Etikoterapeutické pohľady do májových horoskopov

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 4.5.2019 o 22:52 | Karma článku: 10,02 | Prečítané:  6708x

V prírode je vraj tá najkvalitnejšia wifi, v májovom lese aj tá najvoňavejšia, najrozkvitnutejšia. Príroda nám práve cez toto spojenie pripravila výrazné zdravotné benefity. Užívajme.

Baran. Marec a apríl vám otvorili nové dvere, máj prináša do nich plody. Nové známosti, nové príležitosti, ťah na finančnú stabilitu a podľa toho, ako viete alebo neviete prijímať život, ďalšie bonusy. Ak ste v prijatí a nestaviate sa ku všetkému negatívne, máte oveľa viac možností, ako keď idete hlavou proti múru. Potom múry vidíte všade okolo seba a pritom si neuvedomujete, že si ich vlastne vy staviate svojím postojom. Teda svojimi myšlienkami, slovami i konaním. Už len negatívne myšlienky prinášajú negatívne situácie, čo potom vaše slová a činy! Uvedomte si, že ste úžasne silná bytosť. Používajte svoju silu v súlade s dobrom. Nepotrebujete nikomu dokazovať svoje kvality, žite sebavedomo v sebaúcte. Nezmyselným dokazovaním sa oslabujete. Začiatkom mesiaca 4.5. bude nov v Býkovi. V hre sú aj ďalšie planéty, najviac môžete vnímať Merkúra, planétu komunikácie, v Baranovi - vašom vlastnom znamení. Odkaz pre vás: bdelo komunikovať, múdro používať slová a pripraviť sa aj na komunikáciu, ktorá môže prinášať zvraty vo vašom živote. Okrem Merkúra totiž úraduje aj Urán, ktorý má „na starosti“ prekvapenia v kladnom i zápornom zmysle. Aké budú, záleží od vašich postojov. Skúste vnímať v tomto období, či a ako manipulujete. Žeby manipulovali len ľudia s vami? Dobré ráno, zobuďte sa, ak oni, tak aj vy. Toto poznanie oceníte 18.5., keď je spln v Škorpiónovi. Škorpión vyťahuje z hĺbky mnohé negatívne emócie alebo vlastnosti. Môžu vás oslabovať alebo detoxikovať. Oslabovať, ak idete v ich vleku, detoxikovať, ak sa im poďakujete a využijete novú silu. 

Býk. Nov 4.5. bude v Býkovi, a tak si pripravte nové zámery, plány a možno sa pripravte na väčšiu zmenu v živote. Ak sa  vám doteraz niečo nedarilo dotiahnuť do konca a prichádzali prekážky, teraz sa mnohé môže uvoľniť. Samozrejme, uvoľnite aj vy v sebe všetku neochotu ísť do zmien, ale to už viete. Nepotrebujete byť príliš akční, potrebujete byť len uvoľnení, aby ste umožnili životu, nech sa deje. Diať sa môže niečo aj v oblasti vzťahov, lebo planéta Venuša je na ťahu v ohnivom znamení. Ak ste unavení v partnerskom vzťahu, preskúmajte, kde je koreň tejto únavy. Vyprchala vášeň? Partner je silným zrkadlom? Vy ste celkom ako vaši rodičia? Partner je celkom ako jeho rodičia? Nestretávate sa v komunikácii? Čokoľvek ďalšie vám napadá, preberte zodpovednosť a hľadajte príčiny v sebe. Ak ich nevidíte v posledných dňoch, choďte v predstave a v pocitoch na začiatok vášho vzťahu a zistite, aké tam boli pochybnosti, boliestky, či ste šli do vzťahu ako dvaja šťastní ľudia alebo ste šťastie hľadali v tom druhom. Odpovedám – nenašli, moji rádcové, nenašli. Potrebujeme my sami byť šťastní, aby sme vytvorili s druhým šťastný pár. Pamätajte: dvaja nešťastní ľudia len nešťastný pár vedia vytvoriť a šťastie na veľkú kopu šťastia sadá. Vyberajte. Spln bude 18.5. v Škorpiónovi a môže zasvietiť do vašich tieňov, teda do toho, čo nechcete vidieť, čo odmietate, čo ignorujete. Takže sa nezľaknúť, keď sa začne rozvidnievať a hlavne ostať v prijatí. Keďže Býk je otočený silno aj do materiálneho sveta, v tomto období je vhodné usporiadať si vlastnícke vzťahy, urobiť písomné dohody, uzavierať zmluvy. Pozor však na manipulačné ťahy. Keď pôjdete do záležitostí s manipuláciou a netransparentne, manipulácia a zákulisné ťahy sa vám vrátia. 

Blíženci. Pekný mesiac pre vaše vnútorné nastavenie a upratovanie vo vzťahoch. Najmä partnerských a priateľských. Pod upratovaním vo vzťahoch treba rozumieť uvedomovanie si svojej zodpovednosti za to, čo sa v nich deje. Teda vy nie ste obeť, ale akčný a zodpovedný člen, ktorý má svoju spokojnosť či nespokojnosť vo vlastných rukách. Pri horoskopoch sa však oveľa častejšie stretávam s nespokojnosťou ako so spokojnosťou vo vzťahoch. Viete, aké sú potom moje prvé otázky? Aký máš vzťah s mamou? Aký máš vzťah s otcom? Rešpektujúce vzťahy s rodičmi totiž určujú všetky ostatné naše vzťahy. Takže začnite s upratovaním všetkých výhrad, nespokojností vo vzťahoch s vlastnými rodičmi. Výsledkom bude uvoľnenie napätia vo všetkých ostatných vzťahoch a bonusom lepší zdravotný stav. Zdravie totiž výrazne ovplyvňujú naše myšlienky a vnútorné pocity. Keďže vašou témou na tento rok je zdravie, určite vnímate dôležitosť pokoja duše u vás. Pokojné vzťahy – pokoj v duši.  Nov bude 4.5. v Býkovi a môže ísť o majetkové vzťahy, možno len tak zľahka sa vás téma dotkne, no byť dôsledným a bdelým majiteľom vám zaručí spokojnosť. Čokoľvek sa teraz objaví v súvislosti s vlastnením, riešte láskavo. Láskavo komunikujte, v pokoji prijímajte. Aj náročnejšie situácie. Neskôr akoby ste našli. Spln bude totiž 18.5. v Škorpiónovi a môže zasvietiť do temnejších zákutí. Ak manipulujete, manipulácia sa vám vráti, no nie v rovnakých situáciách. Môže prísť z tej strany, odkiaľ ju nečakáte. Na druhej strane ak riešite zdravotné problémy, teraz je čas na ich vyriešenie. Samozrejme, s vašou aktívnou účasťou cez sebapoznávanie a pochopenie súvislostí. 

Rak. Pusa pod rozkvitnutou čerešňou? Áno, áno, áno. Rak viac ako ostatné znamenia tiahne do rodiny, a tak pusa môže byť potvrdením tohto ťahu a dodaním čerstvého vetra do vzťahu. Každý vzťah totiž potrebuje pozornosť, s najbližšími najviac pozornosti. Reálne v živote to býva naopak – pred najbližšími odkladáme masky a často sa prejavujeme v plnej nahote negatívnych vlastností. Tým, že pre vás rodina znamená istotu a pokoj v duši, je dobré naučiť sa rozoznávať, čo sa deje na energetickej úrovni, keď myslíme, hovoríme i konáme negatívne. Zvyčajne to nie je otázka jednej chvíle, ale myšlienky, slová i činy ovplyvňujú potom naše príbehy nadlho. V podstate dovtedy, kým  ich dobrovoľne cez sebapoznávanie alebo cez choroby, úrazy a ťažkosti spracujeme. Čím skôr uvoľníte napätia vo vzťahoch, tým ľahšie prejdete druhou polovicou mája. Tam totiž v dňoch okolo splnu bude bojovník Mars v Rakovi a ak cítite nespokojnosť vo vzťahoch, bude úradovať - bojovať. Boj však nikdy neprináša uspokojivé výsledky. Nov 4.5. bude v Býkovi a pozrie sa na stabilitu vo vašich vzťahoch, na ich kvalitu. Tá závisí najmä od vašich postojoch k partnerovi, deťom, k rodine. Využite jarné dni na upevnenie týchto vzťahov cez spoločné chvíle, spoločné zážitky. V dňoch okolo splnu, ktorý je 18.5. v Škorpiónovi, akoby ste našli. Vy však budete vedieť, že spokojnosť v rodine je aj vašou zásluhou. Bonusom takéhoto stavu bude zdravé sebavedomie a uvedomenie si svojej sily aj cez malé kroky. Navyše, ak aj prídu náročnejšie chvíle, zvládnete ich v pokoji a ľahšie rozoznáte manipulácie, pravdu v slovách i činoch, v sebapoznávaní môžete ísť do jemnejších a jemnejší vrstiev, do hĺbky.

Lev. Takmer stále riešite vzťahy. Nečudo. Znamenie Lev má „na starosti“ srdiečko, a tak aj v tohtoročnom máji sú v popredí vašich záujmov láskyplné vzťahy. Ak ich nemáte, chradnete, ale ak idete do spojenia sami so sebou, nemusíte upadať. Ak ich máte, užívajte. „Čistokrvní“ Levi potrebujú byť milovaní, viditeľní, výnimoční, úspešní – to si priniesli do programu tohto života. Nie náhodou sme sa každý narodili v tom znamení zverokruhu, v ktorom si môžeme vyrovnávať svoje životy. Raz si hore, raz dole a koleso sa dovtedy opakuje, kým pochopíš. Môžeš ísť po špirále stále k hlbšiemu chápaniu alebo po povrchu s hlbokými ranami na duši i tele. Tieto slová platia nielen v osobných vzťahoch, ale u Leva momentálne aj v pracovnej oblasti. Postupným krokmi ísť do hĺbky, nielen sa šmýkať po povrchu. A riešiť situácie. Neriešené a odkladané vás energeticky oslabujú a môžu vás dostihnúť hneď začiatkom mesiaca v dňoch okolo novu. Nov totiž bude 4.5.  v Býkovi a môže byť o hmotných veciach. O vašej práci, podnikaní, finančnej hojnosti, nových možnostiach. Ak ste zvládli uvoľnenie/upratovanie vo vzťahoch, je čas rozmachu. Máte chuť ísť na cestu podnikania, či rozšíriť doterajšie podnikanie, chcete pracovať pod svojím vlastným vedením? Pripraviť dobrý projekt, zabezpečiť jeho správny štart v správnom čase a dvere sú otvorené. Pozor však na manipulácie, nečestné konanie, a akcie, ktorými by ste mohli ublížiť iným. Čas vyžaduje úplnú transparentnosť, čistotu, čestnosť, inak zaúradujú prekvapivé zmeny, ktoré nemusia byť príjemné.  Dni okolo splnu 18.5. v Škorpiónovi dostriehnu, či konáte správne.

Panna. Znovu sú na obzore vaše vzťahy. Inak - je to pre vás téma nielen celého tohto roku, už sa na nej veziete dlho. Bez ohľadu na to, či ste žena alebo muž, pozrite sa na vzťah k svojej mame. To po prvé. Po druhé: ak svojej mame niečo z vášho detstva vyčítate, či cítite nespravodlivosť, krivdu, chlad, nedostatok pozornosti... v spomienkach situácie prijmite, pochopte a odpusťte mame i sebe. Tak úplne a úprimne. Ak to nepôjde na prvýkrát, odpustenie opakujte, opakujte, kým pocítite hlbokú úľavu v srdci. Ak máte podozrenie, že i vo vašom srdci je chlad, začnite od seba s prijatím, pochopením i odpustením. Buďte trpezlivý. Pravdepodobne vzťahy k mame i k ženám celého rodu v jeho histórii neboli láskavé. Teraz je čas na rodové „jarné upratovanie“. Ním podporíte nielen vzťah k vašim predkom, ale najmä  k súčasnému partnerovi, partnerke a svojim deťom, najmä dcéram a sestrám, tiež k svokre.  Nov 4.5. v Býkovi otvorí tému hmoty a ukoreňovania sa. Tému dotykov so svojimi zdravými koreňmi sme už otvorili cez ženy rodu, podporiť ju môžete aj prácami so zemou v záhrade či naboso v tráve. Pritom si treba uvedomovať, čo týmito dotykmi podporujete. Vedomou prácou so zemou liečite seba. Navyše, máj je prvý mesiac v roku, v ktorom nie je písmenko r, takže tých zemitých dotykov si môžete naplno užívať.  V dňoch okolo 18.5., keď je spln v Škorpiónovi, láskavo pristupujte k svojmu telu, obličkám, močovým a pohlavným orgánom,  doprajte im teplo a nehu, tiež vyváženú stravu. Spätne touto pozornosťou podporíte svoje vzťahy a uzatvárate kolobeh zdravého žitia.

Váhy. Rozkvitnutý máj, harmóniu maj a Váhy si môžu „labužiť“. Veď celá príroda ide do energií, ktoré Váhy milujú: rovnováha, krása, neha, jarný zelený luxus... venušanský čas. Hoci téma vzťahov je u Váh dominantná, predpokladám, že ste  za podpory vesmírnych energií momentálne vzťahy upratali. Ak by sa predsa len čosi ozvalo, obráťte sa o radu do seba. S vaším nasmerovaním do rovnováhy ľahko mnoho situácií vyriešite. Začiatkom mesiaca sa však otvára intenzívnejšie nová téma, a to je hojnosť, financie a rovnováha medzi prácou a oddychom. Všetky tri oblasti spolu úzko súvisia, a tak sa pozrime na ne z pohľadu hojnosti. Čo pre vás znamená hojnosť? Idete za ňou aj na úkor zdravia? Viete si užívať to, čo momentálne máte? Cítite nespokojnosť a máte strach z nedostatku? Krásne a jednoduché cvičenie je na tieto otázky – spočítaj si svoje požehnania. Kde je k tebe život štedrý? Za čo všetko mu môžeš byť vďačný? Dobré otázky najmä pred novom 4.5. v Býkovi. K tomu ešte urobte kontrolu všetkých svojich účtov, dohôd s finančnými inštitúciami, dlhov, prípadne požičal som – nevrátili mi. A láskavo  i s rešpektovaním hodnôt toho druhého konajte. Rešpekt a nastavovanie hraníc sú dôležitou súčasťou zdravého žitia. O splne 18.5. v Škorpiónovi a dňoch okolo neho sa hovorí, že sú magické. Už samotný Škorpión je tajomný, v spojitosti so splnom na hĺbke tieto dni naberajú. U vás sa môže diať ešte niečo navyše. Venuša, vaša vládnuca planéta, sa spojí s planétou prudkých zmien a prekvapení – s Uránom, a tak zmeny a prekvapenia v súvislosti so vzťahmi môžu prísť. Či budú prudké alebo len také jemné šteklenie záleží od toho, ako ste si po minulé mesiace upratali vo vzťahoch a či ste momentálne vo svojom strede, v pokoji duše. 

Škorpión. Hoci rok je len v prvej polovici, u vás môže vzniknúť potreba bilancovať. Súvisí najmä s prácou a partnerským vzťahom v spoločnej téme: dal – prijal. Teda ide o rovnováhu a vzájomné dopĺňanie sa. Môj učiteľ jogy hovorieva, že v partnerstve by sme mali byť ako dve krídla jedného vtáka. Spoločný let silných jedincov do spoločného cieľa. Nech sa tak stane. K téme partnerstva pracovného i osobného sa občas pridruží aj téma financií a hmotného majetku. Máte všetky účty na poriadku? Poistky zaplatené? Všetko vyrovnané? Všetko vyriešené? Naplno sa táto téma môže otvoriť v dňoch okolo novu hneď začiatkom mesiaca - 4.5. Nov je totiž v Býkovi, a teda ide najmä o hmotu. Navyše, v hre je aj Urán, planéta prudkých zmien a prekvapení. Urán, kde príde a nájde  neporiadok, nespokojnosť, zaúraduje svojským spôsobom a všetko nefunkčné rozbúra. Prichádza čas zmien. Keďže Škorpióni pracujúci so svojimi cnosťami majú nielen silnú intuíciu, ale čerpajú múdrosť z hĺbky svojho rodu a zároveň sú napojení na zdroj, zmeny vycítia skôr, ako reálne v živote prídu. Sú o krok vpred, len vnímať signály, byť otvorený informáciám.  Kde totiž uránske energie nájdu poriadok, požehnávajú. V máji je váš najdôležitejší spln  18.5. v Škorpiónovi, vo vašom vlastnom znamení. Hovorí sa o ňom, že je najmagickejší,  je totiž úzko spojený s prírodou, liečením, s múdrosťou vyvierajúcou hlboko z rodu. Téma ako vyšitá pre Škorpióna, ktorý práve teraz môže zachytiť silu liečenia nielen cez bylinky, ale aj cez správne slová, silu myšlienok, cez vlastné silné vyžarovanie. Jednoducho len byť. Aj v tichu a zdanlivej nehybnosti Škorpión sa lieči, podporuje liečenie u iných. Silný čas. 

Strelec. Noooo, Strelci, do vášho pokoja v pohybe prichádza trochu vzruchu. Hovorím – pokoja v pohybe, lebo zdá sa, že vy tak skoro nezastanete, v pohybe však máte svoj stereotyp. Niektorí Strelci majú pohyb fyzický, iný cestovateľský, ďalší mentálny... Strelec jednoducho nevie zastať, ale posledné mesiace vám hodne požehnávali, a tak aj v behu ste nabehli na určitý poriadok. Máj môže byť výnimkou, aj keď stále idete pod šťastnou hviezdou. Tento mesiac signalizuje ešte väčšie aktivity. Môžu byť v reálnom živote, ale aj vo vašom vnútri. V reálnom živote si treba určiť priority a v niektorých prípadoch aj hranice. Pod hranicami myslím spôsob života, v ktorom nepôjdete nad vlastné sily: oddych, práca, relax, aktivita. Rovnováha. Každé prekračovanie hraníc má svoje dôsledky. Momentálne u vás sa môžu odraziť na zdraví, takže žiaden tlak na seba, žiadne nakladanie starostí a problémov na plecia, žiaden stres, žiaden hnev, agresivita... Riešiť všetko skôr, ako sa naplno prejaví. Jeden z najlepších spôsobov, ako svoje vnútro vyriešiť a ísť do pokoja je s dôverou prijímať život tak, aký je. Myslím, že optimistický Strelec s takýmto prijímaním nemusí mať problémy. Nov 4.5. bude v Býkovi a celkom zaujímavý. Strelci, môžete zbierať plody svojej práce v materiálnej oblasti. Možno sa otvorí nový zdroj financií, možno pracovný postup s vyšším ohodnotením, dedenie, nečakané odmeny... Jediná podmienky – neblokujte si hojnosť strachom, nesprávnymi myšlienkami. Spln bude 18.5. v Škorpiónovi, vraj magický čas pre bylinkárky, ale škorpiónske dni sú vždy naplnené tajomstvami a hlbokými životnými pravdami. Žeby sa odkrylo nejaké vaše tajomstvo? Žeby sa ukázal nejaký nepriateľ? S pokojom v duši všetko zvládnete. 

Kozorožec. Postupne krok za krokom alebo pomaly ďalej zájdeš – májové heslo pre vás. Niekedy totiž môžete mať pocit, že pred vami stojí obrovský kopec povinností, nutností, problémov, vybavovačiek... Čo s tým? Postupnými pomalými krokmi vpred. Keď sa zameriate na najbližšiu povinnosť a vyriešite ju, až potom sa pozrite na ďalšiu. Podľa možnosti neriešte všetko naraz. Zvoľte si priority, rozhodnite, čo môže počkať deň, čo mesiac, čo vôbec nepotrebujete urobiť. Inak môžete mať pocit tlaku na seba, ktorý má dôsledky najmä na zdraví. Máj však ponúka čerstvé jarné dni. Skúste ako správny Kozorožec si z tohto bohatstva nabrať čo najviac, aby ste zmeny, ktoré prichádzajú, zvládli v pohode. V hre je totiž planéta Pluto s transformačnou energiou, ktorá môže priniesť nutnosť zmien v rôznych oblastiach vášho života. Alebo vo všetkých naraz? Už rozumiete, prečo sa potrebujete naučiť robiť postupné kroky? Z jednoduchého dôvodu: aby ste zvládli celý kopec zmien. Zvládnete, nie nadarmo ste sa narodili ako Kozorožec. Každý z nás sa v nejakom z dvanástich znamení zverokruhu narodil preto, aby sme energie toho ktorého znamenia zvládli. V ňom máme najviac úloh i najviac možností. Samozrejme, záleží od toho, či žijeme cnosti, či neresti svojho znamenia. Čo teda v máji? Tradične „pracovať“ na skvalitnení svojho partnerského vzťahu a vzťahu s deťmi. Máj – lásky čas vás podporuje. V nove 4.5. v Býkovi sa nedať stiahnuť príliš do hmoty a do sporov o financie ani s partnerom, ani s deťmi. V máji sú prioritou láskavé vzťahy, vedome ich v láskavosti udržujte.  Spln 18.5. v Škorpiónovi bude tiež o vzťahoch, priateľoch, čestnosti, čistoty myslenia, postavenia v spoločnosti. 

Vodnár. Je tu máj, lásky čas, pre Vodnára žeby milostné iskrenie? Každý z nás sa v nejakom z dvanástich znamení zverokruhu narodil preto, aby sme energie toho ktorého znamenia zvládli. V ňom máme najviac úloh i najviac možností. Samozrejme, záleží od toho, či žijeme cnosti, či neresti svojho znamenia. Vodnár si priniesol do života veľmi originálny nástroj žitia – ľahkosť a potrebuje sa s ním naučiť pracovať tak, aby neubližoval seba ani iným. Týka sa to najmä vernosti vo vzťahoch. Byť verný je cnosť, ktorá má hlboké korene a čisté kvety. Byť neverným má ďalekosiahle dôsledky, zvyčajne presahujúce jeden ľudský život. Stačí si predstaviť koleso, ktoré sa plynulo otáča. Ak sme na jeho okraji, ideme prudko raz hore, raz dole. Čím viac sme v strede vo svojich cnostiach, tým sú vzostupy a pády miernejšie. Úplný stred je pokoj v duši. Kde ste v tomto kolese života vy? Ako zvládate vodnárske energie? A ako narábate so slobodou? Je to pre vás vysoká priorita? Totiž Vodnár slobodu môže, ale s tým, že má vo vienku i ľahkosť, si ju môže zamieňať s ľahkovážnosťou. Zaujímavý môže byť nov 4.5. v Býkovi, taký uzemňovací. Napriek tomu, čo sme si doteraz povedali, nov otočí vodnársku pozornosť k väčšej stabilite. Možno sa to odrazí na snahe uzemniť sa v rodine, možno si zabezpečiť stabilné bývanie, možno oceniť istotu v zamestnaní. Odrazu akoby Vodnár hľadal pevnejšiu pôdu pod nohami v mnohých oblastiach života. Keď prídu podnety na zmeny, urobiť ich láskavo. Keď bude ticho, v tichosti plávať životom.  V dňoch okolo splnu 18.5.  v Škorpiónovi môže byť hlavnou témou práca, spolupracovníci či podnikanie. Vo všetkom však treba postupovať zodpovedne a bez manipulácie. 

Ryby. Máj vám nahráva do romantiky. Májová príroda plná nehy, čerstvá zeleň, luxusný vzduch, zamilovanosť v každom nádychu, splynutie... Zvládnuté rybie energie prinášajú pokojné plynutie a otváranie sa možnostiam, ktoré v plynutí prichádzajú. Niekedy netreba veľkú aktivitu vyvíjať, stačí ísť v prúde a príležitosti prichádzajú akoby samé od seba. Bez úsilia. Ak je Ryba v dôvere, život sa deje. To je ten správny postoj. Ak je však Ryba v nedôvere životu, prichádza postupne bezmocnosť, slabosť, prázdnota v duši a veľké riziko nechať sa vliecť nejakou závislosťou. Keďže Ryba je vodné znamenie, veľký ťah môže byť na alkohol, kávičkovanie, ale aj závislosť na partnerovi „s plačlivým údolím“, teda so slzami a schopnosťou tváriť sa ako obeť a manipulovať. V konečnom dôsledku si však ubližujú sami sebe, pretože často sa do pozície obete dostávajú cez chorobu, pocity malosti, nízkeho sebavedomia až po sebadeštrukčné programy. Ak ste sa v opise našli, skúste urobiť zmeny. Už nov  4.5.  v Býkovi vám určité možnosti ponúkne. Možno to budú zmeny v práci, možno vyššie pracovné nasadenia, nové projekty, nové možnosti s tým, aby ste sa zastabilizovali v realite. Žeby ste riešili bývanie? Tieto dni okolo novu vám ponúkajú stabilitu v hmote.  Spln 18.5. v Škorpiónovi nahrá Rybám na intuíciu, a to je vaša pôda. Môže sa stať, že prídu živé sny, lucidné snívanie, ak sa mu otvoríte. Môžete stretať presne tých ľudí, ktorých potrebujete stretnúť. Môžete dostať pracovné ponuky presne šité na mieru. Môžete žiť akoby v krajine zázrakov, lebo všetko môže plynúť pokojne a spokojne. Na druhej strane sa môžu otvoriť hlboké nevyriešené zranenia z dávnej minulosti, a tak sa môže objaviť strach zo zlyhania, alebo strach z opustenia či samoty.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

V Bernolákove kolabuje kanalizácia, mesto vytápajú splašky

Vodárenská spoločnosť podpisuje zmluvy aj napriek limitovanej kapacite.

Píše Ján Košč

Zamestnávatelia nemajú argumenty

Keď rástla produktivita rýchlejšie ako mzdy, zamestnávateľom to neprekážalo.


Už ste čítali?