vo vesmíre funguje dokonale. Nechajte sa viesť vesmírom, nestavajte sa do pýchy tým, že vy viete, čo vám patrí. Pýcha je od pradávna smrteľným hriechom. Poďme však do radosti – počúvajte svoje vnútro, svoju intuíciu, začnite hneď vyrovnávať v sebe to, čo cítite ako nerovnováhu a hľa, cesta k úspechu a hojnosti sa otvorí. Spln 19.2. v Panne vás tiež bude smerovať do poriadku a do svojho zdravia. Je čas venovať čas sebe, hýčkať sa... a že niečo nestihnete? Vaše zdravie a spomalenie majú momentálne prioritu. 

Lev. Naberáte smer k úspešným dňom. Levi úspech majú v popise práce do tohto života, a tak intuitívne tiahnu k svetlu, úspechu, žiareniu, dostávajú sa do vedúcich pozícií. Muži aj ženy. Kedysi primárnou úlohou muža bolo chrániť rodinu, nosiť obživu, teraz financie. Toto ostalo a vy si viete pozíciu chrániaceho Leva držať, ak ste silným mužom. Ak nie, idete do pozície zraneného Leva, ktorý sa sťažuje a tým sa ešte viac oslabuje. Iná situácia je pri ženách Leviciach. I ony tiahnu na úspech, ale potrebujú si uvedomovať, že sú v ženskom tele a žena odpradávna mala za úlohu rodinu vyživovať teplom, svetlo, láskou. Vo vedúcej pozícii v zamestnaní by mala konať žensky. Dá sa to? Správna Levica to vie. Levica s mužským egom, teda s mužským myslením a konaním, ťažšie. Keď však pôjde jedna i druhá viac cez kreativitu, tvorenie, pôjde cestou spokojnosti k úspechu. To sa zíde najmä v čase novu 4.2. vo Vodnárovi. V nove prichádza nejaké prekvapenie. Môže sa týkať vzťahov a môže byť príjemné alebo menej príjemné podľa toho, ako pracujete na svojej vnútornej pohode. Totiž aj malá nespokojnosť môže časom spustiť veľkú lavínu. Prevencia je istejšia. A viete ešte čo? Skúste si viac času darovať sebe samému. Pozorujte, čo robíte pre seba a čo len preto, aby bol niekto iný s vami spokojný. Toto však Levovi nesvedčí, tak si dovoľte hýčkať svoje telo i dušu. V čase splnu 19.2. v Panne akoby ste našli. Tento nov bude aj o zdraví, zdravom životnom štýle, o tom, čo vám prospieva, čo vás vyživuje a robí vám radosť. Doprajte si napriek tomu, že vás možno viac bude ťahať hmota, materiálne statky, zarábanie peňazí. Aj to je v poriadku, no na prvom mieste ste vy, vaše zdravie, váš vnútorný pokoj. 

Panna. Vplyv pomalého Saturna môžete už od decembra 2017 cítiť výraznejšie, pretože je v znamení Kozorožca. K vášmu „vrodenému“ ťahu na poriadok tak pribudol ďalší „dozorca“ a vo februári všetko ešte pritvrdí spln vo vašom vlastnom znamení. Toto obdobie sprísňovania môžete cítiť ako silný tlak na svoju dokonalosť. Uvedomte si, že práve za snahou byť dokonalým a neomylným človekom je strach z toho, že budete nemilovaný, že budete odmietnutý, opustený. Dovoľte si však robiť chyby, uvoľnite sa, s dôverou poďte do situácií, ktoré vám život prináša. Netlačte, nechajte sa viesť. Vesmír vie, čo je pre vás najlepšie a často aj situácie, ktoré v tomto mesiaci vyhodnotíte rozumom ako nevyhovujúce, v budúcnosti vám môžu priniesť hojnosť. Pri strachu z nedostatku a zlyhania však môže nastúpiť extrémna snaha o šetrenie, ktorá následne môže zhoršiť vzťahy v rodine. A rodinu si potrebujete hýčkať, najmä ženy vášho rodu, partnerku, dcéru. Počas novu 4.2. vo Vodnárovi totiž bude v hre Čierna Luna, karmický bod horoskopu, ktorý práve otvára karmu ženskej línie rodu. Aký vzťah máte s matkou? Je vaša matka obeťou rodiny či generálom? Čo jej vyčítate? Čo hodnotíte ako nespravodlivosť z jej strany? ... a čistite vzťahy s ňou, a uvoľňujte, a odpustite, a poďakujte. Je to najdôležitejšia žena vášho života. Aký máte vzťah k nej, taký je zvyčajne aj váš partnerský život, tak sa vám darí v práci, či také máte zdravie.  Spln 19.2. je vaším najdôležitejším splnom roka, je totiž v Panne. V hre je aj Merkúr s Neptúnom v Rybách. Zahmlievanie. Niečo nemusíte vidieť jasne, môže prísť obdobie pochybností, sebaspochybňovanie. Nerozhodujte sa v tomto období, nepodnikajte žiadne rozhodujúce kroky, alebo ak áno, nechajte si čas, poraďte sa s niekým, kto môže vidieť situáciu z iného uhla pohľadu. 

Váhy. Vzťahy, vzťahy, vzťahy... a rovnováha v nich. Keďže sú vzťahy pre vás také dôležité a navyše je v hre aj Čierna Luna, karmický bod horoskopu, skúste si vo februári upratať svoj vzťah s matkou. Pod upratovaním rozumiem, že sa pozriete na to, aký vy máte vzťah k matke, nie matka k vám. Ide o vás, o vaše pocity, o vaše postoje k matke! Cítili ste sa v detstve pri nej bezpečne a teplo? Cítili ste sa odmietaní, nemilovaní? Pošepkám: odmietnutie nebolo v nej, ale vo vás. Pravdepodobne ste už pri narodení „vyrábali prekážky“ (pupočná šnúra okolo krku, otočenie zadočkom, skorý pôrod, neskorý pôrod...), a tak ste potom v útlom detstve cítili odmietanie. To však boli len vaše strachy naplno životu hovoriť áno. Ak sa takto pozriete na svoj vzťah k matke, zistíte, že veľmi ľahko sa uprace aj sám. Nov 4.2. vo Vodnárovi ostane v téme vzťahov - ženy a deti vo vašom rode. Rodia sa vo vašej rodine len chlapci, alebo len dievčatá, alebo deti skoro umierajú, alebo je viac potratených detí, alebo vôbec neprichádzajú? Preskúmajte, aký vzťah máte vy k deťom. Už to vám veľa napovie z toho, čo sa deje v rodine. Často je v hre otázka dieťa či škola alebo majetok? Ide o priority. Upracte si v nich, odpustite všetkým ženám v rode akékoľvek pochybenia smerom k deťom, prijmite v stíšení a s láskou každé potratené, nenarodené či mŕtve dieťa a môžete výrazne vyčistiť rod, rodinu. Spln 19.2. v Panne bude stále v téme rodu, rodiny, detí, vzťahov. Viac môže ísť o podporu rodiny. Nájdite spôsob, ako podporiť svojich blízkych, ako im dať najavo, že ich ľúbite, že sú pre vás dôležití, že im viete dať pozornosť. Ide o váš pokoj a cezeň o pokoj a pohodu v rodine, o vaše zdravie.  

Škorpión. Február otvorí Škorpiónom hodnotový rebríček, možno pod vplyvom niektorých situácií si upracete svoje priority. V centre vašej pozornosti je stále rodina a vzťahy v nej, najmä vzťahy k ženám. V hre je totiž tento mesiac Čierna Luna. Ona síce stále „úraduje“ každý mesiac v niektorej oblasti života, Škorpiónom však častejšie nadhadzuje témy, ktoré nezvládli v minulých zrodeniach či témy, ktoré nie sú zvládnuté v rode. Už minulý mesiac mohol mnohé v tejto oblasti naznačiť, teraz je čas na ich otvorenie, komunikáciu, riešenie, liečenie. Uvoľnite pnutia aj k ženám, ktoré do vášho života vstúpili. Partnerka, dcéry, priateľky, známe – toto riešia muži Škorpióni. Ženy Škorpiónky tiež nielen priamu rodovú líniu, ale aj priateľky, známe, všetky ženy, ktoré akýmkoľvek spôsobom vstupujú do vašich životov. Žeby ich bolo veľa? V poriadku – pohnete, vyliečite jeden vzťah, pohne a začne sa liečiť ďalší a ďalší. Nič nie je izolované vo svojej bubline, to len my ľudia si občas myslíme, ako sme osamotení. Nov 4.2. vo Vodnárovi môže byť o stabilite v materiálnom svete. Nov tému otvorí, ale samozrejme ona sa bude ťahať dlhšie – zvyčajne intenzívne do najbližšieho splnu, potom môže jemnejšie do vás postrkovať dovtedy, kým ju vyriešite. Čo treba riešiť? Bezpečný a láskavý domov, pohodu a svetlo v ňom. Všetko toto možno budovať v paláci i v skromnom domčeku, tieto hodnoty máte v rukách vy, ale je za nimi reálny materiálny domov. Spln 19.2. v Panne si posvieti na zdravie. Fyzické i pokoj v duši. Jedno s druhým súvisí alebo lepšie – druhé  prvé ovplyvňuje.   

Strelec. Práca, svetlo, komunikácia. Strelci, ako tieto slová spolu súvisia? Jednoducho. Pracujte na tom, čo milujete tak, aby ste svietili a komunikujte so svetom cez vaše vnútorné svetlo. Nepotrebujete sa nahlas a sami chváliť s tým, čo robíte pre iných, nepotrebujete si práve takýmto spôsobom dvíhať sebavedomie, nepotrebujete sa tlačiť tam, kam vás nepozvali. Oveľa prirodzenejšie by pre vás malo byť pracovať na zlepšovaní svojich kvalít a svietiť cez pokoj a čistotu svojej duše. Áno cez komunikáciu svojím vnútrom, nielen cez komunikáciu slovami. Svet nespasíte, no môžete ho liečiť, vyliečiť tým, že vyliečite, uvoľníte v sebe všetky bolesti a odpory. Pekná hra, však? Ohnivý Strelec na ňu má. Rovnako má na situácie, ktoré otvorí Čierna Luna, karmický bod horoskopu, na nov 4.2. vo Vodnárovi. Bude sa to týkať vašej rodiny, vášho rodu, vašich zranení, vašich bolestí. Keďže Čierna Luna často otvára veľmi bolestivé a v tieni potlačené situácie, najmä zo ženskej línie rodu, pozrite sa na ne s prijatím, odpusťte seba aj iným. Vaša mama je prvou bytosťou, ktorú treba pochopiť, prijať, a s vďakou jej odpustiť všetko, čo by ste jej mohli svojím nezrelým pohľadom vyčítať. Koniec-koncov práve ju a svojho otca ste si vybrali, aby ste sa pri nich spoznávali svoje neresti i cnosti. Vyliečenie, upratanie týchto vzťahov má priaznivý vplyv i na vaše zdravie. Vo februári ide aj o zdravie. Najmä v dňoch okolo splnu, ktorý bude 19.2. v Panne. Doprajte si oddychu, relaxu, hlbokých nádychov, výdychov - teda uvoľnenia a dbajte o svoju bezpečnosť. Strelec totiž niekedy ide hŕŕŕ do situácií a vtedy si nerozmyslenú rýchlosť môžu odniesť najmä nohy. Pomaly a bdelo ďalej zájdeš.

Kozorožec. Práca, práca, peniaze, peniaze – čo je za tým? Kozorožec často tvrdo pracuje, pretože môže mať v bunkovej pamäti pocity zlyhania. Veľa mal, veľa stratil, nedostatku sa bojí. Teda za jeho pracovnou vytrvalosťou veľakrát stojí strach zo zlyhania. Nemusel on zlyhať, no zlyhania v rode ho zvyknú dostihnúť v jeho živote. Hovorievam – nielen dostihnúť, ale preskočiť, postaviť sa pred milého Kozorožca a, Kozorožec, rieš. Vyrieš tak, aby si žil v materiálnom dostatku, ale v rovnováhe. Ani veľa, ani málo, presne toľko, aby si mal pocit dostatku. Niekomu k nemu stačí o desať eur naviac, niekto potrebuje zlaté kohútiky na vodovode. Myslíte však, Kozorožci, na to, že ohľadom majetku, financií, materiálnych statkov idete po hrane. Dá sa ísť po nej v pohode, ak viete udržať rovnováhu. Ako ste na tom s nemateriálnou hojnosťou? Môžete povedať, že máte dostatok pozornosti, láskavosti, radosti, šťastia, lásky? Ak je odpoveď váhavá alebo záporná, poďte vedome do svojho stredu alebo, ak chcete – do svojho vnútorného chrámu a tam v pokoji zotrvajte Minimálne do dní po nove, ktorý bude 4.2. vo Vodnárovi. Ak ste totiž v nerovnováhe, tento Vodnár naznačuje straty. Vy im porozumiete, lebo nesiete za ne zodpovednosť. Spln 19.2. v Panne viac svieti do zdravia, zdravého životného štýlu, ale keďže všetko so všetkým súvisí, snažte sa vo všetkom zachovávať rovnováhu. Často počúvam, že Kozorožci stretávajú osudovú lásku. Čo je to? Dobro či nevyriešené vzťahy z minulosti? Čo je pre vás láska? Ako vysoko na rebríčku hodnôt ju máte? Ako čisto v jej mene viete konať? Cítite sa milovaní? Viete milovať? Dobré otázky na vnútorné stíšenie a hľadanie odpovedí. Ostaňte v tichu.

Vodnár. Tešte sa, Vodnári, hneď na začiatku februára vás čaká váš najdôležitejší nov. Bude totiž 4.2. vo Vodnárovi, vašom vlastnom znamení. Pripravte si dobrý projekt, nápad, triezvo uvažujte a zvážte všetky pre aj proti. O čo ide? Váš nápad, projekt, nový obzor sa vám môžu ľahko stratiť z dohľadu, pretože nedokážete ich energeticky podporiť. Vzbĺknete a zhasnete. Znovu opakujem – nie je to dobré ani zlé, sú to lekcie, ktoré ste si pripravili do tohto života ako Vodnári. Ak chcete čokoľvek zmeniť, naučte sa so svojou silou i slabosťou pracovať. Máte úžasné nápady, vytrvajte pri nich so zdravým sedliackym rozumom. Spojte srdce s umom. Nov môže ešte z iného dôvodu zamiešať karty. V hre je totiž Čierna Luna, karmický bod horoskopu. Môžu sa otvárať neuzavreté témy z rodu, rodiny, môžu sa otvárať staré zranenia na duši, bolesti v srdiečku. Netreba sa však báť, treba sa im otvoriť a z pozície pozorovateľa, nie namočenej bytosti v problémoch, sa rozhodovať. Alebo nerozhodovať, len pozorovať. Vy by ste mali cez svoj vnútorný pocit cítiť, kedy ostať stáť a kedy ísť do akcie. Ak neviete, postojte, kým príde impulz z vašej intuícii. A nevravte, že ju nemáte. Každú ju má. Spln 19.2. bude v Panne a nielen o zdraví fyzickom či psychickom, ale aj o zdravom investovaní do obyčajných či náročnejších vecí, o investovaní do svojho pokoja a šťastia. O akú investíciu ide? Napríklad aj o situácie, ktoré viete riešiť čisto, bez manipulácie, bez vyhýbania sa zodpovednosti. Akýkoľvek prešľap na opačnú stranu nesie svoje dôsledky. To už viete... Ak teraz zistíte, že si v sebe nesiete sebadeštrukčné programy, popracujte na dôvere životu, zistite, kde sa staviate do odporu. Často totiž za vaším ľahtikárstvom sú strachy.  

Ryby. Dobrá správa na február, Rybičky. Ostaňte v pokoji, nie je potrebné robiť akékoľvek aktívne kroky, skôr sa stiahnuť do stíšenia, do meditácie. Stíšenia či meditácia neznamenajú, že sa máte zavrieť do jaskyne. Naopak, byť v prúde života, ale sami v sebe. Aj riad môžete umývať, akoby ste kúpali malého Budhu. Aj plánované cesty uskutočniť, akoby ste sedeli v tichu jaskyne. Akoby! Čokoľvek budete v tomto období robiť, choďte do situácii z vnútorného stíšenia alebo si dajte čas na rozhodovanie. Rýchla Ryba si v tomto období svojou rýchlosťou môže ubližovať. Rozvážna Ryba pláva v prúde, či je ten prúd  žblnkotajúcou radosťou, alebo naplnený smútkom. Jednoducho plávate, a tak aj smútky, ktoré môžu teraz prísť, pochopíte v prúde žitia. Môžete si však uvedomiť, že vo februári je najmä od času novu 4.2. vo Vodnárovi viac v hre Čierna Luna, karmický bod horoskopu, a tá vám môže priniesť trúchlivé stavy. Hovorím – aj to prejde. Ostaňte v pozícii pozorovateľa: vnímajte prostredie aj seba v tomto prostredí bez emočného namočenia. Že to nejde? Ide, stačí si predstaviť, že stojíte minimálne o poschodie vyššie, ako sú smútky a trúchlivosť. Dôležité totiž je, aby ste energeticky nepadali dole, aby ste sa nedali problémami pohltiť. Strach sa môže ľahko zhmotniť... Stavte na svoje sny, prežívajte ich radostne, akoby už boli skutočnosťou. Pocit radosti vás bude ťahať hore, každá bunka tela sa vie radosťou, ktorú vy vyšlete cez rozum alebo pocit, naplniť.  Spln 19.2. bude v Panne a pôjde o prežívanie vašich vzťahov. Ako vidíte, cítite vy svoje osobné, priateľské i pracovné vzťahy? S ktorými ste spokojné, s ktorými nie? Čo vy dávate do vzťahov, čo v nich vy dostávate? Ide o rovnováhu dal – prijal? Príčinu všetkého hľadaj v sebe. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Fotografie boli detailné. Novinári hovoria o tom, ako ich sledovali

Možno skúšali odsledovať, kto by bol najľahšia obeť, hovorí Zuzana Petková.

Stĺpček šéfredaktorky Beaty Balogovej

Uvedomuje si štát, aká bola hlboká Kočnerova nora?

Nevieme, či sledovanie novinárov bol ojedinelý prípad.


Už ste čítali?