Etikoterapeutická prechádzka novembrovými horoskopmi

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 1.11.2019 o 18:17 | Karma článku: 2,78 | Prečítané:  1098x

Horoskopy pre jednotlivé mesiace píšem s predstihom takmer mesiac dopredu. Medzitým vypracujem mnoho iných, a tak sa vždy pri čítaní týchto každomesačných usmievam. Totiž zabudla som, čo som v nich napísala, sú pre mňa "nové".

Pri čítaní si vždy spomeniem na niektorého z priateľov narodených v tom-ktorom znamení a želám naplnenie  kladných možností. Môžem si ja totiž  písať, čo chcem, svoj život máme každý jeden vo svojich rukách, a tak máme vo svojich rukách aj to, ako prijmeme či neprijmeme  "hviezdne" výzvy, šance, riziká... Teda aj november si každé znamenie žije po svojom, ja ho vidím cez hviezdy takto:

Baran. Váš najdôležitejší spln tohto roku sa udial minulý mesiac 13.10. V nasledujúcich dvoch mesiacoch by ste si mali uzavrieť témy, ktoré sa vám otvorili tento rok a pripraviť sa na nové. Čo treba doriešiť/doliečiť? Vzťahy. Sľúbené splniť, sľúbené, ktoré sa nedá splniť, ukončiť, vrátiť sľub, nezrealizované dohody ukončiť, prípadne zrušiť dohody a byť si vedomý dôsledkov tohto zrušenia s tým, že ich zodpovedne prijímate. V októbrovom splne sa mohli načrtnúť témy okolo priateľov. Niektorí sa mohli na chvíľu odkloniť, niektorí celkom odísť z vášho života. Neriešte ich, aj v tejto oblasti preberte zodpovednosť, pozrite sa na ich odchody ako na tému, ktorú potrebujete pochopiť. Veľakrát sme si už povedali, že príčinu všetkého hľadáme v sebe. Takže: ste veľmi tvrdohlaví? Manipulatívni? Útoční? Priveľmi súťaživí? Kritickí? Pohŕdaví? Našli ste sa v niektorom prívlastku? Máte pomenovanie toho, čo potrebujete v sebe spracovať. Ak chcete ísť ešte hlbšie, skúste sa pozrieť, aký strach sa za prívlastkom skrýva. Zvyčajne je za ním strach zo zlyhania, prípadne odmietnutia. Možno nájdete aj iné strachy. Nie je dôvod na paniku. Strachy vyvierajú z nedôvery, pri ich liečení stačí ísť do dôvery. Jednoduché, však? Skúste týmto smerom popracovať na sebe ešte do konca roka, aby ste boli pripravení na otvorenie ďalších tém.  Spln bude 12.11. v Býkovi a môže sa týkať financií. Aj v tejto oblasti treba poupratovať do konca roka, ak máte dlhy, nesplnené záväzky, ak nula na účte je hlboko pod nulou. Máte v sebe veľký potenciál na úspech, ak ste ho neobjavili, zamerajte sa odvážne na to, kde a v čom môžete byť pre ostatných užitoční.  Nov bude 26.11. v Strelcovi, a tak si plánujte cesty, cestovanie, pohyb. Je možné, že na vás volá zahraničie.

Býk. Rok 2019 odbíja posledné týždne. Končíte všetky začaté investície, kúpy, máte všetko v poriadku na úradoch, ako s nejakým dedičstvom, ste spokojní, ako nakladáte so svojím majetkom, zveľadili ste ho? Sú aj ostatní okolo vás v pohode s tým, ako zabezpečujete, spravujete hmotné statky? Ak niečo robíme, robme tak, aby nič v nás ani mimo nás k tomu nič nenamietalo. Jednoducho – čisté svedomie, ktoré vás nechá spávať a pripraví vám pokojné sny. Opak je príležitosťou na zamyslenie, ako konáte a nech sa pozeráte na svoje témy z akejkoľvek strany, skúste si uvedomiť, že príčina všetkého je vo vás. Celý svet je jedným obrovským javiskom, na ktorom vám herci-ľudia okolo vás hrajú presne vaše témy. Nikoho iného! Na nikoho nemôžete ukázať prstom, že to on... To vy. Ak sa vám momentálne vracajú do života nejakí ľudia, uvedomte si, že prichádzajú len preto, že ste spolu nedotiahli do ukončenia určité veci, situácie, príbehy. S pochopením vkročte do týchto situácia a láskavo riešte. Cez srdce. Je čas. Ak by to predsa len nešlo, dajte si chvíľu času a položte si otázku – ako by to urobila láska?  V uplynulých mesiacoch tohto roku sa vám mohli otvoriť aj cesty do zahraničia, prípadne cestovanie po vlastnej krajine, alebo časté odchody na rôzne dlhodobejšie semináre. Skúste sa pozrieť na dôvod, prečo cestujete, prečo odchádzate z domu. Je za tým útek?  Ak áno, pozrite sa na to, čoho sa bojíte, aký strach máte za odchodmi. Najdôležitejší spln tohto roku vás čaká 12.11., je vo vašom vlastnom znamení, teda v Býkovi. Spln jasnejšie osvieti na vzťahy, komunikáciu, investície. Nov 26.11. v Strelcovi zas cestovanie, ale aj témy okolo majetku. S dôverou riešte. 

Blíženci.  Aký rok o niekoľko týždňov uzavriete? Bol plodný? Zvládli ste v ňom komunikáciu a „roznášanie informácií“? Vašou vládnucou planétou je totiž Merkúr, a teda môžete byť vynikajúcim informačným kanálom. Záleží len od vás, od miery vášho cítenia, akým? Roznášate klebety? Ste stredobodom každej spoločnosti s dobrými vtipmi? Idete za informáciami z určitého odboru? Učíte? Prednášate? Píšete? V odpovediach je veľký potenciál. Ak používate informácie v dobrom slova zmysle, ste dobrými odborníkmi, priťahujte ľudí, milujú vás, sú radi vo vašej spoločnosti. Užívajte. Ak jazykom picháte, zraňujete, opak je pravdou – ľudia od vás bočia. Zmeňte komunikáciu. Dajte do slov pochopenie, súcit, láskavosť. Inou témou tohto roku mohlo byť sebavedomie. Veľmi súvisí s tým, ako sa cítite, či staviate na svojich silných stránkach a či milujete aj tie slabé. Spracovanie tejto témy oceníte na konci mesiaca. Ďalšou témou je rodina a vernosť. Vraj veľa Blížencov pochádza z neúplných rodín, alebo sa niečo závažného v rodinách dialo, že rodina nemohla spolu fungovať ako rodina. Vašou úlohou ako Blížencov je teda vytvárať dobré vzťahy v rodine, podporovať rodinu a súznenie v nej. Ak práve vy nemáte fungujúcu rodinu, preberte zodpovednosť a nájdite príčinu v sebe. Vždy tam bude, v nikom inom. Okolnosti a ľudia vo vašich príbehoch sú len javiskom a hercami vášho osobného filmu, aby ste pochopili život. Spln bude 12.11. v Býkovi, a nielen o financiách a hmotných statkoch. Tiež téma informácii môže vyskočiť na svetlo. Odporúčam komunikovať so súcitom a láskavo. Nov bude 26.11. v Strelcovi a témou môže byť spomínané sebavedomie, vaša vlastná hodnota seba samého. 

Rak. Akčný račí rok končí. Teda váš akčný a možno viac emočný ako ostatné. Máte ešte niekoľko týždňov do konca roka, aby ste si pozreli na svoje emočné uvoľňovanie. Vašou vládnucou planétou je totiž Luna, ktorá je zodpovedná okrem iného aj za emócie. Dokážete sa emočne uvoľniť cez plač či smiech? Dokážete prejavovať svoje emócie, či ich brzdíte, zastavujete? Často počúvam, že svoje emócie by sme mali mať pod kontrolou. Kontrola však neznamená potlačenie. Keď totiž emócie neprejavíme, zatlačíme, vytvárame v tele bloky, ktoré môžu priniesť zdravotné problémy. Dajte vo vhodnom a bezpečnom prostredí priechod svojím emóciám, uvoľníte ich. Najmä tie negatívne, ktoré vás vibračne ťahajú dole. Citlivosť, otvorené srdce nemusia znamenať zraniteľnosť. Spomínam si na prípad, keď mladý muž mi zatelefonoval zo skaly, že nechce žiť, lebo cíti svoje zranené srdce. Bál sa citov, ktoré odrazu k nemu prišli. Vlastne oni boli stále s ním, no blokoval sám seba, chcel mať svoje city pod kontrolou. Pripomínam, že city sú ako svit Luny, rozlievajúce sa, tečú, nechajme ich teda tiecť. Buďme citlivými tvoriacimi bytosťami, nie bezcitnými. V júli tohto roka ste mali svoj významný nov. Začali tam nejaké zmeny, ktoré určitým spôsobom stále plynú a uzavrieť, ukončiť by ste ich mali do januára budúceho roku. O aké zmeny ide? Skúste si spomenúť, ako ste sa cítili v júli, čo sa vám dialo, aké zmeny tam prišli a pozrite sa na toto dianie z pozície nezaujatého pozorovateľa. Máte? Tak máte odpoveď. Spln bude 12.11. v Býkovi a bude najmä o financiách. Komu a ako prúdia, kto a ako si ich blokuje. Nov bude 26.11. v Strelcovi a vám otvorí tému zdravia. Myslite na seba, hýčkajte sa, nájdite rovnováhu medzi prácou a relaxom. 

Lev. Uvoľnili ste napätie vo svojich partnerských vzťahoch? Upravili ste si komunikáciu v nich? Rešpektujete svojho partnera? Ak áno, cítite jeho lásku. Ak nie, máte veľký potenciál s úctou pristupovať k ostatným ľuďom a aj k svojmu partnerovi. Žena partnerovi dáva  úctu a rešpekt, muž jej dáva lásku. Žena svieti a hreje, muž vytvára bezpečie. Spolupráca bez výsledku očakávania. Toto boli témy roka,  ktorý pomaly končí. Skúste svoje témy v ňom uzavrieť, ukončiť. Sľúbené naplniť, čo sa nedá splniť, láskavo vrátiť sľub, rozviazať dohodu. Druhou témou roka 2019 boli deti. Ako to máte s nimi? Pristupujete aj k nim s rešpektom a úctou? Počúvate ich úprimne, keď vám niečo hovoria? Dovolíte im rozvíjať svoje talenty a nadania, len im jemne nastavujete hranice, aby správne „tiekli“ – šli životom? Deti sme nedostali na ovládanie, deti sú darmi našich životov, Levice, viete? Aj do výchovy detí dajte svoje cnosti, nie neresti. Nezvládnutý Lev na iných útočí, ponižuje, správny Lev je schopný láskavo pristupovať ku všetkým a všetkému.  Vládnucou planétou Levov je Slnko, a tak Levi potrebujú žiariť, Levice žensky svietiť a hriať. Rovnováha v partnerských vzťahoch ako vyšitá. Ak to tak nemáte, máte priestor do konca roka všetko správne uhrať. V auguste ste mali svoj najdôležitejší nov, v ňom pravdepodobne prišli nejaké zmeny, ktoré je dobré uzavrieť, ukončiť ešte v tomto roku.  Spln bude 12.11. v Býkovi a témou môže byť práca, kde sa nemusíte cítiť celkom v poriadku. Zvážte všetky pre a proti, urobte také zmeny, aby smerovali k podpore vášho zdravia. Nov bude 26.11. v Strelcovi a otvorí ešte raz v tomto roku tému partnerstva a detí. Šťastlivo vyriešte. 

Panna. Ľudia v znamení Panny sa vraj na tento svet narodili preto, aby doň vniesli poriadok a systém. Poriadok sa systém boli pre vás aj témami tohto roka. Takže sa pýtam, či máte okolo seba poriadok alebo ste preskočili koňa a vládne vám chaos? Keď sa stíšite, aký pocit máte zo seba smerom k týmto témam? Cítite? Máte otvorené srdce? Poriadok a systém bez tepla otvoreného srdca sú zraňujúce, boľavé. Najprv to vidíte u druhých, že vás odmietajú, vyhýbajú sa vám, potom precítite v sebe, že nie je niečo v poriadku. Urobte zmeny. A čo partnerský vzťah? Ženy Panny, vnášate do svojich rodín teplo a svetlo? Muži Panny, vytvárate bezpečie pre svoje ženy i deti a spolu s dôverou „kopete“ ako jeden tím. Teda idete spoločným smerom? Cítite, ako dôležitá je rodina? Znovu, ak nie, je čas na zmenu. Celoživotnou pannenskou témou je aj zdravie. Nemusí ísť cez rôzne výživové doplnky a zdravotnícke vymoženosti, môže ísť cez kvalitnú a správne zloženú poživeň, ktorou podporujete svoje črevné baktérie, zdravú črevnú klímu. Panny, ktoré nemajú zvládnuté pohŕdanie, práve v oblasti výživy môžu prejavovať túto negatívnu vlastnosť. Na začiatok, Panny, stačí si dať zámer, aby ste svoje pohŕdanie videli, potom ho pretransformovať na dôveru a prijímanie. Spln bude 12.11. v Býkovi, pre vás aj o papierovačkách, riešení nejakých situácií s bývaním, rodinou a objavia sa pravdepodobne aj nejaké nedoriešené témy so ženami rodu. Uvedomte si, že ak čokoľvek vypláva z rodu, rodiny, je to vaša téma, bytostne sa vás dotýka a má vplyv na váš súčasný život. Nič sa nedá zo života, životov vyčiarknuť.  Nov bude 26.11. v Strelcovi, aj vám sa môžu objaviť v programe nejaké cesty, otvorí sa znovu téma financií a hojnosti. Aká je miera vašej užitočnosti, taká je hojnosť. z

Váhy. U Váh aj v tomto roku klasika – potreba vytvárať rovnováhu v prostredí, v ktorom sa pohybujú, a vytvárať harmóniu vo vzťahoch okolo seba i v sebe. Váhy sú fyzicky krásne bytosti. Je to pre ne dar či nedar? Váhy vedia. Vrátim sa k harmónii, ktorú by mali Váhy zvládnuť najmä v sebe. Často sa totiž stretávam s tým, že ženy Váhy preberajú na seba mužské kvality, chcú rozhodovať, kontrolovať, riešiť veci a podstata ženskosti im uniká. Alebo naopak, muži Váhy idú viac do ženských energií, sú nerozhodní, nevedia žene vytvárať bezpečné hranice. Zvyčajne im potom padajú aj vťahy. Čo urobiť, aby to bolo inak. Možností veľa, ale najjednoduchšie u žien vrátiť sa ku svojej ženskosti cez prijímanie a dôveru, u mužov ísť do mužnosti cez podporu a tiež s dôverou ku svojej sile a rozhodnosti. Postrehla som, že na Slovensku vznikajú aj mužské kruhy, v ktorých sa muži učia byť správnymi mužmi. S niekoľkými som potom spolupracovala a s radosťou hovorím, že galantnosť, pochopenie a porozumenie bolo cítiť naplno. Muži, ktorí sa cítia slabými mužmi, určite v mužských kruhoch nájdu svoju silu podobne, ako ženy v správnych ženských kruhoch rozvinú svoj ženský potenciál. Muži potrebujú ešte ustáť ženy svojho rodu, držať im hranice, ženy sa potrebujú vzdať potreby byť „veľkými“ matkami, teda pre deti dusiacimi matkami.  Spln bude 12.11. v Býkovi a témou môžu byť financie a hojnosť. Túto tému už Váhy riešili, ak uspeli, vedia, čo je hojnosť. Môžno však cítite potrebu vylepšiť svoje bývanie, možno zmeniť byt, dom. Skôr ako urobíte tieto kroky, vykomunikujte si podmienky a spôsob prevedenia. Nov bude 26.11. v Strelcovi, v hre je aj Venuša s Jupiterom a Uranom, takže môže prísť nejaké prekvapenie. Príjemné? Nepríjemné? Podľa toho, čo a ako ste doteraz zvládli. 

Škorpión. Rok 2019 pokračoval vo vašom prípade najmä témami okolo financií. Táto téma je otvorená už druhý rok. Kým ten predchádzajúci mohol byť o stratách, tento bol o stabilizácii a zakoreňovaní. Ak máte pocit, že ešte máte niečo nedoriešené, že máte otvorené projekty, ktoré potrebujete ukončiť, teraz je tá možnosť. Najmä  spln 12.11. v Býkovi vám podáva ruku a dovoľuje pohnúť vecami, situáciami, ktoré zastali. Býk je o materiálne, pôde, pozemkoch, domoch, vlastnení, svetlo splnu vám môže posvietiť. Urobili ste v minulých mesiacoch aj kroky, ktoré teraz hodnotíte ako nerozvážne? V splne sa na ne pozrite a možno zistíte, že nakoniec to boli dobré kroky. Spln trochu lízne aj partnerské vzťahy a keďže je v hre aj Merkúr, môžete cez komunikáciu ich podporiť, alebo oslabiť. Škorpiónsky jazýček je pichľavý, zasahuje hlboko, a tak múdry Škorpión do komunikácie vkladá súcit a láskavosť. Máte nejaký sen ohľadom partnerských vzťahov? Rozviesť sa, rozísť, získať partnera, vydať sa, oženiť? Ujasnite si zámer a trpezlivo vyčkajte do novu, ktorý bude 26.11. v Strelcovi. Strelec podporuje vízie, vidí aj cieľ, i keď často nerieši detaily, ale v nove si ujasníte, čo naozaj chcete. Do svojho vienka ste dostali veľké množstvo energie, ktorú môžete použiť buď na budovanie materiálnych i nehmotných statkov, alebo otočiť do sebadeštrukčných programov. Výber je vždy na vás. Keďže Škorpión je vodné znamenie, z vonkajších záležitostí vás v rozhodovaní podporia miesta pri vode, stíšenia pri riekach, jazerách, moriach. Ak podnikáte, dávajte svetu o sebe vedieť. Komunikujete? Organizujete? Vzdelávate sa? Svet je otvorený všetkým možnostiam práve cez spomínaného Merkúra.

Strelec. Tento rok vám hviezdy mimoriadne priali. Miera úspechu záležala na vašej tvorivosti, flexibilite, na schopnosti správne reagovať. Jednou z mála prekážok na tejto ceste bolo alebo je sebaspochybňovanie. Ak vy pochybujete o sebe, svet zachytí neistotu a vráti vám ju späť. Buď ako zrkadlo, alebo zväčšovacie sklo. V detstve som často od rodičov počúvala, že najhoršie je, keď si človek sám sebe zle urobí, nemá na koho vinu zvaliť. My vinu na nikoho zvaľovať nebudeme, ale preberáme za seba a svoje činy zodpovednosť. Strelec má veľmi blízko do spirituality, a práve v tomto období sa mu tieto dvere otvárajú ešte viac. Možno to súvisí s vaším nastavením, možno dušičkovým novembrom, alebo vianočným decembrom. Tak či tak, je priestor na stíšenie, spomalenie, zahĺbenie sa. Keďže Strelec je ohnivé znamenie, tak aj pri ohníku či sviečke. Oheň vo vás podporuje uvoľnenie napätia, spaľuje bolesti. Rovnako tak aj ohnivé farby. Pozor však, ak ste naladení bojovne, červená, najmä ona, bojovnosť ešte podporí. Strelec tiež vie, akú veľkú silu má slovo, ale veľakrát ho nevie diplomaticky použiť. Strelec totiž nie je diplomat, čo na jazyku, to z neho vyletí. Spln bude 12.11. v Býkovi a môže priniesť zmeny v pracovnej oblasti, skôr také kozmetické úpravy, ale možno aj zmeny pracovných partnerov. Na čo máme zamiesené, to sa deje. Strelec je často stredobodom spoločnosti, v novembri ešte viac vyniknete, lebo vaším znamením sa pohybuje Venuša. Žeby nový vzťah alebo poslinenie toho stabilného? Nov 26.11. v Strelcovi bude pre vás mimoriadne dôležitý. Tušíte, však? Strelec v Strelcovi! Znovu použijem jednu vetu – ako ste si zamiesili, také zberáte v novembri plody svojej práce. A veľké prekvapenie. 

Kozorožec. Vašou vládnucou planétou je Saturn a vraj ste sa narodili, preto, aby ste svetu dokázali, že všetko je možné. Keď si vytýčite cieľ, urobíte všetko pre to, aby ste ho dosiahli. V minulom roku ste prešli veľkými zmenami, tento rok v zmenách pokračoval. Viete pri pohľade dozadu povedať, ktoré boli vašimi požehnaniami, ktoré boli krokom vedľa? Možno ešte je čas niekoľko týždňov na hodnotenie, ale práve tých niekoľko týždňov je príležitosťou, aby ste sa posunuli k požehnaniam. Tento rok totiž zmenami nekončí. Aké sú vhodné a správne zmeny? Také, voči ktorým nič z vonku ani z vnútra vás samých nič nenamieta. Ak sa ozývajú námietky, napríklad výčitky, zlý spánok, nepokoj..., zastavte sa, prosím. Je čas urobiť láskavo zmenu k zmene. A začať od seba cez podporu sebavedomia, odhaliť lži a bludy, ktorým veríte, nájsť si podporné sebavzdelávacie programy, ísť do pokory a prijímania. Niekedy však Kozorožec prekračuje hranice. Poznáte to? Ak prekračujete tie svoje, rýchlo môže prísť únava, vyhorenie, choroby, zastavte sa, prosím. Ak prekračujete partnerské, uvedomte si, ak ste žena, že pre ženu je bezpečné  rozlievať sa v priestore, ktorý ohraničí jej muž. Ak ste muž, je vašou úlohou v tomto živote určovať hranice svojej partnerke, dcére, aby sa pri vás cítili bezpečne a žensky krásne. Ako ste momentálne s náladou? November prináša aj trúchlivosť, skúste sa držať nad vodou. Nájdite si niečo, čo vás na ceste do vyšších vibrácii podporí. Napríklad spev i počúvanie mantier, maľovanie, tanec, pohyb... Pre pohyb sa otvorí väčší priestor po nove 26.11. v Strelcovi. Využite ho, nájdite si nejaký pohybový kurz, seminár, plávanie... niečo, kde sa cez fyzické telo uvoľníte úplne. Pripravíte sa tak na obdobie, keď sa Saturn posunie do vášho znamenia, do Kozorožca. To budú iné situácie!

Vodnár. Ste individualista túžiaci po slobode? Držia sa pri vás peniažky či utekajú? Ukazujete svetu naozaj veselú tvár alebo pod maskou veselosti niečo skrývate? Hodnotí vás okolie ako tvrdohlavca, či i vy sám sa tak cítite? Že dávam na začiatok veľa otázok? Zámerne. Za nimi sú totiž témy, ktoré sa otvárali v tomto kalendárnom roku a ktoré čakali na vaše spracovanie. Takže sa k nim ešte raz môžete vrátiť a v stíšení nad nimi podumať. Netreba silou-mocou hľadať odpoveď. Ona príde, keď bude jej čas, sama. Skôr pri nacítení sa na dané témy zhodnoťte svoj rok a v nasledujúcich týždňoch urobte pre to, aby ste svoje témy uzavreli, ukončili. Jedným očkom môžete pozrieť aj na témy vzťah, sex, vernosť a ujasniť si, čo má pre vás hodnotu. Nech z toho vyjde čokoľvek, preberte zodpovednosť. Zodpovednosť za seba, svoje konanie, za situácie, v ktorých sa ocitáte, je tiež vašou dôležitou témou. Možno ju dávate do protikladu s milovanou slobodou. Stop. Zodpovednosť máte sami za seba, nie za druhých, tak konajte tak, aby nič vo vás ani mimo vás nenamietalo nič voči tomu, ako konáte. Spln 12.11. v Býkovi môže odkryť tému zodpovednosti z inej strany. Z materiálnej. Kde sa cítite doma? Je váš fyzicky domov miestom vašej istoty, ale aj miestom na relax? Ako sa cítite vo svojom tele? Milujete ho? Máte voči nemu výhrady? Odmietate niektorú svoju časť? Aj naše telo môžeme nazývať našim domovom. Venujte mu pozornosť. Nov 26.11. v Strelcovi, Urán s Jupiterom sú tiež v hre, a tak Vodnárov čakajú akčné dni. Žeby už začínali vianočné večierky alebo koncoročné kapustnice? Užívajte, ak prichádzajú vaše možnosti, no pamätajte, že ste si mali usporiadať hodnoty na čiare – vzťahy, sex, vernosť. 

Ryby. Žeby prichádzalo vaše obdobie? Ryba sa totiž dobre cíti v duchovne a november i december spiritualitu ponúkajú. Najprv stíšenie cez spomienky na tých, ktorí odišli na druhý breh, potom uzatváranie svetlej časti roka a otváranie sa tmavej, vianočné sviatky. S pokorou, Rybičky, s pokorou. Ak je duchovno pyšné, potom sa z neho stáva duc-hovno. Často počúvam otázku a Rybu to bude zaujímať: „Čo je zámerom duše, keď prichádza na svet?“ Odpoveď: „Ukončiť všetky neukončenia, s ktorými sme sa narodili.“ Jednoduché, že? V praxi to znamená, že všetko to, čo nás bolí, tlačí, za čo sa hanbíme, kde cítime vinu... naša duša potrebuje vyriešiť, aby bola šťastná. Po šťastí túži každý z nás. Ryba má momentálne niekoľko oblastí, ktoré potrebuje šťastlivo uzavrieť. Prvou je zamestnanie, kariéra. Ak tu máte otvorené nejaké projekty, nové cestičky, dotiahnuť dokonca, uzavrieť, s výdychom uvoľniť. Niekedy je u Rýb problém, zladiť realitu so svojím vnútorným svetom, a tak „ulietajú“. Uvedomujete si to, či je toto vnímanie vo vašom tieni? Život vám odpovedá. Žiaľ, niekedy aj cez závislosti. Akákoľvek závislosť signalizuje, že vnútro je v rozpore s realitou, že vnútro je prázdne, nešťastné, chladné. Východisko? Napĺňať sa krásou, zmysluplnou činnosťou, otvoriť sa tvorivosti. Pravdpodobne tento kalendárny rok vás aj týmto smerom pootočil. Viete, či správnym? Pozrite sa na svoje financie, na svoju hojnosť. Ak rástli tohto roku, máte odpoveď – ste užitoční pre svet a svet vás odmeňuje hojnosťou. Spln bude 12.11. v Býkovi a o schopnosti riešiť veci, nov 26.11. v Strelcovi a témou je znovu zamestnanie a kariéra. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Dobré ráno

Dobré ráno: Špeciálny prokurátor Kováčik defacto skončil

Slovenská justícia sa otriasa v základoch.

Píše Ivan Mikloš

Zúfalo potrebujeme úspešnú vládu. Zatiaľ to tak nevyzerá (píše Ivan Mikloš)

Reformy potrebujú politickú váhu.


Už ste čítali?