Etikoterapeutická prechádzka decembrovými horoskopmi

Autor: DagmaRA Sarita Poliaková | 10.12.2019 o 8:51 | Karma článku: 2,91 | Prečítané:  1050x

Nech sa páči:  prechádzka decembrovými horoskopmi odetá do etikoterapeutických postrehov alebo etikoterapia v astrológii. Osobne sa mi obe spojili v jedno. 

Karmická astrológia mi otvára dvere do pochopenia toho, čo sa nám deje v súčasnom živote a etikoterapia mi dala nástroje, ako s poznaným ďalej narábať tak, aby sme šli do dôvery, do svojho šťastia, do svojej sily, do svojho pokoja, do CELISTVOSTI. 

 Baran. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln môže Baranom intenzívnejšie otvoriť rodové témy týkajúce sa práve žien. Pre ženy narodené v znamení Barana je dôležité, aby si urovnali svoj vzťah s matkou a cez ňu so všetkými ženami rodu. Môžu precítiť a pochopiť, že aj ony sú presne také isté ako ich matky, a tak nieto čo matke vyčítať či neodpustiť. V puberte sme pravdepodobne všetky povedali vetu: „Nebudem ako moja mama.“ Je čas túto „kliadbu“ rozpustiť, odpustiť sebe i matke. Cez odpustenie a prijatie prichádza k nám liečivá sila žien rodu a veľa vitality. Často sa rozpúšťajú aj zdravotné problémy. Muži Barani v čase okolo splnu si viac môžu uvedomovať svoju mužskú silu a ochrannú náruč, ktorú vedia vytvoriť svojim ženám. Dcéram, partnerkám, matkám, spolupracovníčkam. Muži vytvárajú bezpečnú hranicu ženám, aby mohli kvitnúť, hriať a svietiť. Tiež treba začať od matky. Prijať ju každou bunkou tela, ako najlepšiu matku, ktorú sme si práve my zo všetkých žien sveta vybrali. Dôvod sme vedeli, v žití sme ho možno už zabudli. Vianočný čas nás ešte viac v tomto podporí. Zimný slnovrat 22.12. nám ponúkne najkratší deň v roku, skúste ho, Barani, využiť na oddych a vyrovnanie vnútorných pnutí. Nov v Kozorožcovi 26.12. stále pokračuje v téme žien rodu, ale už vyžaduje konkrétne zmeny, nové postoje, nové správanie. Hoci sa vám december môže zdať dosť náročný, jeho zvládnutím si pripravujete úspech v novom roku.

Býk. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln môže Býkom aktivovať témy okolo vzťahov, najmä s deťmi. Tiež trochu „zavŕta“ do sexuality, tvorivosti a ponúkne inšpirácie na zmeny. Ak vnímate svoj vnútorný hlas a veríte mu, budete vedieť, ktoré témy sú pre vás najaktuálnejšie, v týchto riadkoch sa ich môžeme dotknúť len všeobecne. Takže Býk a deti. Spomeňte si na to z detstva, keď za vás niekto razantne rozhodoval, keď chcel, aby ste sa podriadili jeho požiadavkám. Nešlo to, však? Robíte presne toto isté svojim deťom? Nie? Najbližšie keď budete od nich niečo požadovať, skúste ísť do svojej empatie a vnímať, ako sa môže cítiť vaše dieťa. Možno zistíte, že sa síce podriadi, ale vnútorne nesúhlasí. Možno sa nepodriadi a menšie začne kričať, puberta pôjde do vzdoru, buchne dverami a adolescent odíde z domu. Odpor ako vyšitý. Skúste v predvianočnom a blíženeckom decembrovom čase urobiť v sebe zmenu a upraviť si vzťahy s deťmi. Ak ich máme dlho naštrbené, možno to nepôjde rýchlo, ale ak si upracete v sebe, upracú sa aj vzťahy okolo vás. Upratovaním v sebe rozumiem uvoľňovanie odporu na všetkých úrovniach. Na všetko, na čo hovoríme v bežnom živote nie, s čím opovrhujeme, čo odsudzujeme, čo odmietame, prijmime s vetičkou -  je to tak. S prijatím však uvoľníme napätie v sebe a veci vieme riešiť. V čase vianočnom a v nove v Kozorožcovi 26.12. akoby sme našli. Hráme totiž o pokoj v srdci. 

Blíženci. Tramtarááá, Blíženci. V decembri prichádza váš najdôležitejší spln 12.12 skoro ráno. Je vo vašom vlastnom znamení, teda v Blížencoch. Keďže pravdepodobne sršíte energiou aj v tomto zimnom čase, nadýchnite sa na spln do nových príležitostí a možností. Otvárajú sa témy komunikačných schopností, partnerských vzťahov, sebahodnoty a empatií. Tieto sú najvýraznejšie, samozrejme, záleží od vás a vášho spôsobu prijatia života ako takého, do čoho vám spln „pichne“ a čo konkrétne u vás aktivuje. Inak dni okolo vášho splnu sú dobrou príležitosťou dať svetu o sebe vedieť. Napríklad ak podnikáte, tvoríte, ak viete svetu ponúknuť niečo zo svojich darov, prezentujte sa. V súčasnosti je veľa možností. Ak však ste trochu stiahnutí do seba, ozvite sa aspoň svojim blízkymi pekným slovom, objatím, správou, možno už netradične listom či pohľadnicou. Uvedomte si, že prílišné stiahnutie vám nesvedčí, a tak skúste vyjsť z komfortnej zóny a stretávať sa s rodinou, priateľmi, učiť sa nové veci, spoznávať svet. Spln vám ponúka aj možnosť sebapresadenia. Pozor: nie súperenia a bojovania. Tu rada podotknem - ak máte pocit, že konkurencia vás chce valcovať, prijmite, že konkurencia neexistuje. Každý z vás ide za iným cieľom, svojím, a ak vy zmeníte postoj, zmení sa aj „konkurencia“. Tá v práci i v medziľudských vzťahoch. Momentálne máte našliapnuté na empatiu, citlivosť a múdre konanie, nechajte sa viesť svojou intuíciou. Zimný slnovrat 22.12. nám ponúka najkratší deň a najdlhšiu tmavú časť dňa = inšpirácia na oddych a rozpustenie vnútorných pnutí, aby sme v stíšení ostali až do novu v Kozorožcovi 26.12. Teda s pokojom v sebe si užili sviatočné dni.  

Rak. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln odporúča Rakom pokoj bez veľkých turbolencií. Ľahko sa napíše, s určitým úsilím plní. Hlavne, Raci, nevytáčajte sa, neriešte veľké veci, nerobte veľké rouzhodnutia. Pokoj, spomalenie a oddych sú na programe decembra napriek sviatkom na jeho konci. Nie je to však ničnerobiaci pokoj, do ktorého vás budú sťahovať planéty. Je to pokoj rozjímania, meditácií, stíšenia bez veľkých rečí, ale s pocitom, že v sebe ste doma. Otvárajú sa  totiž témy medzi Zemou a nebom, témy smrteľnosti, schopnosti ísť do zmien. Dávate v živote bežne akúkoľvek zmenu, ktorá príde aj nečakane? Viete kreatívne vkročiť do akéhokoľvek diania? Komfortná zóna je len vaším prechodným stavom?  Splnoví Blíženci vám môžu priniesť rôzne správy týkajúce sa vás a vašich najbližších. Nech počujete čokoľvek, dajte si na riešenie čas. Horúca kaša sa nikdy neje rýchlo. Tento postup oceníte v dňoch okolo novu, ktorý bude v Kozorožcovi 26.12. a budete zbierať plody predchádzajúcich múdrych rozhodnutí. Najmä partnerské a pracovné vzťahy budú na výslní a budete sa v nich cítiť dobre. Bodaj by nie, keď sú práve sviatočné dni! Ale vážne, presvetlite si aj tieto dni spiritualitou, stíšením, rozjímaním. Téma smrteľnosti, zmien, uvoľňovania starých vecí a otváranie sa novým sú stále v hre. Nov je začiatkom nového cyklu, poďte v jeho prúde. 

Lev. Poriadny nádych, Levi, hneď na začiatku mesiaca, lebo vyzerá, že bude poriadne akčný. Nielen preto, že december pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Levi, Levice, skúste si už na začiatku mesiaca urobiť akčný plán prác. Jednak tých v zamestnaní, ale najmä tých doma. Občas máte totiž pocit, že na svojich pleciach prenesiete svet alebo že ste Matka Tereza a potrebujete svet zachraňovať. Nič nepotrebujete. Ba áno – potrebujete určiť si priority, aby ste v zdraví prežili vianočné sviatky i koniec roka, ale aby vám ostalo dostatok síl aj na nové začiatky v novom roku. Spln nás často emočne  nabudí, vnímanie sa vyhrotí a oheň je na streche. Vedieť si aj v týchto časoch určiť priority, vedieť si nájsť čas na oddych, je majstrovským počinom. Rovnako v tomto období ľahšie rozriešite veci a situácie, ktoré už dobre dozreli do zmeny či rozchodu. Spln vás podporí razantnosťou a sebavedomím. Zimný slnovrat 22.12. ponúkne najkratší deň a najdlhšiu noc, začína na našej pologuli zima. Zvoľnite i vy. Naplánujte si relax a oddych, pripravíte sa tak na nov v Kozorožcovi, ktorý bude 26.12. Tiež bude o prioritách, o zmenách, ktoré ste ochotní podstúpiť, o nových projektoch. Keďže rok 2019 vás navnadil na úspech, vesmír sa postará, ak ste správne nasadli na vlnu, aby vás viedol ďalej úspešne. 

Panna. Pokoj a pohoda by mali vládnuť vo vašej domácnosti, ak ste riešili priebežne situácie s partnerom, deťmi, bývaním. Aj toto boli vaše témy celého roku 2019. December teraz pripravuje dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln odporúča Pannám ešte pozrieť aj na ženy rodu aspoň jedným očkom. Tie ste už riešili niekoľkokrát za posledné dva roky, možno život chce od vás len také doťuknutie, aby sa presvedčil, že ste so ženami rodu v pohode. Najmä s matkou. Potom nasledujú partnerka, dcéry, ale cez vzťah s matkou sa dá predpokladať, ako to máte aj so ženami vo svojej rodine. Ste Pannou – mužom, ktorý vie držať hranice, je rozhodný a starostlivý? Ste Pannou – ženou, ktorá v domácnosti hreje a svieti? Tieto kvality akoby automaticky prídu do vašich domovov, ak ste vy pannenskí muži i ženy, vyriešili svoj vzťah so ženami rodu, s matkou. Potom úplne prirodzene príde úcta k ženám a od žien k vám láska. Hýčkajte si navzájom tieto kvality. Stoja za to a vo vianočnom období sú priamo nevyhnutnosťou. Aj single Panna sa potrebuje hýčkať sebaúctou a sebaláskou. Vzťahy môžete podporiť aj malým rituálom na zimný slnovrat 22.12., keď sa rozlúčite s tým, čo už doslúžilo a otvoríte sa svetlu vo vás. Toto sa týka aj dní okolo novu v Kozorožcovi 26.12. Pravdepodobne príde tendencia ujasniť si niečo v partnerských vzťahoch, ak v nich cítite pnutie, no uvoľnite sa a rozhodnutia si nechajte na svetlejšie dni. Možno niektoré situácie momentálne vidíte nejasne.   

Váhy. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln odporúča, okrem iného, Váham mrknúť sa na priateľstvá. Sú výživné? Láskavé? Súcitné? Veľmi často sa totiž stáva, že zadané Váhy zabúdajú na budovanie priateľských vzťahov a keď sa partnerské vzťahy uvoľnia, Váhy ostávajú samé. Priateľstvá sú dôležité v každom veku a pri každom znamení. Sú výživou, uvoľnením, radosťou, najvyššou hodnotou spojenia. Priateľstvo je zlatá niť, ktorá svieti v živote, takže, Váhy, upriamte pozornosť na priateľov. Venujte im čas alebo spoločné zážitky. Priateľstvá so ženami v tomto období prinášajú aj ďalší bonus. Ženy – priateľky sa navzájom učia pracovať so svojou ženskou energiou. Učia sa svietiť a hriať, učia sa v ženskej energii sa rozplývať. Priateľstvá medzi mužom a ženou učia muža byť galantným a láskavým priateľom. Máte to tak aj vy? Nie? Skúste a dovoľte nech vám život odpovie, ako to máte s priateľstvami. Koniec roka je totiž dobrou príležitosťou na ich utužovanie. Od Zimného slnovratu, ktorý bude 22.12., po dni po nove je obdobie, ktoré vám môže priniesť trochu smútku až melanchólie. Netreba ich potláčať, niektoré bolesti a neukončenia sa potrebujú cez smútok z tela uvoľniť. Poďte do pozície pozorovateľa a vnímajte svoje pocity bez hodnotenia, len tak akoby z vyššieho poschodia. Možno vám toto pozorovanie prinesie odpovede, na ktoré už dlho čakáte.  Nov v Kozorožcovi 26.12. má v hre zaujímavé zoskupenie planét. Žeby nová láska alebo nový vietor do tej starej?  

Škorpión. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln  Škorpiónom posvieti na to, ak zvládli v tomto roku komunikáciu, ako dokázali pracovať so slovom v ústnom i písomnom prejave. Možno sa ukážu výzvy zamerané týmto smerom, možno priamo úlohy, ktoré budete potrebovať cez správnu komunikáciu zvládnuť. Raz povedz múdro, akoby si sa mal desaťkrát ospravedlňovať za svoj pichľavý jazýček, prípadne za svoje urážlivé mlčanie. Veľakrát si Škorpión  neuvedomuje, že v komunikácii je nátlakový, pichľavý, agresívny. Teraz je však čas ísť naplno do láskavosti. Láskavosť bola témou aj minulého mesiaca, takže cestičku k nej už máte vyšliapanú. Pre Vianoce je láskavosť ako šitá. Zadaní Škorpióni, viete láskavosť, lásku, blízkosť darovať svojím najbližším? Single Škorpióni, viete láskavosť, lásku, blízkosť darovať sami sebe? Vianoce sú veľkou skúškou, ak žijete sami. Dokážete aj tieto sviatky prežiť v pohode sami so sebou? Viete si vytvoriť priateľské „vianočné“ zázemie? Blíženecký spln vás podporí v tom, aby ste dokázali vytvoriť spojenie, ktoré vám bude vyhovovať. Blíženci sú totiž Blíženci a radi spájajú.   Zimný slnovrat 22.12. môže byť nádychom do dní okolo novu, vedomými dotykom s najkratším dňom a najdlhšou nocou roka.  Nov bude v Kozorožcovi 26.12. a Škorpiónom prinesie buď dobrý nápad, dobrú inšpiráciu, alebo fantastickú správu. V hre sú totiž zaujímavé a Škorpiónov podporujúce planéty. 

Strelec. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Decembrový spln  Strelcom posvieti na to, ak zvládli v tomto roku komunikáciu, ako dokázali pracovať so slovom jasne, transparentne, zrozumiteľne. Totiž mohla sa v priebehu roka objaviť snaha Strelcov zahmlievať v reči niektoré udalosti či situácie. Spomeňte si, Strelci, kedy ste sa zámerne nejasne vyjadrovali? Kedy ste manipulovali so slovom? Aké boli dôvody na manipuláciu? Strach? Bezmocnosť? Pocity viny? V dňoch okolo blíženeckého splnu poďte do stíšenia a v duchu či nahlas poproste o odpustenie seba i ľudí, ktorých sa vaše zahmlievanie či manipulácia dotýkajú. Vyčistite si priestor v sebe. Čisté svedomie, uvoľnené vnútorné odpory pripravia priestor na nové výzvy a zvýšenie sebahodnoty. Často počúvam otázky typu – ako sa prestať cítiť ako obeť? Ako byť sebavedomou bytosťou? Jednoducho – uvoľni v sebe všetok odpor, všetky strachy, pohŕdanie, bezmocnosť, ľútosť, bludy, klamstvá a závislosti. Poď do dôvery a cez ňu si buduj svoje šťastie, silu, pokoj, múdrosť. Nie je to jedoduchá cesta, no je najistejšia v tom, že ťa dovedie do cieľa: byť šťastnou, celistvou bytosťou.  Nov v Kozorožcovi 26.12. tieto kvality ocení a Strelec bude pripravený prijať nielen nové výzvy, ale najmä si užívať lásku, hojnosť, úspech. Ešte jedna úloha čaká  Strelcov na konci roka – vytvoriť láskavé prostredie pre seba a svojich blízkych. 

Kozorožec. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Ako to máte vy? Akou hodnotou je váš vnútorný pokoj a stabilita? Rozkýva vás spln či nov? Tohtoročný december je pre vás veľmi dôležitý – prichádzajú zmeny týkajúce sa postavenia Jupitera, planéty šťastia a možností. Ten vstúpi zo znamenia Strelca do Kozorožca. Cítite to chvenie plné krásnych očakávaní? Či prichádzajú zimomriavky? Uvoľnite sa, prichádza čas úspechov a hojnosti. Aj keď druhým dychom hovorím, že ak ste príliš zamrzli vo svojich koľajách, Jupiter vás vyzve k aktivitám, k rýchlejšiemu spôsobu žitia. Berte to fakt ako nové možností, vďaka ktorým môžete rásť. Dôležité: užite si ešte december v pokoji, láskavosti, pohode so svojimi milovanými. Stavte na zážitky, spoločné aktívne chvíle, radosť a smiech. Naberiete tak aj vy sily do nových dní, do nových príležitostí. Patrí medzi nich aj určitý luxus. Je dobré si priznať, že aj luxus je súčasťou vášho života a otvoriť mu dvere.  Dopriať si. Užiť si. Vždy mať o niečo viac. Hojnosť, luxus potrebujete k svojej spokojnosti. Druhý vianočný sviatok je vašim dňom. Vtedy je totiž nov vo vašom vlastnom znamení, teda v Kozorožcovi a už druhýkrát v tomto roku! Otvára sa nové šťastie, tak šťastlivo do nových dní osvietených Jupiterom.  

Vodnár. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie. Ženy v znamení Vodnára, je to pravda? Cítite vplyv splnu na svoje správanie?  Je omedzujúci či podporujúci? Omedzujúci môže byť v tom, že cítite v sebe nepokoj, podráždenie, prichádza nespavosť. Riešením môže byť schopnosť psychicky sa na splnový čas pripraviť, naučiť sa vyrovnávať vnútorné napätie napríklad cez dych, prijímanie, odpúšťanie. Na druhej strane spln môže byť aj podporujúci, keď energia narastá, do života prichádza viac svetla, viac možností. Decembrový spln Vodnárom posvieti, okrem iného, aj do súrodeneckých vzťahov. Aké sú? Prijímate svojich súrodencov bez výhrad? Nie sú medzi vami žiadne pocity krivdy, nespravodlivosti, manipulácií... Súrodencov si v živote nevyberáme na rozdiel od rodičov, ale práve kvalitné súrodenecké vzťahy podporujú kvalitu nášho žitia, tiež naše  pokojné a vyrovnané odchody z tohto sveta.  Počas splnu sa však otvárajú aj ďalšie rodové témy, najmä tie, ktoré predkovia nezvládli. Riešenie? Otvoriť láskavé srdce k svojím najbližším predkom – k rodičom. Vianoce srdciam žehnajú. Nov bude v Kozorožcovi 26.12. a uzatvorí náročnejšie vodnárske témy. Ako? Samozrejme, záleží od vás, či so spokojnosťou, či s pocitom krivdy. Pozrite spätne na uplynulý rok nezaujatým pohľadom. Možno zistíte, že bol náročný, ale vedzte, že ten nasledujúci môže byť iný. Záleží od vášho postoja. 

Ryby. December pripravuje každý rok dni sviatočné, prechodové i hodnotiace, bilančné, ale spln, zimný slnovrat a nov im dávajú určitú príchuť, určité zafarbenie. Spln nastane 12.12. skoro ráno v Blížencoch. Má veľký vplyv na všetky deje na Zemi. Ovplyvňuje, často veľmi výrazne, aj ľudí, najmä ženy sú na jeho pôsobenie vnímavejšie, a samozrejme Ryby. Veľmi intenzívne reagujú ako vodné znamenie na spln, ktorý pôsobí cez vodu v každom z nás. Ryby v tomto roku spracovávali okrem svojej citlivosti aj rodové témy, ktoré predkovia neriešili alebo nevyriešili. Totiž Čierna Luna, karmický bod horoskopu, sa nachádzala vo vašom znamení, a tak ste viac ako inokedy mohli cítiť rôzne bloky či strachy. Chvalabohu za to, pretože vďaka Čiernej Lune ste mohli mnohé rodové neukončenia ukončiť. Predkovia sa tešia. Uvoľňujete však cestu aj potomkom rozpúšťaním blokov a strachov. Silný vklad do budúcnosti. Ďalšou splnovou témou sú aj priateľstvá. Máte dobrých priateľov okolo seba? Podporujete svoje priateľstvá pozornosťou a spoločnými chvíľami? Či ste chladným, ľahostajným priateľom/priateľkou? Vytvárať kvalitné priateľské vzťahy je ľudskou výsadou. Je česť mať priateľov, sú svetlom, ktoré vás podporí v ťažších chvíľach. Priateľ vie vedľa nás stáť v ťažších chvíľach ticho a aj v tichu cítime jeho podporu, cítime, že nás vibračne dvíha. Nov v Kozorožcovi 26.12. môže byť aj o sebahodnote, zdravom presadzovaní sa a spolupráci. Cítite aj v tejto téme tému priateľstva? Áno, je tam, pretože je pre vás dôležitá. Témy sebahodnoty, spolupráce a priateľstiev budú pokračovať aj v nasledujúcom roku, preto je dôležité už teraz ich uchopiť správne.  

ŠŤASTNÉ A VESELÉ... krásne ukončenie odchádzajúceho roka s ukončením všetkého, čo prináša nespokojnosť a nedôveru, otvorenie sa do dôvery a celistvosti želám. ŠŤASTLIVO.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Pellegrini odmieta prepojenia na SAD Zvolen: Nestarám sa, ako chodia

Zástupcovia župy sa s dopravcom stretnú v stredu.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

Pri Zvolene sa bojuje o Slovensko

Keď si má Pellegrini vybrať súkromníka alebo verejnosť, neváha.


Už ste čítali?